3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

öncelikle çok geçmişolsun .eşine de ohaaa yani.bence yol yakınken ve çoluk çocuk yokken bu adama hoşçakal demelisin diye düşünüyorum ben.yoksa ilerde daha fazla üzüleceksin.

dehşetle okudum canım ve inanki çok üzüldüm...

ama bir yerde seni taktir ettim...
sakinliğini asaletini koruyabilmeni...
ben olsam yıkardım ortalığı bu kadar sakin davranamazdım...
ama sen ne iyi yapmışsın kapı önüne bavulunu koymakla-kilidi değiştirip hiç muhatap olmamakla...

şu an sanırım kuşadasına varmış olmalısın...
kafanı dinle ve dimdik dön geriye topla gücünü....
buna ihtiyacın olacak nasıl olsa...

gelişmelerden bizi haberdar et...
Allah hakkında hayırlısını versin.....

canım inan çok üzüldüm
en iyisini yapmışsın hiç muhattap olma o insanla
ama aileni haberdar etmelisin
sen hiç üzülme canım
o feryat etsin seni kaybettiği için
kararının arkasında dur ve affetme bence
allah yardımcın olsun canım

öncelikle tüm yorumlara yürekten katılıyorum...
ardındanda müsade istereyerek şöyle okkalı bir biçimde TUUUHHH diyerek tükürüyorum...
bu ve bunun gibi adamların hepsine birden....:kızgın:

canım arkadaşım içinde bulunduğun hali biliyorum,anlıyorum diyemem tabii ama canının ne kadar yandığını hissedebilirim bende evliyim ve hayatımı eşime adamış bir kadınım...
sevgi emek ister ama yaşadığın sevgide emek nerde::?
çok sanşlısın ki erkenden durumu farkedip olayın farkına varmışsın,tüm yorumları ve yorumlarını okudum anlıyorumki çok duygusal birisisin...o halde bile kendinden çok aileni o ve ortamı idare etmişsinki,böyle bir durumda sakin kalmak yürek ister....
bu tarz herifler aç ruhlu...kendilerince kurdukları haremi işletip gönül eğlendiren zavallılar...bin tövbe edip içleri kaynayan karekter yoksunu insan müsfettesiler...

umarım yalanlarına kanmaz mantığınla hareket edersin canım...
elinde aslanlar gibi üstelik özel olmayan devlete bağlı bir memuriyetin varken yani mesleğin-işin günümüzde risk altında olan bir iş değilken ve ev bile babanın size hediyesiyken gücünü kaybetmezsin...
başka acılar yaşamamanı diliyorum arkadaşım,allah yardımcın olsun.......

kafani topla, sakinles, yasadiklarin yenir yutulur seyler degil,
ama orda apartman önünde beklerken iyi sakin kalip bekleyebilmissin, ben sabredemezdim dogrusu...
3,5 aylik evlilikde bunlari yapiyosa, ilerde neler yapmaz vur micina tekmeyi:1closedeyes:
alabildigin herseyini al, hic acima.
böyle biri seni hakedemez,
hicbir kadin bunu haketmez.
aids kapasica, hadim edicen böylelerini.sonra hangi cehenneme giderse gitsin.

Kurban olduğum Allah'ım size bundan öte hayırlı kapılar açsın inşallah.
İnnaılmaz derecede üzüldüm ve şok oldum.
İçimden sövmek geliyor:KK43: Bu erkekler ne iğrenç yaratıklar.
Bu kadar inançsız, boş kafalı nasıl olabiliyorlar???
Allah yardımcınız olsun.

geçen bir arkadaşım, arkadaşının başına gelen bir olayı anlattı
kızın teyzesi ve eniştesi şehir dışına cıkıyolarlar
kızda kuzeni yalnız kalmasın hemde işyerine yakın diye teyzesinin evine 1 geceligine kalmaya gidiyo
eşide evde yalnız
sonra kuzenine çizmelerimi almayı unutmuşum hadi geç olmadan bizim evden çizmelerimi alıp gelelim diyo
gidiyolar bi bakıyolar kapının önünde bi kadın ayakkabısı
kapıyı dinliyolar gülüşmeler kahkahalar geliyo içerden
çaktırmadan polis cagırıyolar (tabi bunu o sıra kuzeni akıl ediyo)
içerde kızın kocasıyla kadının birini yarı çıplak halde basıyolar
sonra derhal dava acılıyo
basan polislerde mahkemede şahitlik yapıyo ve kız yüklü bi tazminatla vede güzel bir nafakayla o pislik adamdan tek celsede boşanıyo
keşke sizde evi terketmek yerine birdahaki sefere böyle bişe yapsaydınız
çok geçmiş olsun umarım bundan sonraki hayatınızda çok mutlu olursunuz

Evet, öyle yapmak lazım.
Eğer utanma duyguları varsa utansınlar diye ama hiç sanmıyorum.
Zannedersem aklına da gelmemiş.
Neyse hayırlısı Allah'tan.

kafanı toparla polisi de al baskın yap ama sessizce bitirme bu işi..

lütfen onu ele güne tüm mahalleye o kadını da onu da rezil et...

eski sevgilisi falan mı ki o kız? neyin nsi? yeni evl biri ne cabuk heyecan aramaya gitmiş.. Allahından bulsun...

