3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

kadın hamilemiymiş.offf bu ne yaa.madem nişanlıyken bitiremedi seni niye yaktı.bu ne karaktersizlik.ailelerin senin yanında olmasına sevindin.ohhh babasıda redetmiş onu.elinde mesleğin arkanda ailen var güzelim.boşan.kendine yeni bir hayat kur ve mutlaka psikolojik yardım al.yaşadıkların çok zor

merak eden arkadaşlar için yazıyorum.

arkdaşlar hiç bişey beklediğimiz yada düşündüğümüz gibi olmadı. kuşadasına falan gidemedim evde bekledim konuşmak için tekrardan eve gelip gitsin baskın yapayım diye değil konuşmak için.. geldi herşeyi bildiğimi gece onu takip ettiğimi söledim çok şaıracaksınız ama inkar etmedi yanımda ablam vardı o melek denen kadın hamileymiş kızlar şok üstüne şok yaşadım boşanmayı kabul etti bana bunları yaşattığı için özür diledi ama başka şansı yokmuş yani boşanmayı isteyen o oldu. ailem onun ailesi herkes biliyo dün gece evden gitti üstelik kız bizim düğünümüzde varmış ben görmemişim nişanlandıktan sonra başlamış aralarında bişey bitirecekmiş ama olmamış bu tarz şeyler anlatırken fenalaştım çekti gitti.allahından bulsun diyorum annem ve ablam yanımda kalıyo. düğünde takılan takılar kayınvalidemlerde duruyodu onların hepsini bana getirdi.sonuna kadar destek olcağını söyledi.babası evlatlıktan reddetti bunları yazarken bile şaka gibi geliyo hala bu kadar saf salak olabileceğime inanamıyorum..herşey yaşandı ve bitti. :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((

Canım ya yazdıklarını her okuduğumda boğazım düğümleniyor.senağlama Senin için çok üzgünüm ama en azından daha yolun başında öğrendin.Üstelik çocuğunda yok.Umarım hayat sana yaşadığın sıkıntıları unutturacak mutlulukları bir an evvel getirsin.
Sevgiyle kal.

hakkında en hayırlısı olmuş bence..
hiç üzülme..
ve dua et kendini kolayca sıyırdığın için..
inan içime su serpildi..
herşey çok güzel olacak bundan sonraki yaşantında ben inanıyorum.

Sakın afetmeyi düşünme alışmış kudurmuştan beterdir derler .inanamıyorum 3,5 ay lık evlilik daha çok taze bir evlilik daha bebek ve eşin olucak insan sana layık değil kardeşim

bukadar kolay ve cocuk yokken bıtırebıldığıne bu adamdan kurtulabıldığıne bın lerce kez sukret ve artık arkana donup bakma...

yüzsüzlüğünde bu kadarı, bide utanmadan msj atıp seni özlediğini mi söylüyo...:mymeka::kızgın:
bu erkeklerin yüz perdeleri yırtılmış, hakkında hayırlısı olmuş canım, çok zor bir durum ama....dik durmaya çalış...

Son düzenleme:
bu durumda ne denir ne teselli olur bilmem ama boş ver arkadaşım allahından bulsun o insan seni haketmemiş zaten zakın üzme kendini hele böyle bir insan için sakın üzme değmez. sen şükret bence daha yolun başında fark ettiğin için kendini şanslı hisset ya devam etseydin bu şekilde birde çocuğu olacaktı daha kötü olacaktı allah yardımcın olur hiç takma devam et hayatına o hiç olmamış gibi. ve unutmaki bu olay sadece sana mahsus değil herkezin başına gelebilir ve geliyorda kimse demesin benim başıma gelmez diye yarının neler getireceği belli değil. kendine iyi bak sakın üzülme

hakıkaten yasadıkların kolay seyler degıl.
çok yakın bı arkadasım bu durumu yasamıstı.onun da ailesı kıza cok destek oldu.hemen bosandı .üzerinden cok geçmeden biriyle tanıştı ve evlendı şimdide dilara adında çok şirin bır kızı oldu.
arada bı gecmısı konustugumuzda ıyıkıde ondan bosanmısım dıyor şimdi çok guzel şeylere sahıp.inanıyorum kı sende ilerde güzel şeylere sahip olucaksın.
senın için dua edıcem :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

