3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Doğru canım en yakın zamanda doktora gideceğim canım ama çocuk için öyle hesap kitap yapmayıbdüşünmüyorun oluruna bırakacağım yani

Canım Allah kolaylık versin öptüm çok

Sagol ablacım şuan şüpem yok spora devam

Kızlar bana yağ yakıcı bitki çayı önerir misiniz? Bitki şeklinde de olur sallama poşette de olur.
Canım ben instagramda bir bayanı takip ediyorum.Ondan öğrendiklerimi yapıyorum.Her akşam farklı çaylar hazırlıyo.Mesela sürahinin içine salatalalık ,limon,kabuk tarçın ,elma.ertesi günü tarçın hep var,karanfil,portakal kabuğu,poşet yeşil çay,rezene,form.ertesi gün rezene ,biberiye,kiraz sapı.Yani nane,maydonoz.hergün farklı.bende alıştımhergece yatmadan bunlarla farklı çaylar yapıyorum.tarçın zaten tatlı krizini engeller .belkide oyüzden ben tatlı pek istemem.sabah kalktığım gibi içip bütün gün tüketiyorum.

günaydın kızlar
sabah kahvaltım
domates : 3,06
salatalık:1,73
yumurta: 0,56
zeytin 5 ad :1,
beyaz peynir : 1
toplam : 7,99 puanlık kahvaltı yapmışım
öğlen kıymalı karnıbahar yemeği var (1 porsiyon 200g desek 8,71 oluyor) yemeği düşünüyorum .
yanlışım varsa karnıbahar da süzeltin kızlar :9

günaydın efem çokyogunum size bir göz atayım dedim
itiraf ediyoruma kaşmöküz gibi yedim ben kilo veremem artık o 35 kiloyu veren ben degilim sanki ....

bugünde sabah yumurta yeidmöglene tavuk sote varmış yanımd aincirmi cevizimi getridm
uzun süre aç kalınca saldırıyorum süt getirdim kahve içmek içinde

ya valla bu iradesizligim canımı sıkıyor vallaa
bugünde yumurtayı zar zor yedim dün çok kb almasaydım eger
sabah ekmek yiycektim aslında
reglim bitsin düzene grerim inşş

Çok yorucu ve masraflı değil mi canım? Instagramım yok benim.faydalanamıcam maalesef.

Kızlar birşey anlatayım size daha şimdi farkettim dünden beri canım vanilyalı dondurma, çikolata falan deli gibi istiyor kokusu burnumdan gitmiyor resmen yani normalde tatlı çok seven biri değilim diyet bana yaramadı tatlıya aşermeye başladım diye düşünürken az önce farkettim vanilya kokulu bir parfüm almıştım dün onu kullanmıştım onun kokusu üstümde hala ben de niye dondurma kokusu burnumdan gitmiyor diyordum meğer ciddi ciddi parfüm kokyormuş burnuma :) az karbonhidrat beynimi mi yavaşlattı ne :)

bir de taze nane istedi canım acaba değeri nedir baktım listeye bulamadım da
nanenin bir demeti 2,7 puanmış. (50 gr. )
kızlar bir tane biber odlması ve yogurt yedim
baklavada basamda duruyor biine verecegim valla
yiyesim yok hiç kh çok yüksek
sizler neler yiyorsunuz ar a ögünelrde filan
baklavayı yemedin di mi?
işe gittiğim günler kahvaltımı güzelce yapıp gidiyorum. öğle yemeğine gitmemek için. ceviz, fındık yiyorum.
ve elimin altında başka bişey olmadığı için mecbur aç bekliyorum. ama evde olunca duramıyorum.

Regl oldum dün. 2 gün sonra başlayabilirim. hep bir bahanem var yaa
1 ay gitmiştim. boyun fıtığım var. bazı hareketler zorluyor. bırakınca hızla kilo aldım ama.

hoşgeldin, özlettin kendini. hayırlı olsun yeni evin. güle güle oturun.

6 zeytin 1 puan olsun (10 yeşil zeytin 2 puan ebruakin listesinde)
sandaloz sakızı neymiş, midede genişleyen şişen bişey mi?

hoşgeldin aramıza. aç kalmıyorsun. protein aldığın için. tatlı ve hamurişine veda etmelisin ama.
hoşbuldum samanyolu :) insallah zayıflayabilirim bende sizinle birlikte yulaf kepeğinin puanını biliyor musunuz acaba bir kaşık için
1 kaşığı 6,6 puanmiş.

Kızlar bana yağ yakıcı bitki çayı önerir misiniz? Bitki şeklinde de olur sallama poşette de olur.
limonlu yeşil çay kankim. en güzel ve kolayı
Doğru canım en yakın zamanda doktora gideceğim canım ama çocuk için öyle hesap kitap yapmayıbdüşünmüyorun oluruna bırakacağım yani
çok doğru bir karar vermişsin. biz bebek istediğmizde düzenli olan adetim bile gecikmişti. stres yapmamak lazım.
sen rahatlayınca gelicek bebişin annesi.
günaydınlaaarrrrrr
günaydınnn
günaydınlar...ben sabahleyin bir bardak süt içtim 12 gibi de tavuk yemeyi planlıyorum kilom 103 çıktı bu arada
dün ne yemiştin canım? ödem olmuşundur belki.
ya valla bu iradesizligim canımı sıkıyor vallaa
bugünde yumurtayı zar zor yedim dün çok kb almasaydım eger
sabah ekmek yiycektim aslında
reglim bitsin düzene grerim inşş
regl zamanı hormonlardan mı nedir insan bir türlü doymuyor. dün ben de epey karışık yedim. ama 50 puan içinde kaldım. sabah -500 gr çıktım. şaşkınım

kokular kokularrrrr. beyin yavaşlaması değil de diyete full odaklanınca biraz diğer şeyler geri plana atılıyor diyelim.

marketin ekmek reyonundan geçerken dün canım çekti. nasıl güzel kokuyordu tazecik ekmeklerrr

Regl oldum dün. 2 gün sonra başlayabilirim. hep bir bahanem var yaa
1 ay gitmiştim. boyun fıtığım var. bazı hareketler zorluyor. bırakınca hızla kilo aldım ama.

Boyun fıtığın varsa evet gerçekten zorlamaman gerekiyor.
Ama incelmeye çok etkili ben kendimde 4 seans yapmama rağmen farkı hissediyorum.

Ayrıca dün 300 gram daha vermişim mutlu oldum :)

Aynen normalde çok aklıma gelmeyen şeyler diyetteyken gözümün önünden sıra sıra geçiyor :s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…