3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

buna çok güldüm yaa direk yemeğe odaklanıyoruz dimi

şimdi trt de iyifikir programınada zayıflama çayı tarifi verildi sizinle paylaşayım... 5 .6 adet avokadro yaprağı,2 yemek kaşığı kiraz sapı,1 su bardağı mısır püskülü,2 yemek kaşığı yeşil çay,2 yemek kaşığı rezene ve funda yaprağı 1 lt kaynamış suyun içine bunlar atılıp bekletilcek.heryemekten yarım saatsonra içilcek.

buna çok güldüm yaa direk yemeğe odaklanıyoruz dimi
Evet :) napayım baktım koku çok canımı çektirdi ülker' in çikolatasını aldım bir tanesinde 3,8 kb varmış üstünde yazıyor, marketin çikolata reyonundaki tüm çikolataların arkasına baktım bu değil bu da değil bu hiç değil diye diye bunu buldum eğer dayanamayacak gibi olursam bundan yerim

Merhaba arkadaşlar,sayfanızı sürekli takip ediyorum.Ve bende 10 gün önce kb ye başladım.3,5-4 kilo civarı verdim.
Bir diyet günlüğünde aktifim ama sizi de her gün düzenli okuyorum bilgilenmek adına.

Bir soru soracaktım müsaitseniz eğer.Adet gecikmesi oldu bende bu ay.Bu diyetin etkisinden midir diye düşünüyorum.Umarım hamile değilimdir.1 oğlum var daha küçük.Allah isteyenlere nasip etsin.
Benzer durum yaşayan var mı acaba

Ona başladım bir aydır.çaykurun metal kutu içinde satılıyor bitkili.ama pek çay demi vermiyor.bitince başka marka alıcam.

Adet düzensizliğinin diyetle alakası olacağını hiç sanmam.mevsimsel olabilir.

hahhaaaaa süpermiş yaaa..
teşekkür ederim canımmm.. -500 çok çok güseeelll
Boyun fıtığın varsa evet gerçekten zorlamaman gerekiyor.
Ama incelmeye çok etkili ben kendimde 4 seans yapmama rağmen farkı hissediyorum.

Ayrıca dün 300 gram daha vermişim mutlu oldum :)
günlük 200-300 versek çok iyi di mi..incelmeye etkisi olan ne jillian mı
emzirdiğim için karıştıramıyorum bitki çaylarını maalesef ama kızkardeşime de diyetisyeni buna benzer bir çay vermişti..diyetle birlikte devam ediyor ve güzel kilo verdi
ben her gün yiyorum çikolatamı.. nedtle bitter alıyorum 2 karesi yani 10 gramı 5 puan..bana çok iyi geliyor
diyetten olduğunu pek sanmam , benim de 10-12 gün erken oldu bu ay.. bebişin ufaksa umarım değilsindir.. benim de kızım 7 aylık ve çok korkuyorum hamile kalmaktan..

Nestle bitter de aklımda bulunsun benim aldığım da ülker smart tweetyli sylvesterlı çocuk çikolatası :) sevmedim de tadını nestle bitter alayım bundan sonra ben de

selam kızlar yemekten geldim ..,

diyetteyimben
baklavayı yemeşdm cnm ama kek poça yedimçok fena yani
bugüde yumurta yeidmöglen tavuk sote yedimm
akşam üstüde sütlü kahve içemeyi planlıyorum aslında akşamları agzım boş dursa çokta güzel zayıflarım

baksana bu diyete başlayan ayda 3kilo garanti veriyor benimde regli dönemim doyamıyorum..

torkunun bitteride güzel kızlar tavsiye ederim..

Merhaba arkadaşlar bende bu sabah biraz daha hafiflemişimAma sizlerinde dediği gibi herşey kokuyor yahu dün bulgur pilavı bugün kurabiye aşeriyorum resmen(
Sporumu yaptım birazdan alışverişe cıkıcamm yürüyüş için yolu uzatırım..ben doğadan poşet Yeşilçay kullanıyordum dün bimden aldım o da çok güzeldi

oh misssss havada gzüelsedışarda gezinnn
bende incelmek istiyorum ya hafiflemek istiyoruuuummm

merhaba kizlar

Diyeti arastirdim ancak cok uzun. Daha sonra yine bakicam bebegim var bakamadim cok. Rica etsem sadece 1-2 cümle ile aciklarmisiniz?

Benim anladigim :

protein yiycekleri 0 puan
karbonhidrat yiycekleride listeden bakilacak puanina göre yenecek.
Puan 40 puan toplamda

ancak herkes ayni puan dami yiycek bu kb den?

tesekkürler

oh misssss havada gzüelsedışarda gezinnn
bende incelmek istiyorum ya hafiflemek istiyoruuuummm
Evet hava çok güzel de ben bugün abarttım biraz sabah da salonda 1 saat spor yapmıştım,yürüyüş de fazla geldi çok yoruldum
merhaba kizlar
Benim anladigim :

protein yiycekleri 0 puan
karbonhidrat yiycekleride listeden bakilacak puanina göre yenecek.
Puan 40 puan toplamda

ancak herkes ayni puan dami yiycek bu kb den?

tesekkürler
Canım doğru anlamışsın 50 puanı aşmıyoruz,herkes istediği puanda yiyor,cuma günleri tarı günümüzBu arada hoşgeldin

Evli değilim tatlım ben 110 kiloyum
Gidecek o kilolar canım üzülme hepimiz birbirimize destek oluyoruz burada...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…