3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

ECRİN cim en küçük olduğun için tartı sana kaldı:KK48:Şimdiden teşekkür ederim kabul ettiğin için...benimde bugün bir mutfak tartısı almam şart oldu,herşey göz kararı olmuyor,hep lazım olacak...tavsiyeniz var mı bu konuda...:KK64:

günaydın, iyi pazarlar kızlar:KK24:
Kankim gelsin. Onunla düşünür taşınır keseriz cezanı:63:
şaka şaka annene gidip iş yapmışsın.cezanı kendin çekmişsin:KK48:iş yapmayı hiiiiç sevmem:KK51::KK48:
sen tabloyu yarına yetiştir.o yeter canım.:KK66:

30 dk. açık havada yürüyüş cezası verelim kankim ne dersin? gerçi temizlik yapmış Ecrincim ama olsun.
ben de sevmem ama pzts.leri yapıyorum, rutine aldım. diyetle beraber kalori yakıyorum o vesileyle.
yrd ablam gelmez oldu. başkasına da güvenemiyorum. pencerelerimin hali berbat. ben de silmeye korkuyorum.

Cok tesekkur ederim. Antibiyotik igne yaptirdim sonrasinda vucut reaksiyon gosterdi. Kusma, titreme,deri dokuntusu, ates . hemen hastaneye goturduk. Orda mudahele ettiler. Allaha sukur iyi simdi
çok çok geçmiş olsun. Allah bi daha yaşatmasın böyle birşey.
ECRİN cim en küçük olduğun için tartı sana kaldı:KK48:Şimdiden teşekkür ederim kabul ettiğin için...benimde bugün bir mutfak tartısı almam şart oldu,herşey göz kararı olmuyor,hep lazım olacak...tavsiyeniz var mı bu konuda...:KK64:

benimki Sinbo SKS 4511. çok memnunum. dara sıfırlama özelliği var yani yiyeceğin tabağı üstüne koyup sıfırlıyorsun sonra yemeği dolduruyorsun. ne kadar yemek koyduğunu gösteriyor. yemek dışındakileri de çıkabilen plastik kabında tartıyorum.

Kankim gelsin. Onunla düşünür taşınır keseriz cezanı:63:
şaka şaka annene gidip iş yapmışsın.cezanı kendin çekmişsin:KK48:iş yapmayı hiiiiç sevmem:KK51::KK48:
sen tabloyu yarına yetiştir.o yeter canım.:KK66:
Canım liste cuma günü yapılmayacak mı ben anlamadım kaçırdığım bişeyler var herhalde :KK66:

Evet ablacığım sıkıntı yok seve seve Yaparım ben king aldım üstün de aparatı var memnunum :KK66:

30 dk. açık havada yürüyüş cezası verelim kankim ne dersin? gerçi temizlik yapmış Ecrincim ama olsun.
ben de sevmem ama pzts.leri yapıyorum, rutine aldım. diyetle beraber kalori yakıyorum o vesileyle.
yrd ablam gelmez oldu. başkasına da güvenemiyorum. pencerelerimin hali berbat. ben de silmeye korkuyorum.

benimki Sinbo SKS 4511. çok memnunum. dara sıfırlama özelliği var yani yiyeceğin tabağı üstüne koyup sıfırlıyorsun sonra yemeği dolduruyorsun. ne kadar yemek koyduğunu gösteriyor. yemek dışındakileri de çıkabilen plastik kabında tartıyorum.
Bende dün cam sildim ve çok yoruldum bügünde kendi evimi temizleyeceğim yarın da işe gideceğim Allah kolaylık versin bana :KK66:ceza yı seve seve kabul ettim temizliği bitirip temiz havaya çıkarım inş :KK66:

Hepinize iyi pazarlar kızlar nasılsınız bakalım kahvaltım domates Salatalık 5 zeytin 2 dilim salam haşlanmış yumurta 30 gr Tam buğday ekmeği toplam puanım 22 güzel kahvaltı yapmışım :KK66:)

