3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Zeyasss naber cnm netelerdesin sen
Ben bu diyeti dönem dönem yapmıştım ama cok kati idi mesela 5-20 puan ile günü kapatiyorfum

Yarından itibaren deneywlim bakalım
Ne kadar kilo vermiştin canım biz 50 puanla kapatıyoruz günü iyi de gidiyor

sen zor veriyosun kiloyu canim. gelcek ayin ortasina gorursun. haftaya 1 kilodan hesapla. :)
Evet canım zor veriyorum ama çok şükür veriyorum belli mi olur kız sporu hızlandırırsam Çifter çifter gider rakamlar bi bakmışım 59 olmuşum ) neyse ben hafta da 1 kilo diye hesap yapayım

Zeyasss naber cnm netelerdesin sen
Ben bu diyeti dönem dönem yapmıştım ama cok kati idi mesela 5-20 puan ile günü kapatiyorfum

Yarından itibaren deneywlim bakalım
Aynen canım yarından itibaren sıkı tutalım şu 67 - 68 lerden kurtulalım.işin aslı ne biliyomusun masum ben diyet yapmaktan çok sıkıldım sende bende 20 ye yakın kilo verdik ve 6-7 aydır aynı kilolarda geziniyorum. Tekrar başlamak için bu diyet iyi fikir insanı motive ediyor çünkü puanı aşmadan istediğini yiyorsun.tartı bile aldım başlayacağım diye

Maşallah iyi gidiyorsun sende sen istedikten sonra neden olmasın.
Evet canım biz istedikten sonra veririz 20 kiloya yakın iyi vermişsin Canım ama beni bugün Görenler kız sen zayıfa olsun diyorlar onlar beni gördüklerinde ben 69 geziyordum şimdi 64 kiloyum çok şükür bi 59 görsem havalara uçacağım

Evet canım zor veriyorum ama çok şükür veriyorum belli mi olur kız sporu hızlandırırsam Çifter çifter gider rakamlar bi bakmışım 59 olmuşum ) neyse ben hafta da 1 kilo diye hesap yapayım
canm tabi verebilirsin de ben en az rakam diye tutarim kendimde.az zayiflayinca moralim bozulmasin diye.sen de en dusuk tut,az zayiflarsan zaten oyle tahmin etmistim dersin. cok zayiflarsan da sevinirsin.en azindan hayal kirikligi olmaz ::)

0

harika inşallah benimde öyle olur...

Günaydın herkese kahvaltımı yaptım
Salatlık 109 gr---- 2.35 kb
Domqtes 143gr------ 5.49kb
Salam 38gr------- 0.57kb
Kaşar 28gr-------- 0.48kb
Tereyağında yumurta 2 adet------ 0.85kb
Toplam==9.74kb
kizlar helal size 20kilo vermissiniz. millet 2 kilo verip vucut sasirmaca ayagina 5 kilosunu geri alir. sizlerdeki irade super.ustelik verip koruyanlardansiniz. cok guzel iradenize bayildim
Evet yitarafından baktığımda verdiğim kiloyu almadım geri ama çabuk vermediğim için çok sıkıldım 83 ten 65 e düştüm 1 yılda yaklaşık 6 aydır kilo veremiyorum korumaya çalışıyorum ama 3 kilo aldım malesef şuan tek hayalim tekrar 65 olmak.
günaydııınnnn
Günaydınnn

Günaydın arkadaşlar.Anlattığım gibi 3 gündür oğlumun yanında olduğum için diyet yapamamıştım.Sabah korkarak çıktım tartıya.Şükürler olsun 750 almışım.Yani 71.750 gr.İki üç kilo farkeder diyordum.Çok mutlu oldum.

kızlar bu sabah artıda çıktm ben..çok moralim bozuldu.. dün çok tuzlu şeyler tükettim ondan mı oldu acaba..haftasonu 50 yi geçmedim.. hatta dün 40 oldu
neyse yılmak yok.. yeşil açyımı içiyorum şimdi.. 15 dk sonra da kahvaltı yapıcam..

canım bence elbisen bol bile gelecek sana ..

çok iyii.. hadi o zamandevam yeniden inşallah ulaşacağız hedefimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…