3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

Keşke o daireyi öğrenip evde onları basabilseydin. Çünkü sana şimdi binbirtürlü yalan söyleyip aklını karıştıracak. Hiçbirine kanma arkadaşım. 3,5 ayda bunu yapan ilerde neler yapmaz. biranönce kurtul bu adamdan. Acını çek ve hayatına kaldığın yerden devam et. Çocuk olmadan kurtulmuş olman Allahın bir lütfu..

çok ama çok üzüldüm okurken:1no2:

sanırım şuan arkadaşının yanındasın.umarım kafanı biraz olsun toplamış ve biraz olsun güçlenmişsindir.

çok şükür ki ortada çocuk falan yokken öğrenmişsin.

büyük ihtimal bu sürede ailen de öğrenmiştir bu durumu.sana destek olarak gücüne güç katacaklardır diye düşünüyorum.:çok üzgünüm:

Canım allah yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun çok üzüldüm sakince düşün öyle karar wer sen iyisini bilirsin ailen war unutma onlar yeter sıkma canını diyorum ama inş herşey yoluna girer hakkında hayırlısı olsun allah yar we yardıncın olsun

bu ne ya dunyanın cıvısı mı cıktı nedır hergun bı kadın aldatıldıgını yazıyo buraya artık.

arkadasım uzulme dıyemıycem ama aılenın yanına gıt olanları anlat ve dava ac ınan bana kandıralarak yasadıgın mutlu bı hayat dogrularınla yasadıgın mutsuz bır hayat kadar ıyı degıldır.

Şok olarak okudum hepsini...
Ben olsam asla senin kadar sabırlı olamazdım saatlerce beklemezdim arabada tek tek dolaşırdım o binanın katlarını ..olay cıkarırdım o gece..e sen madem bu kadar sabırla bekledin adamın yüzüne de hala vurmadın o zaman sürdür oyununu bir hafta kadar..
takip et ki delil olsun foto çek yap bi şeyler saflığını sürdür bi süre..en azından kolayca boşan...
yerinde olsam asla kaçmazdım seuçlu senmişsin gibi kaçma güçlü olmalısın..aldatılan olsan da adi olan o..karşını çık efeler gibi vur yüzün yüzleş kov evinden onu...
artık sevgi falan yok ortada..hainlik bu koynundaki yılanmış eşin...daha 3.5ayda binbir numara..4yılda tanımamışsın ya cok saf kalplisin ya da adam iyi oyuncu..
bir şey daha söylemek istiyorum sana neden ev veren baban ki?asla kabul etmezdim babamdan ev erkeklerin böylece kolaylığı gördüğünü rahata alıştığını düşünüyorum...evlilikte tanıyor insan insanı...
biraz zaman geçince verseydi baban sana ev..tanışma aşamanda da belli etmemen lazımdı...bir eve tav olmadığını bir ev için seni almadığını ne biliyorsun?adama ver evi ver kızı mesleği de olan bir kızı üstelik ohhhhhhhhhhhhh..böyle onursuz bir adamdan ben her şeyi beklerim canım..ev için evlendiğini düşünüyorum senle..belki çok acı gercek oldu bu ama kusura bakma zamanında anlayanlar vursaydı yüzüne belki bu halde olmazdın....
hayatını kurmaya ondan kurtulmaya bak...işin var evin var ne güzel kaç kişiye nasip olur bu...Allahın sevgili kulusun ki erkenden öğrendin ya yıllarca sömürseydi bu adam seni...yat kalk dua et...
eşim beni seviyor vb hiç deme seven adam aldatmaz..umarım basına gelmez kimsenin böyle bir şey..evlilik bir dert insan tanımak zor çok zor..ama kaçma lütfen evinde dimdik dur def olsun..

bu arada suna da sevin biraz zaman geçse eşin sana baskıyla evi sattırır o kadınla bi güzel harcardı parasını..erken öğrendin çok şükür...

canim inan bende cok üzülerek okudum
ama iyiki demek lazim
iyiki erken fark etmissin
ya onun o yalanina inanip cocuk yapsaydin ?
insallah herseyin hayirlisi olur senin icin
inan allah yardimcin olsun demekten baska birsey gelmiyor elimden

canım çok üzüldüm daha yolun başında senin elini malesef bırakmış sok kanlı ol acıma oraya gittiinde polisle baskın yap hatta kanıt olsun diye kameraya çeksen daha iyi olur birisi burada karısını başka bir adamla basmış polisle kız kurnaz olunca zorluklar çıkarmış adama gençsin kendi ayaklarının üzerine basıyorsun o ahlaksız adamı sil gitsin sen üzülme

canım benim allah sabır versin burda arkadaşlar ayrılmaktan başka bişey yok yazmışlar ama sen en doğru kararı ailenden kendine yakın biriylede paylaş ve eşine bildiğini söyle yada inkar edeceğinden o eve gittiği zaman kapıyı çal içeriye dal canım sonra asla inkar edemez bu arada bende olsam 1 dk durmam bütün malını yoğunuda alırım sende iyi düşün ve öyle karar ver ve fazla kafana takma o kadar kadın aldatılıyorki yıllar sonra farkediyor en azından sen yolun başında farketmişin canım kendine iyi bak ve fazla yıpratma kendini.

