3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

dilerim bu diyet hem kilo verdirir size hem de dinçleştirir.
benim de çay yanı problemim var. bitki çaylarının yanına istemiyorum ama siyah çay yanına istiyorum bişeyler.
siyah çayı bıraksam en güzeli de o da keyif yaa.
hayattan çayı alın, geri neyi kalır ki :p:KK75:

çok teşekkür ederim cnm.:KK68:

2 çocuğunuz mu var?. geçmiş olsun. inşallah ilaçsız geçer. ballı bitki çaylarıyla.
keşke benimkinin de aksa. tıkalı ama akıntı yok. gece sanki traktör gibi ses çıkarıyordu. burun tıkalı hırıltılı.
ateşi düşmüyor 3 gün oldu. dolven ibufen dönüşümlü verdim 4 saatte bir. coldmix damlattım yastığa, burnuna bant taktım. illiadin sprey yaptık yok yok yokk açılmıyor.
direndim ama sonunda antibiyotiğe başladık:KK42: maalesef. kolaltından 39 dereceyi gördük bugün.
çok geçmiş olsun sizinkilere de..benim de oğlan çok kötüydü 1 haftadır gitmiyor okula..
burnunu açmak için serum fizyolojik kullanın başka türlü açılmaz, iliadin burunda yeni sekresyon oluşumunu önlemek-azaltmak için kullanılır 5 günden fazla kullanmayın canım..

dilerim bu diyet hem kilo verdirir size hem de dinçleştirir.
benim de çay yanı problemim var. bitki çaylarının yanına istemiyorum ama siyah çay yanına istiyorum bişeyler.
siyah çayı bıraksam en güzeli de o da keyif yaa.
hayattan çayı alın, geri neyi kalır ki :p:KK75:

çok teşekkür ederim cnm.:KK68:

2 çocuğunuz mu var?. geçmiş olsun. inşallah ilaçsız geçer. ballı bitki çaylarıyla.
keşke benimkinin de aksa. tıkalı ama akıntı yok. gece sanki traktör gibi ses çıkarıyordu. burun tıkalı hırıltılı.
ateşi düşmüyor 3 gün oldu. dolven ibufen dönüşümlü verdim 4 saatte bir. coldmix damlattım yastığa, burnuna bant taktım. illiadin sprey yaptık yok yok yokk açılmıyor.
direndim ama sonunda antibiyotiğe başladık:KK42: maalesef. kolaltından 39 dereceyi gördük bugün.

Çok geçmiş olsun vücudunda döküntü var mı bugünlerde kime sorsam çocukları 6. Hastalığı geçiriyor da gerçi çocuğunuzun yaşını bilmiyorum ama 3 yaştan küçükse belki odur diye düşündüm benimkilerin kreşindeki çocuklar hep geçirdiler. Başlasın tabii antibiyotiğe inşallah hemen iyileşir çok geçmiş olsun evet benim de ikizlerim var biri kız biri erkek 2,5 yaşındalar. Bugün düne göre biraz daha iyiler sanki hiç sudan çıkmıyorlar ki bi yüz yıkamaları diş fırçalamaları demek benim için baştan ayağı soyup üstlerini değiştirmek demek daha küçükler oyun yaparak temizleniyorlar ama ıslatıyorlar üstlerini başlarını banyoyu ve hatta beni.

Ben de siyah çayı çok severim vazgeçemem galiba tadı hiçbir içecekte yok valla haklısınız

çok geçmiş olsun sizinkilere de..benim de oğlan çok kötüydü 1 haftadır gitmiyor okula..
burnunu açmak için serum fizyolojik kullanın başka türlü açılmaz, iliadin burunda yeni sekresyon oluşumunu önlemek-azaltmak için kullanılır 5 günden fazla kullanmayın canım..
Geçmiş olsun size de havalar bir düzene girmedi ki çocuklar da kurtulsun hastalıktan

Diyetteyim ben seni baslardan belli okuyorum ama gozum yoruldu bi sen dewam etmissin heralde kb diyetigine girdigin gunden bu yana kac kilo verdin ogrenebilirmiyim canim mumkunse :KK66:
merhaba, 12 marttan beri bu diyeti uyguluyorum. 75,9-70,7= 5,2 kg verdim. aslında 70,2 kiloyu da görmüştüm çrş günü.
ordan da 500 gr eklersek 5,7 kg vermiştim. kabızlık problemim olmasa daha hızlı gidecek galiba.
duraklama/ direnç dönemi de etkiledi tabi. ayrıca 70 li rakamlarda takılacağımı biliyordum. çünkü uzun süre(6 sene) 71-72,5 gidip geldim. ama bu hafta hızlandı. sanırım olacak bu sefer. :KK66:

çok geçmiş olsun sizinkilere de..benim de oğlan çok kötüydü 1 haftadır gitmiyor okula..burnunu açmak için serum fizyolojik kullanın başka türlü açılmaz, iliadin burunda yeni sekresyon oluşumunu önlemek-azaltmak için kullanılır 5 günden fazla kullanmayın canım..

