3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Anladım canım sende selülit yokmuş gi davran

Tamam canım not aldım

Kızlar mutfak terazisini aldım,moralim bozuldu...ne çok yiyor muşumYediğim şekilde tartıya koyduğum yiyecekleri 2 katı fazla çıktı...Yarın çok dikkatli olarak yeniden başlıcam...pes etmiyorum aksine daha çok hırslandım zaten kuruyemiş fıstık ve kabak çekirdeğini listeme ekledim kilo vermem durdu,artık yersemde sadece birin yicem tabii tartarak,leblebi de zaten çok kb var ve benim ölçüm yine yanlışmış 1 tane meyve yerim daha iyi...mutfak terazimin markası King yardımcı olduğunuz için teşekkürler..

Herkeze günaydın.Pazar gecesi şeref meselesine takılıyorum,zaten tek izlediğim dizide o zaten.Sabah 6 da zor kaklktım kızın okuluna.3 gündür yürümemiştim.Yürürsem açılırım dedim.Bir saat yürüdüm 7517 adım atmışım.Şimdi kahve keyfi.Reglimde bitti ,bakalım bu hafta kiloları napcaz.1 kilo bile versem süper olur.

ecrin87 ciiiiiiiim,
yaş= 38,75

boy=1,70

şu anki kilo= bu sabah önce 70,6 dedi sonra 70,7. oğlumu götürdüm geldim 70,5 dedi.

başlangıç kilom: 75,9 (12 mart)

hedefim= önce 65kg sonra 60 kg.

şimdi kahvaltı yapcam. dün wc sorunum oldu. buna rağmen 70,5 gördüm ya çok mutluyum. belki cumaya doğru 69 lu rakamları ucundan görebilirim

günaydın kızlar
kahvaltı yapmadım bugün regli oldum 3-4 gn erken geldi
hafta sonum kaçamaklı geçti valla hep gece yedim eşimin yüzünden
neyse bugündne itiberen daha çok dikkat etmek lazım ,

bugün patates yemegi yiycem mecbur yogurt ile

hadi gözün aydın, hamilelikten şüpheleniyordun di mi? yanlış hatırlamıyorsam eğer.
eşler de diyet yapmayınca olmuyor. onları da diyete sokmak lazım. yazan; kötü kadın müzeyyen

bende yazayım o halde
geçen hafta :70
bu hafta :69
giden :1 kil
boy :162
yaş ve hedef kilo?ve de başlangıç kilo?
Günaydınnn kader arkadaşlarımKahvaltım 2 yumurtalı peynirle omlet yarım domates kendime 4puan verdim.... Bugün kaçamak yok....100 gr lor ne çokmuş ben çok az yiyor muşum
selam, günaydın Kader Arkadaşım
peynirde 100 gr epey oluyor.
ama 1 tane çilek 20 gr mı gelir be kardeşim diyor insan

seni güldürebildiysem ne mutlu bana kankim. daha iyi misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…