3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

evet akşam yemeğimide yedim bugünü 40 kb 999 kalori ile kapattım. 1 saat sonrada 40 dk yürüyüş yapmayı planlıyorum.
sabahöğünümü yazmıştım.
ara öğünde sade sütlü kahve ile 1 kare bitter 2 hoşbeş yedim.
akşam ise 5 adet köfte 172 gr + kıvırcık salata bol pulbiber attım içine.

sadece çikolata mı snikers 35,51 puan mı
evet cikolatalar yuksek puan. ben bitter yiyemem ki. hepsi sutlu falan. onlarda da yuksek kb. ustelik bi snikers 50 gr yapiyor. ay ben dayanamam cikolataya

nasıl doyuyorsun bi çikolatayla :)
ya aslinda doyurucu,ne demisler snikersss acligini yok et bu aralar disari cikamiyorum,yoksa nestle bitanemdir. ondan vazgecmem
Pegasus iki günde 500 gram çok iyi değilmi ben 100 gr vermiştim diye çok sevindim bugün çok zor veriyorum
canim senin tartin var mi?

afiyet olsun canım köfte yi kendin mi yapıyorsun ben geçen bim de hazır köfte gördüm nasıldır acaba ?

evet cikolatalar yuksek puan. ben bitter yiyemem ki. hepsi sutlu falan. onlarda da yuksek kb. ustelik bi snikers 50 gr yapiyor. ay ben dayanamam cikolataya
o afiyet olsun bir ben düşkün değilim herhalde çikolataya gözüm görmediği müddetçe aramam ama gördüğümde de yerim valla

oyyy oyyyy
ben de nutella mı yapsam yarın böyle..
evet yap kiz. galiba 2 cay kasigi 50 gr mi 100 gr mi yapiyodu hatirlamiyorum. yapmistim bi ara nutellayi ben. az az yiyodum gun boyunca

o afiyet olsun bir ben düşkün değilim herhalde çikolataya gözüm görmediği müddetçe aramam ama gördüğümde de yerim valla
cok sanslisin sennnn. ben dayanamam.krize girerim

evet yap kiz. galiba 2 cay kasigi 50 gr mi 100 gr mi yapiyodu hatirlamiyorum. yapmistim bi ara nutellayi ben. az az yiyodum gun boyunca

cok sanslisin sennnn. ben dayanamam.krize girerim
canım bende önceden öyleydim ama uzun bir süre insülin direnci için metformin kullandım o tatlı isteğimi yok etti :)

canım bende önceden öyleydim ama uzun bir süre insülin direnci için metformin kullandım o tatlı isteğimi yok etti :)
Ah metformin ah. Bendede bi ara çıkmıştı insülin direnci bende kullandım 5 kilo vermiştim bir kutu sonrası.arada tekrar alsammı öylesine diye düşünmüyo değilim. Neyseki rahat veriyorum kilomu yoksa kesin doktora gidip kullanırdım ilacı.

Uyandığım an canım çikolata çeker benimde hiç yemek yemesem hep abur cubur yesem keşke o derece bende düşkünüm çikolataya.oyuzden pegasus bir snikers ile doyar bende doyarım

İyi aksamlar kızlar 595 kalori 14.5 KB görünüyor bugünkü menüm az değil mi. eve gidince yogurt yerim

o nedir oyle.isteyen istedigi zaman kullana bilirmi onu. yoksa bendemi alsam kiz ondan. benim puanlarimi yiyen hep tatlilar
Yok canım insülin direnci olanlara veriyorlar genelde şeker hastaları kullanıyor metforminle zayıflayan çok var ama bendevsadece tatlı isteğimi kesti uzun süre kullanınca böbreklere de zararı var galıba onun için sen puanına göre te tatlını )

Uyandığım an canım çikolata çeker benimde hiç yemek yemesem hep abur cubur yesem keşke o derece bende düşkünüm çikolataya.oyuzden pegasus bir snikers ile doyar bende doyarım
brnde çok severim abur cubur yemeyi özellikle cips bayılırım cerezos Fıstıklı Peynirli bide lays Fırında yoğurt çeşnili )

kizlar metabolizmayi hizli calistirmak acisindan ananas da yiyin ve ya greyfurt. gerci puani cok fazla ama gece yatarken yiyin yatin,acimazsinizda. ben ananastan sonra acaip acikirim. adet donemlerinde cok iyi siskinlik azaltiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…