3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Kizlar yarin dolma varmış menüde yemesem mi acaba ??

İnsulin direnci bendefe var kızlar ilaç ta icmiyorum ne zamandir
Bende ilac
bilmem mi cnaım çok zor ama bu diyetle gidyor valla be 3 kilo verdim göbiş indi biraz ve haftasonu görenler zayıflamışsın dedi aynen devam :)
ne güzel bizim gibiler için 3 kilo hiç az değil.çok sevindim

evet cikolatalar yuksek puan. ben bitter yiyemem ki. hepsi sutlu falan. onlarda da yuksek kb. ustelik bi snikers 50 gr yapiyor. ay ben dayanamam cikolataya :KK45:

ya aslinda doyurucu,ne demisler snikersss acligini yok et :kk77: bu aralar disari cikamiyorum,yoksa nestle bitanemdir. ondan vazgecmem

canim senin tartin var mi?
Var canım niye sordun tartıyi

Kuzlar sabah akşam 30 puan yedim bugün akşam da 1 bardak ayran ve Urfa dürüm yedim dürümün pidesinin yarısından daha az yedim kaç puan olmuştur ki

yardıma ihtiyacım var 3 gündür fatsecrete girmedim şimdi bakmaya çalıştım ağ zaman aşımına uğradı diyor .birşey yapamıyorum ne yapam lazımki

günaydın kızlar bu sabah +100 ile uyandım
moralim bozuk ama değil bunasıl bir şey diyeceksiniz hala regl olmadım ona bağlıyıp kendimi motive ediyorum

günaydın kızlar bu sabah +100 ile uyandım
moralim bozuk ama değil bunasıl bir şey diyeceksiniz hala regl olmadım ona bağlıyıp kendimi motive ediyorum
günaydın. bende birkaç gün sonra olacağım benim korkulu rüyam adet dönemim. çok kanamalı geçer bakalım nasıl olacak. daha fazla çıkabilirsin çok normal.

günaydın kızlar,
dün +700 idim. sadece -300 olabildim bu sabah. yeşil kahve yaptım zencefilli. onu içip oğlumu okula götüreceğim.
et, tavuk ve balıktan bıktım. ne yapsam da kb si az olsa bulamıyorum.

wc problemime iyi gelsin diye semizotu pişirdim. pirinç veya bulgur koymadan. ki zaten önceden de koymazdım.
onu yoğurtla yedim. o bile wc sorunuma çözüm olmadı. yulaf kepeği bulursam markette alıcam.
Valentina da işe yarıyordu. Nerdesin Valentinaaa??? iyi misin?

X