Canım liste cuma günü yapılmayacak mı ben anlamadım kaçırdığım bişeyler var herhalde :KK66:
Bu cuma yapılmadı yaaa.bugun herkes sana özelden göndersin bilgilerini.yap sen de.valentina belki internete giremiyordur.sen baştan yap.ya da eski sayfalardan bulabilirsen ordan boy kilo bul.ben benimkini vereyim.169 boy.başlangıç kilosu 72 idi sanırım. Bu cuma 68 oldum.sen en iyisi sayfalara bak tabloyu ara.hatta ben de bakayım.bulursam söylerim sana.:))

Günaydın şekerim.ben biraz gerginim.kv geldi.evin içinde dört dönüyorum.iş çıkarıyorum kendime.
ecrinin cezası tabloyu hemen oluştumak olsun kankim bence:))
bu kadın yüzünden c a nim yazmak bile istemiyor.o derece yaniii:KK62:

Bu cuma yapılmadı yaaa.bugun herkes sana özelden göndersin bilgilerini.yap sen de.valentina belki internete giremiyordur.sen baştan yap.ya da eski sayfalardan bulabilirsen ordan boy kilo bul.ben benimkini vereyim.169 boy.başlangıç kilosu 72 idi sanırım. Bu cuma 68 oldum.sen en iyisi sayfalara bak tabloyu ara.hatta ben de bakayım.bulursam söylerim sana.:))
Canım benim ben bugün temizlik yapıyorum fırsat bulursam eski sayfalara bakarım bu Akşama yetiştiremem gibi ama yarın öğlene kadar yetişeceği kesin :KK66:

Günaydın şekerim.ben biraz gerginim.kv geldi.evin içinde dört dönüyorum.iş çıkarıyorum kendime.
Kv anlaşamıyor musun canım benim Kv melek gibi maşallah hiç sıkıntım olmadı bugüne kadar çok anlayışlı çok severim kendisini :KK66:

image.jpg
Ecrin canım liste 253. Sayfada yalnız ben bu litrede yokum bilgilerimi tekrar yazayım
Yaş 46
Boy. 1.65
Kilo. 66.1
Hedef kilo 62

sinirlenme kankicim, k.valideni başka yabancı biriymiş gibi düşün. nasılsa az kalıp gidecek diye düşün.
bir de sinirlenince yemek yersin, cısslardan yersin, olan sana olur. onları değiştiremeyiz kaç yaşına gelmişler.
biz kendimizi mümkün olduğunca firenliycez yapacak bişey yok. :KK5: bize sevdiğimiz eşlerimizi doğurmuşlar:KK70: kıymetlerini bilelim:KK53::confused:

Ecrincim, benim k.validem de iyidir maşallah aramız iyi. birlikte tatile gitcez bu sene. selülitlerimi görsün istemiyorum, onlarda ırsi herhalde selülit yok. görümcelerim fıstık gibiler :mad:

sinirlenme kankicim, k.valideni başka yabancı biriymiş gibi düşün. nasılsa az kalıp gidecek diye düşün.
bir de sinirlenince yemek yersin, cısslardan yersin, olan sana olur. onları değiştiremeyiz kaç yaşına gelmişler.
biz kendimizi mümkün olduğunca firenliycez yapacak bişey yok. :KK5: bize sevdiğimiz eşlerimizi doğurmuşlar:KK70: kıymetlerini bilelim:KK53::confused:

Ecrincim, benim k.validem de iyidir maşallah aramız iyi. birlikte tatile gitcez bu sene. selülitlerimi görsün istemiyorum, onlarda ırsi herhalde selülit yok. görümcelerim fıstık gibiler :mad:
Hay allahımmm bu topikteki tek kötu gelin benim yaniii:63::63::KK62:

Herkese iyi geceler. Nasılsınız kızlar ben bugün 12 200 adım attım. Ama azcık karbonhidrat ı kaçırmışım 60-70 arası.ecrincim tablo sana kalmış bende bilgileri mi veriyim.
Kilom 67.2
Boy 158
Yaş 34.5
Hedef 60 yani şimdiki hedef
Aslında 54-55 olmam gerekir ama nerde :110:

X