3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

sabah 1dilim akşam 1 dilim ince çavdar yada buğday ekmeği yiyorum 25 puanım onlara gidiyor .42 kb deyim bu saate kadar.gece yatarken pul biberli yoğurt yiyeceğim daha.

Selam kızlar,

Protein ağırlıklı beslenmenin etkisidir diye gözüme çarpmıştı bir yerlerde ama emin olamadım size sorayım dedim.Umarım mevsimseldir
hoşgeldin aramıza,
6 martta regl olmuştum. 12 martta bu diyete başladım. sonraki reglim 3 nisan, şimdiki de 28 nisan.
yani regl düzenim çok değişmedi.
merhaba kizlar
ancak herkes ayni puan dami yiycek bu kb den?
tesekkürler
hoşgeldin aramıza,
50 puanı geçmeyecek şekilde yiyoruz. herkes hergün 50 puanı tamamlamıyor. 30 larda gezince sanki daha hızlı veriliyor. arada 50 puana yaklaşınca da süpriz oluyor herhalde yine veriliyor.

ağzım sulandı. ben de çok severim yeşil eriği.

!şimdi biraz yürüsem kıvıramıyorum dizimi,bugün yürüyüşü abarttım sol ayağımın üstüne basamıyorumçareyi spora yazılmakta buldum...
bir ara ben de çok hızlı tempolu yürüyüşler yapmıştım ama asker tipi botlarla.(kursa gidiyordum, çıkışta oğlumu alıyordum vs) uygunsuz ayakkabıdan olsa gerek topuk dikeni gibi ağrılar olmuştu. ayakkabıyı değiştirince düzeldi.

soğan isyanı:)))
et yemeğinin yanına soğan iyi gidiyor. ben de yiyorum valla. çeyrek bile olsa.

kötü beslenmiyormuşsun bence. kendine haksızlık etme.
sadece ölçüleri ayarlamıyormuşuz. sebzeler ve bakliyatlar sağlıklı gıdalar. kışın haftada bir bakliyat yapmaya özellikle gayret ederdim ben. kuru fasülye bağırsak kanserine karşı koruyucu mesela.
ben de yavaştan spor yapmaya başlayım diyorum. 5,5 kilo da ben verdim.

herkese merhaba arkadaşlar. .Allah hepimizin yardımcısı olsun devam arkadaşlar :)
hoşgeldin aramıza, maşallah iyi vermişsin. tebrikler.
güzel bilgiler paylaşmışsınız. teşekkürler.
bademde bulunan yağlar, yağ yakma genlerini harekete geçirir diye yazıyor elimdeki bir kitapta.
kabuklu çiğ badem denk gelirse alıcam. paketlilerin hepsi taze çıkmıyor.

çay yanı problemim var benim. akşam çay yanına ceviz yiyorum. yanlış demek ki. yemekten sonra 2 saat nasıl bekliycez su içmeden yaff. 30 dk önce içince 2 saat sonrasına kadar tutacak mı bizi?
merhaba bısey sorcam ,paketlerın uzerıne baktım oyle bısey yazmıyor
hoşgeldin aramıza. paketlerde yazıyor genelde. ya tablo şeklinde oluyor ya da küçük yazıların arasında.
sabah 1dilim akşam 1 dilim ince çavdar yada buğday ekmeği yiyorum 25 puanım onlara gidiyor .42 kb deyim bu saate kadar.gece yatarken pul biberli yoğurt yiyeceğim daha.
ekmeği bırakınca epey puan kalıyor. meyve ve yoğurt kürüne yeter de artar bile 25 puan.
diyetisyen k.valideme her öğüne ekmek yazmış. hem de 2 dilim. kilo verilir mi ayy o şekilde.

oooo saat ne zaman 22:20 oldu hiç anlamadım burayı okurken.
oğlum hastalandı. uğrayamadım. moral bozukluğundan ya da reglden çikolataları abarttım biraz.
bakalım yarın tartı ne gösterecek.
bu sabah +200 gr çıktım. niye cuma yaklaşırken (+) lara çıkıyom ben yaaa
dün saçımı boyadım +200 gr saç boyasından gelmiştir kesinn galiba sanırım

Yok gerçekten iyi beslenmiyordum ben çünkü et sevmem, tavuk, balık sevmem hemen hemen hiç yemiyordum belki inanmazsınız yumurtayı bile bu diyetle yemeye başladım sevmiyorum yine ama tok tutsun diye yiyorum, bulgur, pirinç, mercimek, barbunya, nohut gerçekten ölçüsüz yiyordum, sebzeleri de öyle, ben de her hafta bakliyat yemeği yapıyorum çocuklar için özellikle ama onlardan çok ben yiyordum bu hafta yemedİm ama, haftasonları eşimle alkolle demlenmelerimiz e alkol boş gitmiyor yanında çerezdir mezedir alkolden çok onlardan kilo aldım, tek taraflı beslendiğim için de hep halsizdim umarım diyete vücudum alıştıktan sonra dinçleşirim biraz.

Rica ederim. Evet dayanılıyor, sindirimi sabote etmeyelim ama çokkk susadım dayanamıyorum dediğin anlar olursa da 1- 1,5 saat sonra içersin.

Bu arada bir şey daha ekleyeyim, akşam 6, en geç 7 den sonra bir şey yemezseniz süper olur. Su ve bitki çayı için ama yanında bir şey yemeyin. Uykuda bile yağ yakarak incelin.

*Açlıkla, susuzluk merkezleri beyinde çok yakın yerlerde, bu yüzden bazen hisler karışabiliyor susuzluk yerine açlık sinyali veriliyormuş. Günlük gıdanızı aldığınız halde acıkırsanız su için.

Son düzenleme:

geçmiş olsun

Geçmiş olsun neyi var yavrunun ? Benimkiler de öksürüyorlar burunları akıyor sümüklü böcük oldular ilaç vermedim kendi kendine geçmesini bekliyorum

dilerim bu diyet hem kilo verdirir size hem de dinçleştirir.
benim de çay yanı problemim var. bitki çaylarının yanına istemiyorum ama siyah çay yanına istiyorum bişeyler.
siyah çayı bıraksam en güzeli de o da keyif yaa.
hayattan çayı alın, geri neyi kalır ki

çok teşekkür ederim cnm.

Geçmiş olsun neyi var yavrunun ? Benimkiler de öksürüyorlar burunları akıyor sümüklü böcük oldular ilaç vermedim kendi kendine geçmesini bekliyorum
2 çocuğunuz mu var?. geçmiş olsun. inşallah ilaçsız geçer. ballı bitki çaylarıyla.
keşke benimkinin de aksa. tıkalı ama akıntı yok. gece sanki traktör gibi ses çıkarıyordu. burun tıkalı hırıltılı.
ateşi düşmüyor 3 gün oldu. dolven ibufen dönüşümlü verdim 4 saatte bir. coldmix damlattım yastığa, burnuna bant taktım. illiadin sprey yaptık yok yok yokk açılmıyor.
direndim ama sonunda antibiyotiğe başladık maalesef. kolaltından 39 dereceyi gördük bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…