3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

bak_sey ya kahvalti ya da oglen ogununde istedigin seyi sinirsiz yiyebilirsin.aksama tekrar proteinle kapatiyosun. sirf protin ama.tavuk,balik,et,yumurta gibi. puana falan bakmadan ye sen. 2 haftada bir ogun odul olarak geliyor.

canm tabi verebilirsin de ben en az rakam diye tutarim kendimde.az zayiflayinca moralim bozulmasin diye.sen de en dusuk tut,az zayiflarsan zaten oyle tahmin etmistim dersin. cok zayiflarsan da sevinirsin.en azindan hayal kirikligi olmaz ::)

0
haklısın canım güzel taktik :)

günaydınlar
kimileri artıda kimileri ekside ben yerimde sayıyorum bu sabah 73.4 çıktım
hafta sonu 40-45 kb kullandım ben kendime haziran 20 ye kadar bu diyeti yapma kararı verdim bakalım vücudum inat ettikçe bende inada gidiyorum sonu hayır olsun

Pegasus tartım yok cnm ama yediklerimide göz kararı ayarların artik öğlende ofiste yiyorum yemekhabede hic tartma imkânın yok

Ekmek filan yiyomusunuz peki siz

kizlar bu gunku menumu yazayim. oglen 3 buyuk yumurta ve 150 gr sucuk ile yapilmis sucuklu yumurta.
limonlu yesil cay. 3,51 kb ve 867 kalori

Günaydın herkese ben dun yaramazlık yaptım. Ama hic pişman değilim.sabah kahvaltıda
2 dilim ekmek
1 tatlı kaşığı bal
2 yumurta
Sucuk
Peynir yedim
Göztepe parkına gittik
Gezdik dolastik kızım çok eğlendi
Sonrada mc Donald's gitik
1 menü yanına tavuk nagıt fanta
Karnimi bi güzel doyurdum.herhalde 1 sene yada daha fazla olmuş tur yemeyeli
Sonrada madoda yaklaşık yarım kilo civarı dondurma yedim
Eve geldik
Gece 10 gibi 1 kase kabak Çekirdeği yedim
Sabah 200 gr eksik kalktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…