çok geçmiş olsun canım. senin bi de küçük var. Allah kolaylık versin. uykusuzluk çarptı beni 3 günde.
okula göndermedim ben de. dinlensin diye ama ne gezer, oyun oynamaya devam ediyor. ateşi çıkınca uzanıyor.

serum fizyolojiğe izin vermiyor. dün ısrarla açıklayıp bir kez uyguladım. sonra serum fizyolojiği " ben bunu daha güzel bir yere kaldırayım" diyip sakladı. sanki devamı yokmuş gibi:-)SiccNasal diye krem bile bulup almıştım. deniz tuzu içeriyor. onunda ucu sivri diye burnuna yaklaştırmıyor. ilaç fobisi var. ilaç içerken pazarlık yapıyor. portakallı ise içiyor.
nazlı yavrucum beniim:-)

Çok geçmiş olsun vücudunda döküntü var mı bugünlerde kime sorsam çocukları 6. Hastalığı geçiriyor da gerçi çocuğunuzun yaşını bilmiyorum ama 3 yaştan küçükse belki odur diye düşündüm benimkilerin kreşindeki çocuklar hep geçirdiler. Başlasın tabii antibiyotiğe inşallah hemen iyileşir çok geçmiş olsun evet benim de ikizlerim var biri kız biri erkek 2,5 yaşındalar. Bugün düne göre biraz daha iyiler sanki hiç sudan çıkmıyorlar ki bi yüz yıkamaları diş fırçalamaları demek benim için baştan ayağı soyup üstlerini değiştirmek demek daha küçükler oyun yaparak temizleniyorlar ama ıslatıyorlar üstlerini başlarını banyoyu ve hatta beni.
Ben de siyah çayı çok severim vazgeçemem galiba tadı hiçbir içecekte yok valla haklısınız
ayy maşallah 2,5 yaşındalarmış. ne tatlılardır. :KK68: şimdiden diş fırçalıyorlarmış ne güzel. yutmuyorlar di mi?
benim oğlum 6 yaşında. o da çok severdi suda oynamayı. lavabodan çıkaramazdık. düşecek diye mecbur biz de yanında beklerdik saatlerce.:-)

boğazına bakmaya çalışıyordum ama dilini düzgün çıkarmıyor o nedenle göremiyordum. en sonunda ışık tutarak baktım. 1 tane beyaz nokta gördüm bademciğinde. bi de dili beyaz paslı gibi. koku da farkettim dün gece. bugün ateşi de 39 olunca kol altından üstelik, başladım artık antibiyotiğe.

kızlar selam:KK54:,
2 gündür fena tozuttum ben yaa. çikolataları abarttım. :KK22:
bugün de eşim minik bir kasa çilek almış gelmiş. tam da benim sevdiğim gibi ekşi ekşiler.:KK45:
yedim durmadan, 200 gramı geçmiştir. :KK17:
oğlum evde olduğundan yürüyüşüm de olmadı. wc sorunum da var 2 gündür.:KK61:
durumlar böyle bende. siz de nasıl durumlar?

Ona başladım bir aydır.çaykurun metal kutu içinde satılıyor bitkili.ama pek çay demi vermiyor.bitince başka marka alıcam.

ben liptonun berrak yeşil dökme çayını alırdım ama artık bulamaz oldum marketlerde. hep poşet çayı var.
akıncılar diye bir baharat markasının yeşil çayından alıyorum artık. poşeti şeffaf görerek almış oluyorum. yaprakları ufalanmış değil sarılıp katlanmış gibi. demleyince dümdüz açılıyor yaprakları. (önemli mi diye sorarsan liptonunki de öyleydi, tadları benziyor o bakımdan dedim:KK53:)