Arkadaşım herkes sana haklı olarak gidip bassaydın yüzüne tükürseydin demiş evet bunları hak ediyo ama sende o andaki şaşkınlık ve yıkılmışlıkla bunları yapmaya bile gücün yoktu eminim :çok üzgünüm: Ne diyeyim gerçekten açgözlü,pişkin,rahat ve ikiyüzlü biri daha çok kötü vasıfları varya neyse... Ama bide olumlu yönünü görmeye çalışalım kendine ait bir evin,mesleğin var çocuğunda yok bu adamın gerçek yüzünü de yolun başında gördün.... En azından bunada şükür Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

:1shok: ne denir ki böylesineklava: bir şey demeye bile değmez:1no2:

arkadaşların da dediği gibi ayrılık bence de olması gereken. 3,5 ayda bunu yapan bir insanla daha sonrasını nasıl düşünür ki insan. verilmiş sadakanız varmış ki, öğrendiniz, hamile kalmadan:Saruboceq:

Sen hem çok şanssız aynı zamanda çokta şanslısın canım :-(

Allah yolunu açık etsin vereceğin karar en doğru karar olacaktır

senin yerine kendimi koydum dusuncesi bile kotu cnm dedigin kisihemde daha 3.5 ay yuzune vur ispat et ona ve bitir cok aci ama sonrasi dahada kotu olur guvensizlik olunca hic bi tadi kalmaz

çok üzüldüm canım.sabırlı ol allah yardımcın olsun zor bir durum ve psikolojik olarak çok yıpratıcı aldatma olayı kendine güvenini bitirmesin genelde böyle oluyor.ama sen meslek sahibisin yaşın genç.kesinlikle boşan derim çocuk olsa mesleğin olmasa bunu asla tavsiye etmem ama 3 aylık evlilikte çocuk falan yokken bunu yapanın mazereti asla olamaz.ama asla evini terk etme.onu da eve alma.nerde sabahlıyosa orda kalsın bundan sonra ve o seni kaybettiğine üzülsün artık aldatma yasal suç değil ama onu toplum gözünde iki oaralık etmeden de bırakma ayrıca sana psikolojik yıpratma yaşattığı gerekçesiyle de ek mahkeme aç kesinlikle avukata danıl avukatsız boşanma alabiliyosan donuna kadar al ihtiyacın yoksa bile aldığını sevabına dağıt.bakalım çulsuz kalınca da sabahladığı ev onu kabul edecekmi..orda ki kadında eminim evli olduğunu biliyordur.artık...o kadını da rezil etmeden bırakma ve bi vasıtayla bi şekil tanış öncesinde o kadın la bi şekil önce onla dost ol ve ondan durumu iyice öğren ne kadar dır beraber ve evli olddunu biliyomu biliyosa onun yaptığını da yanına bırakma rezil olsun kimsenin yüzüne bakamasın.bunları yaparken sabırlı ve gayet soğukkanlı ol öfkeyle kalkıp kendini yıpratarak zararla oturma.zararın sadece kendini yıpratmak olur.senin hayallerin ve yuvanla oynayanlarıda sen mantıklı bi şekilde yık.ama bu yıkım kimsenin yüzüne uzun süre bakamyacak şekilde olmalı..yani herkes suratlarına tükürmeli..

canım ya...hiçbir kadın bunu haketmiyor ama bunu yaptıranda gene kadınlar.. o yüzden kurnazca alt et düşmanını..asla kapılarına dayanıp kendini daha fazla üzme ve asaletini bozma..akıllı seviyeli bi yolla yap bunu..resimlerini çek mesela..delil olsun elinde.eve alsan bile eşini belli etme ama kendine de yanaştırma..bi bahane bul annelere falan geç sık sık mesela ve bu arada mahkemeye ver iş yerinin adresini ver ona gidecek kağıt için onun ve o kağıt gider gitmerz sana mutlaka haber verecektir.evinde ol o zman ve yalnız olma bababn annen yanında olsun.eve asla alma onun eline karar geçtikten sonra onu..evdeki haklarını alıp çıkabilmen için
keşke böyle şeyler yerine allah mutluluğunu daim kılsın diyebilecek şeyler yazıyor olsaydım.ama eğer durum anlattığın gibiyse..yapacak bişey kalmamış..özür dilesede aynı şey tekrar eder bu kadın olmaz x başka kadın olur gelecekte..