Arkadaşım çok geçmiş olsun,ne diyebilirim ki sana...
Bence bir süre daha bekle,eşinin o eve gittiği gün sen evi polis eşliğinde bastır.
Bastır ki,kolay kurtulabilesin...
Çünkü şu anda anladığım kadarı ile elinde delil yok...

allah seninle olsun arkadaşım.
yanında sevdiklerin ve yakınların olsun derim.mutlaka yardım al.
çok yeni bir evlilik ve çok şükürki çocuğun yok.yinede yaşadığın büyük bir travma.sakın başkalarının adiliğinin acısını kendinden çıkarma.acı çekmesi gereken sen değilsin,ben yetersizmiyim filan diyede kendini boş yere sorgulama ,eksik olan karşındaki.meslek sahibi ayakları üzerinde durabilen bir insansın.toparla kendini,yaşamına devam et.
herkes yaptığını mutlaka öder,emin ol.

Ben kendimi senin yerine koymaya calisiyorum.. Ve bende esimden bazen süphelenmiyorum degil..
Ama eger ola ki beni aldatacak, iste o zaman bende asla affetmem, cünkü onun yabanci bir bayanin vücuduna dokundugunu aklima bile getirdigim zaman bogasim geliyor!!

Hatta kafama cok taktigim icin, cogu zaman rüyalarima bile girdigi oldu, beni degisik degisik kadinlarla aldattigi..
Bu yüzden yasamis gibi oldum diyebilirim, ve her uykudan uyandigimda geceleri yakasina yapistigim bile oldu!

Bak Canim, sakin affedeyim deme, SAKIN!!
Huylu huyundan vazgecmez Canim..
Eger affedersen, o senin iyi niyetliligini her zaman kullanacatir, ve yine yapacaktir "karim zaten yine afferder" cümlelerini aklinda bulundurarak..

Senin yerinde olmus olsaydim, onu en zayif noktasindan vurmaya calisirdim..
Mesela sen bütün aileni ondan habersiz evine toplayip, onun gelmesini bekleyebilirdin..
Baktin geldi, arkasindan kapiyi kilitleyip, ona aci bir sürpriz yapip iyice haslayabilirdiniz ailece..
Utancini görmek istemezmiydin..

Gerci bende senin gibi güclü bir insan degilim, aglardim, yikilirdim, ama benim esimin zoru gördügünde kendini hemen disariya attigi icin, ve kendi ailesinden cok benim ailemi benimsedigi icin ben böyle yapardim, ne de olsa kapi gibi ailem arkamda olurdu!!

Yine de sen kendin icin en iyisini bilirsin Canim, bu benim düsüncemdi..
Allah kolaylik versin..
Kendine iyi bak, ve sakin affetme,
Sen kaybedersin......

Slm

ya bu nası bi adam yaaaaaa,daha 3,5aylık evlisin sen!!!!okurken kan beynime sıçradı resmennn
çok karaktersiz bi adammış,o kadının yanındayken birde msj atıyor seni özledim aşkım diye yaaaa,bu nasıl bir şerefsizlik,aklım almıyoooo,ne istiyosun,derdin ne seninnnn
yazıklar olsun....

akşamdan beri nefessiz okuyorum ne yazılır nasıl yazılır bilemiyorum .bu durumun teselli olmaz olamaz . ne desekte şuan senin için hissettiklerinden başka doğru yoktur biliyorum ..ama ne olursa olsun lütfen mantıklı ol ve sakın sakın affetme ..

Allah ım herkesi Allah tan korkan kuldan utananlarla karşılaştırsın ..iyi insanlar çıkarsın karşımıza ..evlenmek istedigimi artık hiç sanmıyorum herkesten bütün erkeklerden midem bulanıyor .hiçbir sıfat bulamıyorum böylelerine bütün sıfatlar basit kalıyor ....

canım ya inan hayretle okudum yazını yazık sana nasıl adi bir adammış bu off ne diyeceğimi bilmiyorum ama çok i düşün ve effetme derim dün akşam yaptıklarını anlat ve babanın evine git eminim seni anlayışla karşılayıp destek olurlar

Valla okuyunca sinirlerim tepeme çıkmadı desem yalan olur daha çiçeği burnunda bir evlilik nasıl hak görebilmiş o kocan olacak bunu sana.