Selam kızlar,

hoşgeldin aramıza,
6 martta regl olmuştum. 12 martta bu diyete başladım. sonraki reglim 3 nisan, şimdiki de 28 nisan.
yani regl düzenim çok değişmedi.

hoşgeldin aramıza,
50 puanı geçmeyecek şekilde yiyoruz. herkes hergün 50 puanı tamamlamıyor. 30 larda gezince sanki daha hızlı veriliyor. arada 50 puana yaklaşınca da süpriz oluyor herhalde yine veriliyor.

ağzım sulandı. ben de çok severim yeşil eriği.

bir ara ben de çok hızlı tempolu yürüyüşler yapmıştım ama asker tipi botlarla.(kursa gidiyordum, çıkışta oğlumu alıyordum vs) uygunsuz ayakkabıdan olsa gerek topuk dikeni gibi ağrılar olmuştu. ayakkabıyı değiştirince düzeldi.

soğan isyanı:)))
et yemeğinin yanına soğan iyi gidiyor. ben de yiyorum valla. çeyrek bile olsa.

kötü beslenmiyormuşsun bence. kendine haksızlık etme.
sadece ölçüleri ayarlamıyormuşuz. sebzeler ve bakliyatlar sağlıklı gıdalar. kışın haftada bir bakliyat yapmaya özellikle gayret ederdim ben. kuru fasülye bağırsak kanserine karşı koruyucu mesela.

ben de yavaştan spor yapmaya başlayım diyorum. 5,5 kilo da ben verdim.

hoşgeldin aramıza, maşallah iyi vermişsin. tebrikler.

güzel bilgiler paylaşmışsınız. teşekkürler.
bademde bulunan yağlar, yağ yakma genlerini harekete geçirir diye yazıyor elimdeki bir kitapta.
kabuklu çiğ badem denk gelirse alıcam. paketlilerin hepsi taze çıkmıyor.

çay yanı problemim var benim. akşam çay yanına ceviz yiyorum. yanlış demek ki. yemekten sonra 2 saat nasıl bekliycez su içmeden yaff. 30 dk önce içince 2 saat sonrasına kadar tutacak mı bizi?

hoşgeldin aramıza. paketlerde yazıyor genelde. ya tablo şeklinde oluyor ya da küçük yazıların arasında.

ekmeği bırakınca epey puan kalıyor. meyve ve yoğurt kürüne yeter de artar bile 25 puan.
diyetisyen k.valideme her öğüne ekmek yazmış. hem de 2 dilim. kilo verilir mi ayy o şekilde.
teşekkürler cevapladığınız ıcın

Selam kızlar,

hoşgeldin aramıza,
6 martta regl olmuştum. 12 martta bu diyete başladım. sonraki reglim 3 nisan, şimdiki de 28 nisan.
yani regl düzenim çok değişmedi.

hoşgeldin aramıza,
50 puanı geçmeyecek şekilde yiyoruz. herkes hergün 50 puanı tamamlamıyor. 30 larda gezince sanki daha hızlı veriliyor. arada 50 puana yaklaşınca da süpriz oluyor herhalde yine veriliyor.

ağzım sulandı. ben de çok severim yeşil eriği.

bir ara ben de çok hızlı tempolu yürüyüşler yapmıştım ama asker tipi botlarla.(kursa gidiyordum, çıkışta oğlumu alıyordum vs) uygunsuz ayakkabıdan olsa gerek topuk dikeni gibi ağrılar olmuştu. ayakkabıyı değiştirince düzeldi.

soğan isyanı:)))
et yemeğinin yanına soğan iyi gidiyor. ben de yiyorum valla. çeyrek bile olsa.

kötü beslenmiyormuşsun bence. kendine haksızlık etme.
sadece ölçüleri ayarlamıyormuşuz. sebzeler ve bakliyatlar sağlıklı gıdalar. kışın haftada bir bakliyat yapmaya özellikle gayret ederdim ben. kuru fasülye bağırsak kanserine karşı koruyucu mesela.

ben de yavaştan spor yapmaya başlayım diyorum. 5,5 kilo da ben verdim.

hoşgeldin aramıza, maşallah iyi vermişsin. tebrikler.

güzel bilgiler paylaşmışsınız. teşekkürler.
bademde bulunan yağlar, yağ yakma genlerini harekete geçirir diye yazıyor elimdeki bir kitapta.
kabuklu çiğ badem denk gelirse alıcam. paketlilerin hepsi taze çıkmıyor.

