3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Selam kızlar

Ben isten gelip tartiya çıkardım hep aksan saati ,70 gelirdim aylardır ama bugün 69 geldim aksam saati sabah kaç gelirim acaba

Bugünde 36 puanla kapattim
Aksam eve gelince peynir domates azcikta salatalik yedim

sabah 700 800 gr eksi çıkarsın canım bende öyle oluyor

Merhaba ben de 46 yasindayim ilk kez bu diyetle tarti da azalmalar gormeye basladim insaallah devami gelir...Bu arada en yasli unvaniniza bende ortagim artikne kadar suredir bu diyeti uyguluyorsunuz toplamda ne kadar gitti,,,
Sevindim yaşıt birinin aramıza katılmasına.70 doğumluyum.grupta 2 haftam 1 haftada kendim yaptım.3.5 kilo verdim.bu haftayı saymıyorum.cuma bildirim günümüz ve ben 2 3 gündür sporu ve diyeti sıkı tuttum bugün mesela 34 de kaldım .ama çok şiştim ve regl oldum bu akşam.bu hafta sanırım iyi bir şey çıkmaz tartıda .regl olduğumada çok sevindim çünkü 2 yıldır adetlerim düzensizleşti.testlerde menopoz çıkmıyor .bu bana kilo aldırdı.bu diyetin regl mi düzensizleştireceğini düşünmüştüm 4 5 günlük gecikme yaptı.bir arkadaşım protein diyeti yüzünden 3 ay adet görememişti.yani canım sende bilirsin 40 dan sonra kilo vermek çok zorlaşıyor.ama iyi gidiyorum bence ayda 4 kilo vermek süper birşey.

Ay bilmez.miyim ben erken menopoz yuzunden hormon kullaniyorum 38 yasinda girdim zaten ondan sonra basladi kilo almam ben 67.6 ile basladim 62 kilo olmak hedefim bakalim cumaya kadar nolacak ,,Ayda 4 kilo harika ...

Bence cuma gunu tarti seni cok mutlu edicek Masumm

Gunaydin kizlar kilom oynamadi yerinden ustelik dun 25 puanda kapatim vé yurudum .bu diet olmadi bana sanirrm veremiyrm artik baska seyler denicem ekileri olursa sizlerede yazarim bol sanslar kizlar

Ben dun 85.4 ile basladim ve bugun 84 kg mim dünü 49 puanla kapttim.
tarti gununuz cuma mi kizlar. Ogrendim bu işi tabi giden odemdir
Hoşgeldin canım bende diyete Pazartesi başladım ilk günler kilo azalması çok oluyor bende de öyle oldu ödemdir diye düşünüyorum..tartı cuma günüymüş.Valentina arkadaşımıza boy kilo hedef kilo yaş bilgilerini özel mesaj ile yollarsanız listeye adını yazar....Uygulanmayacak bir diyet değil gerçektende açlık hiç olmuyor vücut alışınca gayet güzel kilo vereceğimize inanıyorum...

Bence de guzel canim. 81 kiloya inersem cikolata yiyecegim bitter 30 gr.

Günaydın kızlar nasılsınız salon kilo veremiyorum diye üzülmeyin ben bugün wc çıktım 3 gündür 64,4 dolanıyorum bu sabah 63 ,3 kilo çıktım pes etmek yok kızlar aynen devam )

Gunaydin kizlar,
Dun sabah iki kavurmali yumurta, oglen 200 gr kiyma kavurtasi uzerine 1 yumurta ve ksam sadece somon baligi ile iki kasik pilav ve iki kasik salata yedim,
Gece cik buyuk karin agrisi mide bulantisiyla sabahi zor ettim, puanim 35 nile degildi, karnim davul gibi sisti,biraz internetten arastirdim yagli gidalar ,yumurta ve et safrayi yorarmis.gunde 3-4 yumurta yemeye veda ediyorum artik, su gasta oldugum donemde de gunde 7-8 ilac iciyordum mideyi de yormus, gastriti de kudurtmus olabilirim.bu diyeti bir sure uygulayamayacagim gibi gorunuyor, sabah yulaf ezmesi sut ve yumurta yedim, su an rahatim, oglene de semiz otu , aksama da kuru fasulye yaptim, sindirimi biraz rahatlatalim bakalim, sizi takipte olurum, ama diyete eslik edemeyecegim.tablo isini ustlenmek isteyen arkadas da ozelden mesaj atarsa excel tablosunu mail olarak atabilirim.hepinizi öpüyorum.( seytanin bacaguni kirip bi 69 a dusemedim ya, yanarim yanarim ona yanarim)

Canım çok geçmiş olsun,inşaallah sağlığına kavuşursun...

Kizlar kendinizi zorlamadan yapin
sabah
3 yumurta 1.5 puan
peynir 0 puan
salatalik 1.5 puan
domates 3 puan
10 zeytin 1puan
200 gr yoğurt 12puan
toplam da da 19 puan aksami da yazarim
salata ve tavuk olacak galiba hakkim kairsa ayran da içerim

Iyi Akşamlar kızlar nasılsınız kandiliniz mübarek olsun hayırlı kandiller hepinize gecen ay yazmıştım rahim kalınlığım var diye doktor ilaç vermişti ayin 9 da adet oldum 16 bitti adetim dün hafif kahve leke oldu bugün biraz kırmızıya döndü leke bugün doktora gittim rahim kalınlığım normale dönmüş. Parça almaya gerek yok dedi doktor sadece önümüzdeki ay adetten sonra smear testi yaptıracağım rahim süper dedi hatta hamile kalman için iti bir dönem dedi yumurtam varmış 10 mm dedi hamilelik düşünüyorsan değerlendir dedi şimdi be yapmamı önerirsiniz kızlar gün aşırı ilişki mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…