o zaten cok cekıcek ve sen gozlerınle goreceksın.Allah sana gosterecek.eger o gun hala burda olursak bana yazacaksın.dedıgın cıktı dıye.bana oyle oldu.surunuyo resmen.herseyını kaybettı.kredılerle aldıgı zorla odedıgı herseyı ıcralar aldı.hapıste yattı.sakın uzulme.dun yazdıgım gıbı 1 sanıyene acıyacaksın.ve en kotusu dıyceksın kı ben bu adamla nasıl aynı yatakta yattım.mıden bulanacak bıraz vakıt gecınce guven bana mahkemede bıseyler al ondan yalnız bos bos bosanma.cocuk dıyo aldırsalarmıs.acaba senden ayrılmak ıcınmı bahane attı.nıye cocugu aldırmıyolar da senden ayrılıyo oda dusundurucu.

o zaten cok cekıcek ve sen gozlerınle goreceksın.Allah sana gosterecek.eger o gun hala burda olursak bana yazacaksın.dedıgın cıktı dıye.bana oyle oldu.surunuyo resmen.herseyını kaybettı.kredılerle aldıgı zorla odedıgı herseyı ıcralar aldı.hapıste yattı.sakın uzulme.dun yazdıgım gıbı 1 sanıyene acıyacaksın.ve en kotusu dıyceksın kı ben bu adamla nasıl aynı yatakta yattım.mıden bulanacak bıraz vakıt gecınce guven bana mahkemede bıseyler al ondan yalnız bos bos bosanma.cocuk dıyo aldırsalarmıs.acaba senden ayrılmak ıcınmı bahane attı.nıye cocugu aldırmıyolar da senden ayrılıyo oda dusundurucu.

hiç bişey düşünmek istemiyorum ona dair artık inanın midem bulanıyo yaşadıklarımdan 3,5aydır onunla geçirdiğim her saniyeden..inannmak istemiyorum onunla yatıp sonrada benimle yattığına lanet olsun diyorum. bi insanın hayellerinin bukadar kısa sürede yıkılabileceğini hiç düşünmezdim kanı bzuk biriymiş ve ben anlayamayacak kadar salakmışım.

tekrardan soran arkadaşlar için söleyeyim.kendisini yaklaşık 4 yıldır tanıyorum 1,5 yılda nişanlı kaldım ama hiç şüphelenmedim yada aptalca çok güvendim tek şansımın çocuğumun olmaması diye düşünüyorum çünkü hayatta tek istediğim bi çocuk sahibi olmaktı ama allahıma şükürler olsun olmadı

Kendinize öyle ithamlar da bulunmayın lütfen.
Ben evli değilim ama ben de aldatıldım.
Tamamen iyi niyetten kaynaklanıyor.
Kendinizi üzmeyin.

şok oldum valla yazdıklarını okuduktan 3.5 aylık evlisin ve aldatıldın ben bu erkekleri o kadar diyorum bi odaya toplayalım çakmak çakıp yakalım valla cnm bu işin sonunu boşanmakla görüyorum hakkında hayırlısı olsun rabbim sabır versin

boşanmaktan başka şansım zaten yok boşanmak da benim en büyük şansım bu kadar kısa zamanda.. 1 sn bile onun soyadını taşımanın ne kadar acı olduğunu bilemezsiniz.yaşadıklarımın şokunu içimde açtığı yaranın nasıl kapanacağını
bilmiyorum çok mutsuzum

selam canım inan ki şu an ne durumda olduğunu,neler hissettiğini çok iyi biliyorum.nedesem sana boş gelecek çünkü sen kendi kendine acıyor ve kızıyorsun bu anlar zor geçecek ama geçecek.Öncede yazdığım gibi şansın çocuğunun olmaması çünkü olsaydı bu acı içinde anne sorumluluyla daha çok için acıyacaktı.bak aileler yanında.olayın böyle gelişmeside senin lehine bide boşanmada mahkeme de sorun çıkmayacak bu acının üstüne onlarla uğraşmayacaksın.İnan ki mahkemede taraflar okadar iğrençleşebiliyorlar kikötükedihüso(ben öyle bir olaya şahit oldum)inanamazsın untma YALNIZ değilsin bizler burdayız ner zaman herşeyi paylaşırız:teselli:

teşekkür ediyorum arkadaşım gerçekten kötü durumdayım.içim çok acıyo dün akşam ona bildiğimi falan sölediğimde suratında mutlu bi ifade vardı sanki bunu bilmemi istiyormuş bir an önce boşanalım dermiş gibiydi ben bunu hakedecek naptım yaa senağlama madem nişanlıyken ayırlsaydık bende bukadar acı çekmeseydim insanlar bukadar nasıl vicdansız olabiliyo hala aklım almıyo

boşanmaktan başka şansım zaten yok boşanmak da benim en büyük şansım bu kadar kısa zamanda.. 1 sn bile onun soyadını taşımanın ne kadar acı olduğunu bilemezsiniz.yaşadıklarımın şokunu içimde açtığı yaranın nasıl kapanacağını
bilmiyorum çok mutsuzum

Off tüylerim diken diken oldu canım yaa.. Allah sana sabır versin çok çok zor. SAkın kendini tutma ağla bağır lanet et içindekini ancak böyle atabilirsin. Mümkünse hemen psikolojik destek almaya başla.. İnan ki senin için en hayırlısı bu olmuş...benneyaptımki

yüzleşmeden gitme arkadaşım, keşke sabah çalsaydın kapıyı güzel bi tükürseydin hem kocana hem de evli erkeği evine alan adi kadına. Allah belalarını versin ikisinin de. günahsız bir insanın hayatını alt üst etmeye ne hakları var! madem düşüp kalkacaktınız seni ne demeye üzüyorlar. çok zor bir durum yaşadığın canım. eğer sabredebilirsen bu gece babamda kalacam diye bir bahane bulup babanlara durumu anlat ve gece ailenle basıp fotograflarını cekın. tek celsede bosarsın bu adı adamı. degıl evı almak bı zırnık alamaz o evden. serefı de bes paralık olur tabı hala varsa... (cok sınırlendım ya)

not: ya ben yazının devamını yeni gorebıldım ısımın arasında gorunce yorum yapmadan duramadım ama devamı daha vahımmıs. yasadıkların cok zor ama bu adı adamdan fazla vakıt kaybetmeden kurtulduguna sukretmelısın.

Son düzenleme:
üzülme canım ya bende üzüldüm..ama erkekler çok pislik kabul eden etsin etmeyen gözlerinde büyütsün.Allah bilir o kadına ne yalanlar söyledi ama oda biliyorsa senin acı çektiğini emin ol Allah cektirir.İnşalaah çocukta ondan değildir.Ömür boyu evladı bilsin.böle bir tanıdığım var güzelim kızı bıraktı gittiği kadın başkasından hamile çıktı..

TEK DİLEĞİM KISA ZAMANDA ATLATMAN ALLAHTAN ÇOCUĞUN YOK...,

ÜZÜLME CANIM ALLAH HERŞEYİ GÖRÜR HAKKINI VERİR

cok uzuldum gercekten,daha sizin cicimaylarinda olmaniz gerekmiyomuydu??
ama sunu unutma aldatan aldanir guzelim,bi gun seni degil kendisini aldattigini anliycak...ve ben olsam ,hemen bosardim bu adami.........meslegin var.,cocugunda yok,,,,
seni hakeden biri cikar karsina,bu kisi seni haketmiyomus:1hug:

teşekkür ediyorum arkadaşım gerçekten kötü durumdayım.içim çok acıyo dün akşam ona bildiğimi falan sölediğimde suratında mutlu bi ifade vardı sanki bunu bilmemi istiyormuş bir an önce boşanalım dermiş gibiydi ben bunu hakedecek naptım yaa senağlama madem nişanlıyken ayırlsaydık bende bukadar acı çekmeseydim insanlar bukadar nasıl vicdansız olabiliyo hala aklım almıyo

Arkadaşım daha ayrıntılı anlatsana, sen dün Kuşadasına arkadaşımın yanına gidicem 1 hafta demiştin. Akşam 22.00'de uçağım demiştin. Gitmekten vazmı geçtin. Eşin olacak pislik akşam geldiğinde noldu, neler konuştunuz.

X