3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Merhaba hanımlar. Ben 68 de takılıp kaldım. Asagı inemiyorum bi turlu. spor yapamiyorum cok istesemde. Zamanim yok. :KK43: aslinsa tam zamani 6 kilo vermisken sıkılasmak icin spor yapmak lazım. Uykumdan 1 saat fedakarlık yapsammi ki
bence yap Baskül bak ne güzel 6 kilo vermişsin hiç değilse yarım saat yürü:KK19:

herkese merhaba arkadaşlar.Sırf bu konuya yorum yazmak için üye oldum :)Ben aşırı kilolu oldugum için biraz fazla verdim 46 gündür bu diyeti yapıyorum toplamda 15 kilo verdim spor yoktu dün başladım yürüyüşe bundan sonra sporla devam edicem bu diyete .Sabahları 46 gün boyunca her sabah bıkmadan 2 tane yumurta yiyorum zaten çok severim peynir+domates+zeytin kahvaltım bu şekilde akşamlarıda evde ne pişirdiysem 1 tabak tabi karbn değelerine bakaraktan 7den sonra bişey yok günlük 3 fincan türk kahvesi kuruyemiş olarakda badem yiyorum 2-3lt su var.. hiç zorlanmadım ilk defa bu kadar uzun süreli bi diyet yapıyorum 1,76 boyundayım 115 kilodan 100e düştüm bu arada demiştim fazlayım diye :) ama olsun diyetim süper hiç aç kalmıyorum vericem hepsini inanıyorum güveniyorum kendime :KK70: bide spor eklenince bundan sonra dahada süper olacak herşey. 54 bedenden 48e düştüm asıl önemli olan bu sanıyorum ki incelmek 42 beden olana kadar devam edicem Allahım utandırmasın ..sağlıksız falan demelerine inanmayın vücudumuzun karbonhidrata hiç ihtiyacı yok ekmeksiz makarnasız pilavsız bi hayat daha güzel az karbnhdrat alınca bide tok hissediyosun kendini ilk 3 gün zorlandım gece yemelerini aradım ama 3 günden sonra hiç zorluk çekmedim .Allah hepimizin yardımcısı olsun devam arkadaşlar :)
hoşgeldin:nazar:Ne güzel kilo vermişsin ,sen bizden deneyimlisin,bende bu diyetin zararı var mıdır diye araştırıyorum günlerdir,bende uzun zamandır ilk kez kilo vermeye başladım şimdi hedefe az kaldı ama nasıl koruyacağım bilemiyorum,bilgilerini bizimle paylaşırsan seviniriz özellikle menülerini...:KK9::KK19:

bugünkü menümüde yazıyım
sabah: 2yumurta tereyağlı,peynir,6tane zeytin,salatalık
öğlen:10tane badem , türk kahvesi
akşam:1 kase zeytinyağlı pırasa ,2 kaşık yoğurt, 1 bardak zero
2 fincan türk kahvesi tabikide şekersiz :)
30 dakika yürüyüş yavaş yavaş artırcam bugun ilk günümdü 2,5lt su
Menü süper,yürüyüşle daha da hızlı gidecek kilolar:KK60:
Bir diğeri de akşam öğünlerinizde karbonhidrat almayın hiç. Protein ve salata ya da sebzeli -etli bir yemek olsun. Yağlı tohumları, meyvayı ve baklagilleri de gündüz vakitlerinde tüketin. Bol su için ama yemekle değil (mide asidinin kalitesini bozuyor) yemekten 30 dk önce-2 saat sonra. Böylece daha hızlı kilo verirsiniz.

