3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

merhaba kızlar nasılsınız bakalım istanbul bulut ve şuan dolu yağıyor valla hava kapattı kendini
kahvaltım
haşlanmış yumurta :0,56
siyah zeytin :5 adet 1 puan
domates küçük çerinin az büyüğü : 3 puan verdim tartamadım
beyaz peynir 2 çatal :1 puan verdim
öğlen yemeğim
tavuk sote tartamadım 1 porsiyon 3009r yazıyor fatsecret 12,56 puan
yayla çorbası kaç gr bilmiyorum 1 kepçe yedim oda diyet kolik de 5,7 puan ben 10 puan diye hesap yapıyorum
bugün toplam 23,46 puan yemişim maşallah bana akşama belki ton balıklı salata yerim :) belki bu günü 30 kapatabilirim inş.
bugün tartı mı çantama attım ama çıkartıp tartamadım utandım dalga geçerler diye :KK23::KK23:

merhaba kızlar nasılsınız bakalım istanbul bulut ve şuan dolu yağıyor valla hava kapattı kendini
kahvaltım
haşlanmış yumurta :0,56
siyah zeytin :5 adet 1 puan
domates küçük çerinin az büyüğü : 3 puan verdim tartamadım
beyaz peynir 2 çatal :1 puan verdim
öğlen yemeğim
tavuk sote tartamadım 1 porsiyon 3009r yazıyor fatsecret 12,56 puan
yayla çorbası kaç gr bilmiyorum 1 kepçe yedim oda diyet kolik de 5,7 puan ben 10 puan diye hesap yapıyorum
bugün toplam 23,46 puan yemişim maşallah bana akşama belki ton balıklı salata yerim :) belki bu günü 30 kapatabilirim inş.
bugün tartı mı çantama attım ama çıkartıp tartamadım utandım dalga geçerler diye :KK23::KK23:
süpersin canım vallaha ben mutfak tartısıda aldım ilk gün atrttım sonra amannn dedim dolaba koydum aslında mantığı kavradım yani protein ağırlıklı beslenmek kilo vermeye faydasını gösteriyor.. ben ki deli gibi spor yapardım havlardan mı nedir hiç spor yapasım yok ....

Kizlar sabah 1 yumurtadan omlet+1puanlik peynirve 2 dilim salam= 3 puan
Arada bi kucuk salatalik =5 puan
Ogle= sosis yedim onada 4 puan verdm
Arada sa kuruyemus aldm 100grimnda 13 var yarisi yerim yeter cay kahve aksam olur aksamada tavuk tavada eh bugun dusuk puan yapcam yarin nolcak bakalim

Canım valla aralarında en yaşlı benim 45 .son 2 3 yılda hızla kilo almaya başlamıştım.takii bu diyetle karşılaşana kadar.bütün sayfaları okudum ilk bir hafta Sonra gruba katıldım .hergün 5 6 km yürüyom.diyeti yapıyorum bir gün 35 de kalırsam ertesi gün 50 yapıyorum .yani hergün aynı değerde kalmıyorum.vücut sevdi bu diyeti .kısacası şimdilik zayıflıyorum .o şişkinliğim gaz problemlerim gitti.devam edin kızlar...
Merhaba ben de 46 yasindayim ilk kez bu diyetle tarti da azalmalar gormeye basladim insaallah devami gelir...Bu arada en yasli unvaniniza bende ortagim artik:KK48:ne kadar suredir bu diyeti uyguluyorsunuz toplamda ne kadar gitti,,,

canım öyle de onlar gündüz gün yapmışlar akşam ben gidince ye ye hasta olacaksın dye tuturdular yersem hasta olurum asıl dedim ama yedim zor valla ama akşam yemek yiyemedim sadece spor yaptım evet birazcık kilolular canım hemde şeker var annemle teyzem de kesinlikle haklısın yanına arkadaş arıyorlar:KK70::KK70::KK70:
ECrincim kanma sen annenlere olsun bugun yeni bir gun yeniden baslamissin yilmak yok kanmak yok:KK73:

sana hoşgeldin demiş miydim hatırlayamadım. o nedenle hoşgeldin canım:KK52:
kalıcı olması bizim elimizde. pes etmeden devam etmeliyiz. aç kalmıyoruz. diğer diyetler gibi değil. puanımızın yettiği şeyleri yiyoruz. daha ne olsun. :KK45:
Hayir dememistin bekliyordum dogrusu farketmeni:KK5:yazdiklarini keyifle okuyorum o yuzden...evet bu sefer kararliyim bende ve aranizda olmak cok guzel:KK68:

süpersin canım vallaha ben mutfak tartısıda aldım ilk gün atrttım sonra amannn dedim dolaba koydum aslında mantığı kavradım yani protein ağırlıklı beslenmek kilo vermeye faydasını gösteriyor.. ben ki deli gibi spor yapardım havlardan mı nedir hiç spor yapasım yok ....
kesinlikle haklısın Haklısın canım proteinlere ağırlık vermek gerekiyor valla canım ben bu haftaya iyi başladım spor konusunda 2 gündür spor yapıyorum sende yap canım