Ne olsa takip edebiliyormuşsun ben olsam önce yanıma bir fotoğraf makinesi birde şahit alıp kadının evini iyice öğrenip eşiminde evde olduğuna emin olduğun bir gün baskın yapıp alırım kanıt olarak fotografları şahidimde olur 1. seviyeden akraba olmaması tercihen ondan sonra doğru mahkemeye hem boşanma davası, hemde maddi manevi tazminat davası açar götündeki donuna varana kadar almak için elimden geleni yaparım hiç bir şey almasam alacağım tazminat bile hırsımı almama yeter eşşek gibi çalışsın bana ödesin. Sorun burda para değil sürünsün yeterki yoksa ondan gelecek çöpü bile istemem ama çok olmadı gider verdiği parayı her ay bir bağış kurumuna bağışlarım.

Yada gorkem arkadaşın dediği gibi polis baskını bile olabilir yeterki kanıt verecek bir şey olsun.

geçen bir arkadaşım, arkadaşının başına gelen bir olayı anlattı
kızın teyzesi ve eniştesi şehir dışına cıkıyolarlar
kızda kuzeni yalnız kalmasın hemde işyerine yakın diye teyzesinin evine 1 geceligine kalmaya gidiyo
eşide evde yalnız
sonra kuzenine çizmelerimi almayı unutmuşum hadi geç olmadan bizim evden çizmelerimi alıp gelelim diyo
gidiyolar bi bakıyolar kapının önünde bi kadın ayakkabısı
kapıyı dinliyolar gülüşmeler kahkahalar geliyo içerden
çaktırmadan polis cagırıyolar (tabi bunu o sıra kuzeni akıl ediyo)
içerde kızın kocasıyla kadının birini yarı çıplak halde basıyolar
sonra derhal dava acılıyo
basan polislerde mahkemede şahitlik yapıyo ve kız yüklü bi tazminatla vede güzel bir nafakayla o pislik adamdan tek celsede boşanıyo
keşke sizde evi terketmek yerine birdahaki sefere böyle bişe yapsaydınız
çok geçmiş olsun umarım bundan sonraki hayatınızda çok mutlu olursunuz

merak eden arkadaşlar için yazıyorum.

arkdaşlar hiç bişey beklediğimiz yada düşündüğümüz gibi olmadı. kuşadasına falan gidemedim evde bekledim konuşmak için tekrardan eve gelip gitsin baskın yapayım diye değil konuşmak için.. geldi herşeyi bildiğimi gece onu takip ettiğimi söledim çok şaıracaksınız ama inkar etmedi yanımda ablam vardı o melek denen kadın hamileymiş kızlar şok üstüne şok yaşadım boşanmayı kabul etti bana bunları yaşattığı için özür diledi ama başka şansı yokmuş yani boşanmayı isteyen o oldu. ailem onun ailesi herkes biliyo dün gece evden gitti üstelik kız bizim düğünümüzde varmış ben görmemişim nişanlandıktan sonra başlamış aralarında bişey bitirecekmiş ama olmamış bu tarz şeyler anlatırken fenalaştım çekti gitti.allahından bulsun diyorum annem ve ablam yanımda kalıyo. düğünde takılan takılar kayınvalidemlerde duruyodu onların hepsini bana getirdi.sonuna kadar destek olcağını söyledi.babası evlatlıktan reddetti bunları yazarken bile şaka gibi geliyo hala bu kadar saf salak olabileceğime inanamıyorum..herşey yaşandı ve bitti. :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((

Yaşadıkların çok ağır ve hele de daha nışanlı iken başlamış...
Bence böyle birinden kurtulduğuna sevinmelisin...
Yaptıkları yanlarına kalmayacak emin olabilirsin ...
Allahım büyüktür cezalarını çekecekler seni bu kadar üzdükleri için...
Allahım sana sabır versin...
Başka ne denilebilir bilmiyorum ....

valla zor iş ama onu suç üstü yani iş başında yakala ve resmini çek,aç boşanma davasını çocuğun olmadan boşan yazık sonra çocuk perişan oluyor,nasılsa işin var çalışıyorsun ayaklarının üzerinde durabilirsin,o böyle alışmış bundan sonrada düzelmez buna göz yumma ona muhtaç değilsin.

X