Mümkün olduğunca tatlandırıcı ve asitli içecek (kolanın kanser de yaptığı kanıtlandı) kullanmayın sağlık açısından.
Bilgiler süper,teşekkürler:KK5:Anlaşılan sizde bu diyeti uygulamışsınız....
günaydınlar bugün 102 geldim 1 kilo vermişim bir günde masallah:) insallah her günüm kilo vererek geçebilir dün salatalık çok kaçırdım acıktıkça salatalıga sarıldım bugün umarım daha iyi geçer diyetim:) Allah yardımcımız olsun hepimizin.Amin
1kilo gitti bile yaşasın:KK9:Ilk günler hepimiz biraz kaçırdık takılma sonra düzene giriyor...

bence yap Baskül bak ne güzel 6 kilo vermişsin hiç değilse yarım saat yürü:KK19:

hoşgeldin:nazar:Ne güzel kilo vermişsin ,sen bizden deneyimlisin,bende bu diyetin zararı var mıdır diye araştırıyorum günlerdir,bende uzun zamandır ilk kez kilo vermeye başladım şimdi hedefe az kaldı ama nasıl koruyacağım bilemiyorum,bilgilerini bizimle paylaşırsan seviniriz özellikle menülerini...:KK9::KK19:

Menü süper,yürüyüşle daha da hızlı gidecek kilolar:KK60:

Bilgiler süper,teşekkürler:KK5:Anlaşılan sizde bu diyeti uygulamışsınız....

1kilo gitti bile yaşasın:KK9:Ilk günler hepimiz biraz kaçırdık takılma sonra düzene giriyor...

Rica ederim. Yok ben alkali ve karatay karması ile verdim epeyce ama biraz daha var. Sağlıklı beslenme konusunda çokça araştırdım ve devam da ediyorum. Sonuçta önemli olan sadece kilo vermek değil sağlığımızı da koruyarak bunu yapmak.

erik kb si yüzünden şimdi 30 dak leslie yaptım,nefes nefeseyim.ama eriği bırakmam hergün yiyeceğim.fazladan spor yapçam yarımsaat.
ay ben de çikolatayı bırakıp eriğe başlarım ihihii
Merhaba hanımlar. Ben 68 de takılıp kaldım. Asagı inemiyorum bi turlu. spor yapamiyorum cok istesemde. Zamanim yok. :KK43: aslinsa tam zamani 6 kilo vermisken sıkılasmak icin spor yapmak lazım. Uykumdan 1 saat fedakarlık yapsammi ki
hemen 1 saat yaparsan zor gelir.. 15 dkdan başla , iki günde bir 5-10 dk arttır.. bir bakmışsın düzenin oturmuş
herkese merhaba arkadaşlar.Sırf bu konuya yorum yazmak için üye oldum :) Bende bu diyeti yapıyorum nette araştırrıken burayı buldum tek ben değilmişim bu diyeti yapıpta kilo veren diyerekten üye oldum.Ben aşırı kilolu oldugum için biraz fazla verdim 46 gündür bu diyeti yapıyorum toplamda 15 kilo verdim spor yoktu dün başladım yürüyüşe bundan sonra sporla devam edicem bu diyete .Sabahları 46 gün boyunca her sabah bıkmadan 2 tane yumurta yiyorum zaten çok severim peynir+domates+zeytin kahvaltım bu şekilde akşamlarıda evde ne pişirdiysem 1 tabak tabi karbn değelerine bakaraktan 7den sonra bişey yok günlük 3 fincan türk kahvesi kuruyemiş olarakda badem yiyorum 2-3lt su var.. hiç zorlanmadım ilk defa bu kadar uzun süreli bi diyet yapıyorum 1,76 boyundayım 115 kilodan 100e düştüm bu arada demiştim fazlayım diye :) ama olsun diyetim süper hiç aç kalmıyorum vericem hepsini inanıyorum güveniyorum kendime :KK70: bide spor eklenince bundan sonra dahada süper olacak herşey. 54 bedenden 48e düştüm asıl önemli olan bu sanıyorum ki incelmek 42 beden olana kadar devam edicem Allahım utandırmasın ..sağlıksız falan demelerine inanmayın vücudumuzun karbonhidrata hiç ihtiyacı yok ekmeksiz makarnasız pilavsız bi hayat daha güzel az karbnhdrat alınca bide tok hissediyosun kendini ilk 3 gün zorlandım gece yemelerini aradım ama 3 günden sonra hiç zorluk çekmedim .Allah hepimizin yardımcısı olsun devam arkadaşlar :)
tebrik ederim arkadaşım çok güzel vermişsin..devamı gelir inşallah incecik olursun
bugünkü menümüde yazıyım
sabah: 2yumurta tereyağlı,peynir,6tane zeytin,salatalık
öğlen:10tane badem , türk kahvesi
akşam:1 kase zeytinyağlı pırasa ,2 kaşık yoğurt, 1 bardak zero
2 fincan türk kahvesi tabikide şekersiz :)
30 dakika yürüyüş yavaş yavaş artırcam bugun ilk günümdü 2,5lt su
çok güzel menün.. benimki de buna benzer oluyor genelde.. ama ben haftasonu kaçırıyorum çoğunlukla
Günaydın kızçeler az kbli günler:KK15:
günaydın canımm..
günaydınlar bugün 102 geldim 1 kilo vermişim bir günde masallah:) insallah her günüm kilo vererek geçebilir dün salatalık çok kaçırdım acıktıkça salatalıga sarıldım bugün umarım daha iyi geçer diyetim:) Allah yardımcımız olsun hepimizin.Amin
en azından faydalı bişey yemişsin üzülme.. kısa sürede hızlı vereceksin merak etme.. bu arada ben acıkınca badem fındık yiyorum.. hem daha tok tutuyor hem kb daha düşük ..tavsiye ederim