çay yanı problemim var benim. akşam çay yanına ceviz yiyorum. yanlış demek ki. yemekten sonra 2 saat nasıl bekliycez su içmeden yaff. 30 dk önce içince 2 saat sonrasına kadar tutacak mı bizi?

hoşgeldin aramıza. paketlerde yazıyor genelde. ya tablo şeklinde oluyor ya da küçük yazıların arasında.

ekmeği bırakınca epey puan kalıyor. meyve ve yoğurt kürüne yeter de artar bile 25 puan.
diyetisyen k.valideme her öğüne ekmek yazmış. hem de 2 dilim. kilo verilir mi ayy o şekilde.
hosbuldum bu arada

merhaba, 12 marttan beri bu diyeti uyguluyorum. 75,9-70,7= 5,2 kg verdim. aslında 70,2 kiloyu da görmüştüm çrş günü.
ordan da 500 gr eklersek 5,7 kg vermiştim. kabızlık problemim olmasa daha hızlı gidecek galiba.
duraklama/ direnç dönemi de etkiledi tabi. ayrıca 70 li rakamlarda takılacağımı biliyordum. çünkü uzun süre(6 sene) 71-72,5 gidip geldim. ama bu hafta hızlandı. sanırım olacak bu sefer. :KK66:

çok geçmiş olsun canım. senin bi de küçük var. Allah kolaylık versin. uykusuzluk çarptı beni 3 günde.
okula göndermedim ben de. dinlensin diye ama ne gezer, oyun oynamaya devam ediyor. ateşi çıkınca uzanıyor.

serum fizyolojiğe izin vermiyor. dün ısrarla açıklayıp bir kez uyguladım. sonra serum fizyolojiği " ben bunu daha güzel bir yere kaldırayım" diyip sakladı. sanki devamı yokmuş gibi:-)SiccNasal diye krem bile bulup almıştım. deniz tuzu içeriyor. onunda ucu sivri diye burnuna yaklaştırmıyor. ilaç fobisi var. ilaç içerken pazarlık yapıyor. portakallı ise içiyor.
nazlı yavrucum beniim:-)

ayy maşallah 2,5 yaşındalarmış. ne tatlılardır. :KK68: şimdiden diş fırçalıyorlarmış ne güzel. yutmuyorlar di mi?
benim oğlum 6 yaşında. o da çok severdi suda oynamayı. lavabodan çıkaramazdık. düşecek diye mecbur biz de yanında beklerdik saatlerce.:-)

boğazına bakmaya çalışıyordum ama dilini düzgün çıkarmıyor o nedenle göremiyordum. en sonunda ışık tutarak baktım. 1 tane beyaz nokta gördüm bademciğinde. bi de dili beyaz paslı gibi. koku da farkettim dün gece. bugün ateşi de 39 olunca kol altından üstelik, başladım artık antibiyotiğe.
Benim de kızım tüm kış boyunca boğaz iltihabı oldu çok antibiyotik kullandık biz de mecburdum devam etmeye çünkü kusuyordu bir de kreşe başladığından beri düzelmedi zaten geçmiş olsun tekrar

He he evet teşekkürler :) kızım çok hareketli, başına buyruk oğlum tam tersine yumuşak huylu uyumlu bir çocuk. Cadı kızım hala uyumamak için direniyor yanımda da kiminle konuşuyorsun diye soruyor foruma yazarken :) diş macununu artık yutmuyorlar zaten biberonu da 6 ay önce diş fırçalama sevdasına bıraktılar dişleriniz çürür kararır pis olur dedim diye gidip çöpe attılar biberonları aman dişlerine bişey olmasın aynada bakıyorlar sürekli dişlerine :) inşallah büyüynce de böyle devam ederler : evet banyodan biz de çıkamıyoruz bazen birbirlerini ittirmeye çalışıyorlar musluğu paylaşamayıp o yüzden yanlarındayız hep . Uzun zamandır kişisel bakımlarını bana yaptırtmıyorlar büyüdüklerini ispatlamaya çalışıyorlar sanırım saatlerimiz banyoda geçiyor işte :)

