3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Merhabalar
Bu diyeti baştan sona bakmaya çalıştım bende yapmak istiyorum ama nasıl
başlayacağımı bilemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Afiyet olsun canım bol bol yemişsin valla afiyet olsun çok yürüyüş yaptın galıba almamışsın )

Sabah kahvaltım kızlar haşlanmış yumurta 0.56 puan domates 2.35 puan Salatalık 1,3 puan arkadaşım evde ekmek yapmış köy ekmeği gibi ondan az kopardım 1 dilim desem 12,65 puan kahvaltı puanım : 16,86 Öğlen yemeğim 100 gr marul vebron Balığı 3,67 puanda öğlen yediğin toplam 20.53 oldu 1 saat sonra sade türk kahvesi ve yanına 5 puanlık bitter çikolata )

Merhabalar
Bu diyeti baştan sona bakmaya çalıştım bende yapmak istiyorum ama nasıl
başlayacağımı bilemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Canım merhaba Aramıza hoşgeldin önce mutfak tartısı Alıp yediğin besinleri tartmam gerekiyor biz fatsecret Programını indirdik ordan gr la hesaplıyoruz canım günlük 50 puanı geçmiyoruz

şaka gibiii

Hiç sorma o kabızlığı bana 10 gün olmuştu en sonunda ilaç kullanmak zorunda kaldım

Merhabalar kızlar bende yaklaşık 6 gündür et yumurta ve sebze ağırlıklı besleniyorum 3 kilo vermişim çok mutluyummm darısı size 1 kg daha verip bu diyet piskolojisinden kurtulacağım
Boyum 162
Başlangıç kilom 65,5
Şu anki kilom 52,1

selam kızlar, nasılsınız? yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
h.sonu dönüşü hep + görüyorum. hareketsizlikten sanırım. 15+15 dakikalık tempolu yürüyüşlerim epey işe yarıyormuş meğer.

bu sabah +700 gördüm tartıda, şok oldum. dün balığın yanında köz kırmızı biber yemiştim kavanozda turşu gibi satılanlardan. ödem yaptı galiba. 2 gündür de wc ye çıkamıyordum.
şu an temizlik yapıyorum. yeşilçay molası verdim. yarına gider inşallah.

he bi de fıstık yemiştim. fıstık bana yaramıyor yaa. kalorisi mi yağı mı çok anlamadım. badem ve cevizle devam edeyim en iyisi.

ama yine de zayıf görünüyorum o nedenle moralimi bozmayım.

Ecrincim makarnaları yemişsin. afiyet olsun :) ağzım sulandı :))))
naptın bu konuyu canım? randevuya gittin mi?

Afiyet olsun canım bol bol yemişsin valla afiyet olsun çok yürüyüş yaptın galıba almamışsın )
saol canım valla çok iyi geldi anlatamam sanki vücudumenerji depoladı.epey bi zaman olmuştu böyle yemeyeli.bendede insülin direnci var senin gibi biliirsin biz zor kilo veririz.özelliklede göbekte yağlar birikir.valla çok mu yürüdük bilmiyorum.o yediklerimi eriticek kadar değil.parkta 7-8 tur yürümüşüzdür.bide kızımın arkasında biraz koşturdum.evede yürüdük toplamda 1 saat yürümüşümdür.

Kizlar yarin dolma varmış menüde yemesem mi acaba ??

İnsulin direnci bendefe var kızlar ilaç ta icmiyorum ne zamandir

merhaba canlar. iki gündür misafir gelen giden derken takip edemedim. benim 14. günüm. yarın tatil günüm ama korkuyorum yemege. daha önce yapanlar size nasıl yansıdı bu durum. bende 69.700 olmusum. ilk hafta 4 kilo verip ikinci hafta 300 gram verince biraz moralim bozuldu ama durmak yok, yola devam. ben spor yapmıyorum doğrusu bu diye biliyorum ama kilo vermem yavaşlayınca yapmak daha mantıklı geliyor suanda. çünkü vücudum bu yeme düzenine alıştı

canım maşallah sana yaa nasıl verdim bu kadar kilo bu diyetle mi ve ne kadra zamandan keşke bende 55 olabilsem

Ecrincim makarnaları yemişsin. afiyet olsun :) ağzım sulandı :))))
naptın bu konuyu canım? randevuya gittin mi?
sagol cnaım yedim valla gözümde karnımda doydu :))
canım şuan hastayım hala bi doktor bana çok memnun kaldığı doktoru söyşedi onun randevusu da ay sonu o zaman adetle gideceğim caım bakalım o ne diyecek bişey dmezse bu durumumu anlatacağım ay sonunu bekliyorum yani ama bu adet çok yoğun böyle kan pıhtısı gibi geliyor hala

bilmem mi cnaım çok zor ama bu diyetle gidyor valla be 3 kilo verdim göbiş indi biraz ve haftasonu görenler zayıflamışsın dedi aynen devam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…