dünkü menüm
09:00 1.5 haşlanmış yumurta, 1 dilim beyaz peynir, 2 dilim kaşar, 2 dilim salam, çay çeyrek salatalık
14:00 nescfe 2si birarada, 10 gr bitter, 20 gr badem, 2 dilim kaşar
18:30 tavuk-soğan sote, 1 dilim beyaz peynir, 1 kaşık pilav
su 3 lt,
toplam 40 kb

canım sakın pes etme spor da yapabilirsen yap tabi ki 1 saat az uyu :))

Günaydın herkese kızlar maşallah çok güzel kilolar verilmiş ben de bu sabah dayanamadım tartıldım 3 günde 2 kilo vermişim ben de. Adet öncesinde genelde hiç kilo veremezdim su tutardı vücudum bu sefer öyle olmadı çok sevindim. Yeşil kahve bana pek yaramadı çarpıntı yaptı bende zaten normalde de taşikardim var ama kahveyi dün içmedim ve çarpıntım olmadı bu yüzden yeşil kahve içmeyeceğim artık onun yerine lipton form plus çayını içiyorum daha iyi geliyor bana da kabızlığa karşı. Bugün karnıbahar pişireyim dedim kıymalı, çocuklarla eşim yer ben yemem diye düşünüyordum ki karnıbaharın çok kb si olmadığını gördüm mutluyum havuçta müthiş kb var ama havucundan yemeyeceğim ben de, benİm kuzularla uğraşmaktan pek spor yapmaya vaktim kalmıyor ama mekik çekmeye başladım çocuklarım da benimle beraber çekmeye çalışıyorlar eğlenceli oluyor :)