kızlar selam:KK54:,
2 gündür fena tozuttum ben yaa. çikolataları abarttım. :KK22:
bugün de eşim minik bir kasa çilek almış gelmiş. tam da benim sevdiğim gibi ekşi ekşiler.:KK45:
yedim durmadan, 200 gramı geçmiştir. :KK17:
oğlum evde olduğundan yürüyüşüm de olmadı. wc sorunum da var 2 gündür.:KK61:
durumlar böyle bende. siz de nasıl durumlar?
Bana da lipton form çayı iyi geliyor kabızlık için çileği ben de çok severim eskiden küçük küçük osmanlı çileği derlerdi reçellik çilekleri avuçlayıp yerdim şimdi bulamıyorum hiçbir yerde olsa kb falan dinlemrm avuç avuç yerim herhalde

ben liptonun berrak yeşil dökme çayını alırdım ama artık bulamaz oldum marketlerde. hep poşet çayı var.
akıncılar diye bir baharat markasının yeşil çayından alıyorum artık. poşeti şeffaf görerek almış oluyorum. yaprakları ufalanmış değil sarılıp katlanmış gibi. demleyince dümdüz açılıyor yaprakları. (önemli mi diye sorarsan liptonunki de öyleydi, tadları benziyor o bakımdan dedim:KK53:)
12li çay aldım ben de dün.bir de kayısı çayı ve kiraz sapı çayı.boģazı tutmadıktan sonra ne fayda:KK43:(( verdiğim kiloyi geri almışım.bugün yememe hiç dikkat etmedim o kadar demoralize olunca.yalnız bu durumuma kargalar pek içerledi:KK57::KK57::KK57:

hepinize iyi geceler kızlar bugün dışarıdaydım onun için liste yapamadım ama eve gelir gelmez msj baktım.
geçmişe göz gezdirdim çocukları hasta olan arkadaşlar çok geçmiş olsun allah şifa versin
1 mayıs işçi bayramımız kutlu olsun :)
listeyi yazdım ama evde ki bilgisayardan resim gibi kopyalayamadım :KK43: programı bulamadım yani
ama çoğu arkadaş kilo bildirimi yapmamış tatil ya herkes biryerlere kaçmış galıba
ben size şöyle bir geçen hafta ve bu hafta olarak kısa bir özet geçeyim dedim
sonra liste tamamlansın tekrar güncelleriz :)
18 mart 1 mayıs giden kilo
diyetteyimben diyetteyimben 74,40 - 70,70 - 3,70
_nurbanu_ _nurbanu_ 70,40 - 69,00 - 1,40
ispanyol ispanyol 75,00 - 70,30 - 4,70
ecrin87 ecrin87 67,00 - 63,00 - 4,0
24 nisan 1 mayıs giden kilo
samanyolu samanyolu 66,10 - 63,9 - 2,20
27 nisan 1 mayıs giden kilo
C cincikk 79,40 - 76,50 - 2,9
böyle bir özet geçtim kızlar daha sonra listeyi tamamlayacağım inş. gecikmeden dolayı özür dilerim .yanlışım varsa düzeltin lütfen hepinizi öpüyorum çok
kızlar liste kaydı biraz ya ilk rakamlar başlangıç ikinci rakamlar bugün

günaydın hanımlar :KK43:(( bnm tartık bi asagı bi yukarı gösteriyordu baska bir tartı aldım ve 103.500 geldim :KK43:(( ayy ben hiç kurtulabilecekmiyim acabaa 3 haneli rakamlardan :KK43:( sınava hazırlandıgımdan fazla giremiyorum ksr bakmayın :KK43:( hepimize kolay gelsin dün biraz pideden çok kaçırdım bugün 50 puanı geçmem umarım.

Merhaba hepinize ben umreye gitmistim.uc gun once dondum.ecrin87 emanet ettiğin duani yerine gonderdim insallah.orada diyetime dikkat etmedim edemedim.kilo almis olabilirim diye dusunuyordum ancak. Mevcut kilomu korumusum.zaten duraksama donemindeydim ve iki hafta hic kilo vermemistim.geldigimde hala ayni kiloda oldugumu gordum aslina bakarsaniz kilo almadigim icin mutlu oldum.tabii gelir gelmez kb diyetine devam.ve bugun tartiya ciktim 2 kilo daha gitmis.suan 82.5 kg yum.aynen yola devam insallah hedef 67

merhaba pegasus yazılanları okudum ama cahilliğime ver lütfen hiç bişey anlamadım kb diyeti dediğin şey yediğin her besinin içindeki karbonhidrat miktarımı? gönlünün istediği herşeyi yemişsin mesela günlük x gram kardonhidrat alma hakkım var diyip ona göre mi yiyosun biraz daha mantığını açıklarsan sevinirim bizi aydınlatmak adına

X