üzme kendini her sabah yeniden güneş doğuyor bunu untma..

çocuğun yok ve mesleğin var bunlar sana artı..hakettiğin sevgiyi alacağın mutlu bi yuvan gene olur..allahtanki kısa sürede göstermiş rengini eşin ya çocuktan sonra olsaydı bak burda da şanslısın gene de...

sıkma canını geçer sen güçlü ol..ve önce tamamen emin ol..ne yapmak istediğine..iyice karar ver bizlere yazmak fikir yürütmek kolay sen eşini evlenmeden önce ne kadardır tanıyorsun..severekmi oldu evlilik yoksa aile kararı falan mıydı..o istiyormuydu evliliği.neyse ya bunların hepsi boş artık..öyle yada böyle evlenmiş seninle en azından seninle konuşabilirdi başkasını seviyosa bile..yalan söylüyosa seni kaybetmek istemediğine dir demek ilişki aşk değil..laylay lom bişey..ama dürüstlüğüne artık güvenmen zor allah yardımcın olsun..
sana bunu yaşatanlar senin bir damlagözyaşına bile değmezler üzme kendini ve mantıklı yol izle..

allaha emanet ol.

canım şimdiden çok geçmiş olsun diyorum... çok zor bir durum seni hepimiz anlıyoruz umarım Allah yardımcın olurrr....
canım şu an yoldasın herhalde ama bunları umarım arkadaşına gidince okursun.... bence varır varmaz ailene durumu anlat çünkü eşin arkandan herşeyi yapabilir çünkü erkeklerin en büyük huyu böyle durumlarda inkar etmek kendi pisliğini temizlemek için eşine suç atmasıdır... o yüzdfen arkadaşına gittiğinde mutlaka aileni haberdar et... keşke evi terketmeseydinde eşinede aynı yalanı atsaydın iş için gitmem gerek deseydin ailenede aynısını deseydin şehirdeki bi arkadaşında kalırdın ve onu daha rahat takip edip rasim çekerdin sen yapamasaydında bi arkladaşında yapabilirdi... neyse zaten bunlar için çok geç artık değilmi.ama burdaki biçok kişinin yazdığı gibi bence eşin o sevilisine gitti de diyebilir yaptığı pisliği sana atmak ister bence üstte olan sen ol onun eline koz verme derim... şimdi eşin seni telefonla arıyacak durmöadan rahatsız edicek buda senin için çok sıkıcı olacaktır... bence sen bugün arkadaşında kal biraz rahatla ailende haber ver. ve hemen geri dön ve bu 1 haftalık izninde ailenle beraber o adamı mahfet evine git ailenle beraber ol asla onlardan ayrılma am ayakta olman lazım... onun karşısında ağlamaktanda çekinme ve şöyle söyle zannetmeki bu gözyaşları senin için ben sadece içimde bulunduğum duruma ağlıyorum...seninle geçen yılların , ayların ,günlerin dakikalrın acısı de....
ama bence arkadaşında 1 hafta kalma sen yokken herşeyi altüst eder bu adam o kadını bile taşlındırır herşeyide ört bas eder bide senin 1 hafta sevgilinde olduğunu boşanmak için iftira ettiğini söylerr tanıyorum yapmaz diye düşünme bak sana neler etmiş....

canımmm...
hikayeni okurken, hayattan da, yaşamaktan da,insanlardan da ,bu kirli düzenden de ,aşklardan da,erkeklerden de hatta böylesi kadınlardan da nefret ettim... adı melek miş,ama adının eri ,adının asilliği ve ruhu taşıyamayan bir yürekmiş...
eşine söylenecek çoook söz var ama hepimiz içimizden geçerdik zaten yeterince özellikle de sen...allah yüzünü güldürsün..kalbinin mükafatını versin gelecek yaşamında dileri...bundan sonrası hayatın içinde öyle mutlu ol ki,sen mutlu olup kahkalarınla coşarken sana bunları yaşatan bu insanlar,senin şuan akıttığın bu gözyaşlarının içinde hüzünle ve acı ile boğulsunlar dilerim...
üzgünüm ama içimden aynen bunlar geldi...çok kızgınım!!!
sevgilerimle....

canım cok gecmiş olsun nasıl gecekki tabi bende yaşadım ama biraz farklıydı bence ayrıl gene sen bilirsin ama sonu gelimo bir türlü her zaman yenileri cıkıyo iyi düşün karar ver ilerde pişman olma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…