kızlar yardımınıza ihtiyacım var bana bir akıl verin nolur ben yarın oruç tutmak istiyorum kandil diye ama ben son 2 senedir oruç tutamıyorum doğru düzgün tuttuğum zaman saat 3-4 gibi miğde bulantısı başlıyor çok kötü oluyorum başım çatlıyor resmen baş ağrısı neyse katlanıyorum ama miğde bulantısını geçiremiyorum istifar etmemek için zor tutuyorum kendimi bide orucumu açınca yemek yiyemiyorum :KK43: az bişey yesem bile istifar ediyorum hemen ve baş ağrısı çok fazla oluyor diyetisyen doktora bu durumu anlattığımda bana oruç tutmazsın insülin direncin var 3 ana 3 ara öğün yemen lazım falan demişti ve tutamadım 2 senedir doğru düzgün ama şimdi diyorum gece sahura kalkınca miğde koruyucu falan mı alsam ki bilemedim akşam ne yesem sahurda ne içsem kızlar yardımcı olur musunuz bana eve giderken eczaneye uğrayıp bu durumu soracağım belki miğde koruyucu verir bana tavsiyeniz nedirdoktor bu kadar baş ağrısı miğren de olabilir demişti bana :KK43:

kızlar yardımınıza ihtiyacım var bana bir akıl verin nolur ben yarın oruç tutmak istiyorum kandil diye ama ben son 2 senedir oruç tutamıyorum doğru düzgün tuttuğum zaman saat 3-4 gibi miğde bulantısı başlıyor çok kötü oluyorum başım çatlıyor resmen baş ağrısı neyse katlanıyorum ama miğde bulantısını geçiremiyorum istifar etmemek için zor tutuyorum kendimi bide orucumu açınca yemek yiyemiyorum :KK43: az bişey yesem bile istifar ediyorum hemen ve baş ağrısı çok fazla oluyor diyetisyen doktora bu durumu anlattığımda bana oruç tutmazsın insülin direncin var 3 ana 3 ara öğün yemen lazım falan demişti ve tutamadım 2 senedir doğru düzgün ama şimdi diyorum gece sahura kalkınca miğde koruyucu falan mı alsam ki bilemedim akşam ne yesem sahurda ne içsem kızlar yardımcı olur musunuz bana eve giderken eczaneye uğrayıp bu durumu soracağım belki miğde koruyucu verir bana tavsiyeniz nedirdoktor bu kadar baş ağrısı miğren de olabilir demişti bana :KK43:
Önce saģlık!yüce allah bedenimize zarar vermemizi istemez.sen de oruç yerine bir fakiri doyur.daha büyük sevabı var:))

Önce saģlık!yüce allah bedenimize zarar vermemizi istemez.sen de oruç yerine bir fakiri doyur.daha büyük sevabı var:))
Doğru canım çok Haklısın ama bide miğde koruyucuyla denesem mi ki acaba yarın çalışmasaydım süper olacaktı ama çalışıyorum cesaret edemedim şimdi :KK43:

Doğru canım çok Haklısın ama bide miğde koruyucuyla denesem mi ki acaba yarın çalışmasaydım süper olacaktı ama çalışıyorum cesaret edemedim şimdi :KK43:

canım sen bilirsin yinele ama farz oruç değil,zorlamasan kendini...Tabii ki çok sevap ama şöyle düşün hasta olunca başka ibadetlerini yapamayacaksın,onun yerine kaza namazı kıl tesbih çek tabii bu benim düşüncem:KK66:

canım sen bilirsin yinele ama farz oruç değil,zorlamasan kendini...Tabii ki çok sevap ama şöyle düşün hasta olunca başka ibadetlerini yapamayacaksın,onun yerine kaza namazı kıl tesbih çek tabii bu benim düşüncem:KK66:
tamam ablacığım çok sagol zaten adet oluyorum galıba tutamayacağımçok sagol

Kızlar şimdi wc gittim geçen ay doktora gitmiştim rahim kalınlaşması in doktor ilaç vermişti bende kullandım Adet oldum ve geçen Perşembe adetim bitti yanlış hatırlamıyorsam takvime bakacağım şimdi yine o kahve leke geldi benden :KK43: birdaha wc gitti peçeteye hafif pembe kan geldi önümüzdeki ay doktora gidecektim ama vazgeçtim bu akşam Aradım doktorum çıkmış ama yarın oradaymış yarın ki Çalışmada iptal oldu yarın doktora gideceğim ilk gittiğiö doktora neden böyle oldu ki yine ya çok canım sıkıldı :KK43:(

sahurda emedur alabilirsin canım, bulantıya iyi gelir o seni baya idare eder

X