3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Teşekkür ederim yanıtınız için.Sanırım benim de böyle düşünmek işime geliyor diye buna bağladım gecikmeyi.Neyse hayırlısı artık
canımm senin kuzunun adı rüzgar mııı.. benim de 6 yaşında oğlum var adı rüzgar , şimdi bi de kızım oldu yağmur koydu abisi adını..
merhaba kizlar

Diyeti arastirdim ancak cok uzun. Daha sonra yine bakicam bebegim var bakamadim cok. Rica etsem sadece 1-2 cümle ile aciklarmisiniz?

Benim anladigim :

protein yiycekleri 0 puan
karbonhidrat yiycekleride listeden bakilacak puanina göre yenecek.
Puan 40 puan toplamda

ancak herkes ayni puan dami yiycek bu kb den?

tesekkürler
doğru anlamışsın canım.. puan 40-50 arası olacak.. hızlı vermek istiyorsan 20-30 da olur..
fatsecret diye bir program var .. aklııtelefonun varsa indir o programı ,, bütün yiyecekler var orda ,
bir de mutfak tartısı aldık biz doğru ölçeleim diye..
be de bugün başlayayım dedim jilliana ama yordu beni.. 15 dk yaptım sadece

Evet hava çok güzel de ben bugün abarttım biraz sabah da salonda 1 saat spor yapmıştım,yürüyüş de fazla geldi çok yoruldum:KK16:

Canım doğru anlamışsın 50 puanı aşmıyoruz,herkes istediği puanda yiyor,cuma günleri tarı günümüz:KK5:Bu arada hoşgeldin

Gidecek o kilolar canım üzülme hepimiz birbirimize destek oluyoruz burada...:KK5:

evet insan burda motive oluyo valla:cool:

canımm senin kuzunun adı rüzgar mııı.. benim de 6 yaşında oğlum var adı rüzgar , şimdi bi de kızım oldu yağmur koydu abisi adını..

doğru anlamışsın canım.. puan 40-50 arası olacak.. hızlı vermek istiyorsan 20-30 da olur..
fatsecret diye bir program var .. aklııtelefonun varsa indir o programı ,, bütün yiyecekler var orda ,
bir de mutfak tartısı aldık biz doğru ölçeleim diye..

be de bugün başlayayım dedim jilliana ama yordu beni.. 15 dk yaptım sadece
Evet canim :) Rüzgar oglusumun adi.Esim ikinci kiz olursa adi Yagmur dedi simdiden.tesadufe bak :)))

Ne güzel uyumlu :KK66:
Okuyorum dedim ya topiginizi surekli.Taniyorum bircogunuzu.
Rabbim senin de gonlune gore hayirli bir evlat nasip etsin insallah.dua ediyorum hep inan.
benim de 4 dusugum oldu kan pihtilasmasindan dolayi.bu besinci ama ilk cocugum.yasmayan anlayamaz.pko prolaktin yuksekligi falan ne ararsan vardi bendede.9 ay yatarak igne olarak hamilelik gecirdim.rabbim ol deyince oluyor inan.ben agustusta dusuk yapmistim eylulde ogluma hamile kalmisim haberim yok.mucizelere inan her zaman canim

Okuyorum dedim ya topiginizi surekli.Taniyorum bircogunuzu.
Rabbim senin de gonlune gore hayirli bir evlat nasip etsin insallah.dua ediyorum hep inan.
benim de 4 dusugum oldu kan pihtilasmasindan dolayi.bu besinci ama ilk cocugum.yasmayan anlayamaz.pko prolaktin yuksekligi falan ne ararsan vardi bendede.9 ay yatarak igne olarak hamilelik gecirdim.rabbim ol deyince oluyor inan.ben agustusta dusuk yapmistim eylulde ogluma hamile kalmisim haberim yok.mucizelere inan her zaman canim
Canım benim sagol güzel dileklerin için Allah Razı oldun bendende pko var tüp bebek yaptırdım ama olmadı kısmet artık şimdi karar verdim Zayıfladıktan sonra bebek için tekrar tedaviye başlayacağım belki de kışa doğru tekrar denetim belki de gerek kalmaz mucizem gelir :KK66: Allah yavrunuzu sizlere bağışlasın sağlıklı uzun ömürler versin :KK66: canım madem bizi takipdesin Aramıza katıl canım aktif ol birlikte zayıflayalım :KK66:

ben 10 dakkadan fazla yapamıyorum ya sende de öyle oluyo mu çok yoruluyorum ben kilom çok diye mi acaba:KK33:
Canım ben şimdi tam 60 dk Yaptım normal herkes 30 dk zor yapıyorum Yazmıştı ni topikde ama ben alıştım hergün mutlaka yapmaya çalışıyorum hiç yapamasam 10 dk 20 dk yapıyorum ama mutlaka yapıyorum canım :KK66: sen gün gün arttır :KK66:)

bu okulların tatil olması kötü oldu,sabah yürüyemedim.kızımın istekleri bitmedi,bir sürü kaçamak yaptım.zaten eriği çok severim.bir oturuşta 10 tane erik yedim .bide baktımki fatsecretten 1 erik 7.5 kb.ben bittim.diyeti bırakırım yeşil eriği bırakmam.yada ben erik mevsimi bitene kadar eriğin kb sini saymıycam.

bu okulların tatil olması kötü oldu,sabah yürüyemedim.kızımın istekleri bitmedi,bir sürü kaçamak yaptım.zaten eriği çok severim.bir oturuşta 10 tane erik yedim .bide baktımki fatsecretten 1 erik 7.5 kb.ben bittim.diyeti bırakırım yeşil eriği bırakmam.yada ben erik mevsimi bitene kadar eriğin kb sini saymıycam.
Off erikte de niye kb varsa :s ben de çok severim nasıl dayanacağım bilmem

ben 10 dakkadan fazla yapamıyorum ya sende de öyle oluyo mu çok yoruluyorum ben kilom çok diye mi acaba:KK33:
Ayyy bende de vardı bu eliptikten bende senin gibiydim 5 dk dan fazla gitmiyordu sen yine iyimişin,en sonunda taşınırken verdim gitti aksesuar olmuştu evde:KK48:Koşu bandını çok kullandım ben ama dizlerimi mahvetti!şimdi biraz yürüsem kıvıramıyorum dizimi,bugün yürüyüşü abarttım sol ayağımın üstüne basamıyorum:KK43:çareyi spora yazılmakta buldum...
Canım benim sagol güzel dileklerin için Allah Razı oldun bendende pko var tüp bebek yaptırdım ama olmadı kısmet artık şimdi karar verdim Zayıfladıktan sonra bebek için tekrar tedaviye başlayacağım belki de kışa doğru tekrar denetim belki de gerek kalmaz mucizem gelir :KK66: Allah yavrunuzu sizlere bağışlasın sağlıklı uzun ömürler versin :KK66: canım madem bizi takipdesin Aramıza katıl canım aktif ol birlikte zayıflayalım :KK66:
Rabbim en kısa zamanda bebişini kucağına Alman'ı nasip eder inşaallah,zamanı vardır elbet...

60 dk eliptik Yaptım kızlar şimdi şekersiz Türk kahvesi içeceğim metabolizma hızlansın diye :KK66:
yani seni sadece alkışlıyorum Ecrinnn:nazar::nazar::nazar:

X