herkese merhaba arkadaşlar.Sırf bu konuya yorum yazmak için üye oldum :) Bende bu diyeti yapıyorum nette araştırrıken burayı buldum tek ben değilmişim bu diyeti yapıpta kilo veren diyerekten üye oldum.Ben aşırı kilolu oldugum için biraz fazla verdim 46 gündür bu diyeti yapıyorum toplamda 15 kilo verdim spor yoktu dün başladım yürüyüşe bundan sonra sporla devam edicem bu diyete .Sabahları 46 gün boyunca her sabah bıkmadan 2 tane yumurta yiyorum zaten çok severim peynir+domates+zeytin kahvaltım bu şekilde akşamlarıda evde ne pişirdiysem 1 tabak tabi karbn değelerine bakaraktan 7den sonra bişey yok günlük 3 fincan türk kahvesi kuruyemiş olarakda badem yiyorum 2-3lt su var.. hiç zorlanmadım ilk defa bu kadar uzun süreli bi diyet yapıyorum 1,76 boyundayım 115 kilodan 100e düştüm bu arada demiştim fazlayım diye :) ama olsun diyetim süper hiç aç kalmıyorum vericem hepsini inanıyorum güveniyorum kendime :KK70: bide spor eklenince bundan sonra dahada süper olacak herşey. 54 bedenden 48e düştüm asıl önemli olan bu sanıyorum ki incelmek 42 beden olana kadar devam edicem Allahım utandırmasın ..sağlıksız falan demelerine inanmayın vücudumuzun karbonhidrata hiç ihtiyacı yok ekmeksiz makarnasız pilavsız bi hayat daha güzel az karbnhdrat alınca bide tok hissediyosun kendini ilk 3 gün zorlandım gece yemelerini aradım ama 3 günden sonra hiç zorluk çekmedim .Allah hepimizin yardımcısı olsun devam arkadaşlar :)
tebrikler canım ne kadar güzel vermişsin maşallah sende katıl aramıza o zaman :)

Merhaba arkadaşlar size küçük bir tiyo bilmeyenler için; yağlı tohumları (badem,fındık, kaju, fıstık vb.) kavrulmamış çiğ olanlardan tüketin. Ör: Kavrulmamış halde ki bademin içinde ki faydalı bir yağ kavrulduğu vakit etkisiz hale geliyor. Bu madde yağ yakımına yardımcıdır aslında. Ayrıca kendi kalorisini kendi ekarte ediyor kavrulmayınca.

Bir diğeri de akşam öğünlerinizde karbonhidrat almayın hiç. Protein ve salata ya da sebzeli -etli bir yemek olsun. Yağlı tohumları, meyvayı ve baklagilleri de gündüz vakitlerinde tüketin. Bol su için ama yemekle değil (mide asidinin kalitesini bozuyor) yemekten 30 dk önce-2 saat sonra. Böylece daha hızlı kilo verirsiniz.

Mümkün olduğunca tatlandırıcı ve asitli içecek (kolanın kanser de yaptığı kanıtlandı) kullanmayın sağlık açısından.
çok güzel paylaşım olmuş çok teşekkürler :)

Günaydın herkese kızlar maşallah çok güzel kilolar verilmiş ben de bu sabah dayanamadım tartıldım 3 günde 2 kilo vermişim ben de. Adet öncesinde genelde hiç kilo veremezdim su tutardı vücudum bu sefer öyle olmadı çok sevindim. Yeşil kahve bana pek yaramadı çarpıntı yaptı bende zaten normalde de taşikardim var ama kahveyi dün içmedim ve çarpıntım olmadı bu yüzden yeşil kahve içmeyeceğim artık onun yerine lipton form plus çayını içiyorum daha iyi geliyor bana da kabızlığa karşı. Bugün karnıbahar pişireyim dedim kıymalı, çocuklarla eşim yer ben yemem diye düşünüyordum ki karnıbaharın çok kb si olmadığını gördüm mutluyum havuçta müthiş kb var ama havucundan yemeyeceğim ben de, benİm kuzularla uğraşmaktan pek spor yapmaya vaktim kalmıyor ama mekik çekmeye başladım çocuklarım da benimle beraber çekmeye çalışıyorlar eğlenceli oluyor :)
çok iyi vermişsiniz kızlar tebrikler :))

merhaba bısey sorcam bu kb yı nerden ogrenıyorsunuz hangı besının kb sı ne kadar dıye,paketlerın uzerıne baktım oyle bısey yazmıyor

X