3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

çooooook üzüldüm arkadaşım okurken sanki ben yaşamışım gibi etkilendim.
erkek milleti.noluyor bunlara anlamıyorum.artık her saate 40 boşanma düşüyormuş.

senin geçekleri öğrendiğini farkettiğinde ne yapacak merak ediyorum.

arkadaşlar "ben olsam melek in evine gider orada basardım" diyor ama zaten insan yaşadığı şoktan bunu yapmak aklına bile gelmiyor o esnada....istesen bile yapamıyorsun.gerçeklerle birden yüzleşemiyorsun.

umarım hasarsız atlatırsın.buradaki bayanlara göre pek çok artın var:::
1. çocuğun yok ki bu açıdan çok şanslısın.bir de hamile olduğunu düşünsene....
2. mesleğin var ve kendine çok rahat yetebilirsin..

tavsiyem psikolojik destek alman çünkü zamanla bu tür olaylar insana daha çok koyar....

çok üzüldüm gerçekten.tam bir şok durumu (benzerini yaşadığım için empati rahatlıkla kurabiliyorum.)

Son düzenleme:

canım inan o kadar üzüldümkü.. okurken kendimi senin yerine koydum.. :1shok: bu tarz erkeklere hemen bosamak bir liüx olur.. sende eşine onu cok umursamadıgını gösterip ayrılırsın .. ayrılmak istersen..

böyle kocalara böyle ilgisiz olmak lazım.. bak nasıl koşa koşa geliyorlar sonra....

yada kocanı takip et yine..bu olayı bildiğini söyleme ona.. kayınpederini filan cagır oraya.. rezil olsunlar ikisidekötükedihüso
bu arada eşinle cinsellik yasayacaksan dikkatlı ol derim.. cok eşlilik hastalık getirebilir insanlara allah korusun..

Son düzenleme:

ah be arkadaşım kadın evli olduğunu bilmese ne farkeder hatayı yapan olayın tek sorumlusu ferhundanin kocası zaten. yazık günah. bu kadar çabuk tüketilir mi bi evlilik yok edilir mi çok üzüldüm. ama bana da kalırsa öncesi olması lazım bi de bakkalın hemen isim vermesine falan çok şaşırdım açıkçası.

gercekten ınsanın bıdwe gozutle gerceklerı gormesı tam kalpten yaralar ya ben o an hayatın durmasını donmasını herseyın bır ruya olmasını ısterdım gercekten arkadsım guckluymusun kı esıne konuyu bıle acmamıssın helal olsun dıyorum sana tek kelımeyle

Yazıyı okuyunca şok oldum daha 3,5 aylık evlisiniz inanamıyorum yaa..
Bence direk ayrıl düzelir felan diye de bekleme bi insan 7 sinde neyse 70 inde de o olur..
Şaka gibi yaa..Allahtan çok güzel bir mesleğiniz varda ona bağlı yaşamak gibi bir mecburiyetiniz yok..Çok üzgünüm çoook

huylu huyundan vazgecmez derler

boyle sızınkı gıbı tanıdıgım bır cıft var erkek olan aarkadsım, esıyle 8 sene cıkarak evlendıler adam sureklı aldatıyor aynı bahanelerle daha evlendıgının bı kac ayı

kız bılıyor mu anlıyor mu anlamadım belkı aptal bıraz belkı aşık belkı alısmıs ama sen zekısın dırek takıp etmıssın cok zekıce

aama sımdı buna ona annene babana kayın babana vs kıme ddersen de ınanmamaya calısacaktır

ona soylersen tabıkı ınkar edecek ve tum delıllerı yok edecektır
kadını o kapı onundekı cocugu bıle baska konusmaya ıkna edecektır sen de dut yemıs bulbul gıbı kalırsın

takıple ama delıl topla
sonra da süründürür müsün artık

ne yaparsın bılemem,

o bahsettıgım arkadasımın eşi belkı anlıyordur ama hala evlıler ve mutlular kadın anlamazdan gelıyor ya da gercekten anlamıyor olabılır

sen zekı cıkmıssın anlamıssın olayı once delil topla bos ellerle hareket etme tek kişisin kımse ınanmaz onu bil. adam ınkar eder cunnku adın gıbı bil
:teselli:

çok şaşırdım ve üzüldüm Allah kşmseye göstermesin bu kaar çabuk mu yakmış seni hemen mahkemeye vermelisin başka yolu yok işin başındayken başından at... Duygularınada gem vur

çok üzüldüm canım (( Allah yardımcın olsun.. severek evlendık dıyosun ..gorucu usulu olsa bişeklde dersın hanı oamadı yapamadık ama severek yanı neden !!!!! biz bayanlar için çok kırıcı gururumuzu zedeleyici seyler kahretsn yaaa...
Allahım kımsenın basına da vermesın...
eger bosanmak istersen önce kanıt topla ,mahkemede tek celsede olur dier arkdaslarında dedgi gibi iyi bir meslegin var yolun basındasın canım ..
ayy sinirden mideme kramp girdi.. bölee uyuzzz adamlardann iğreniyorummmm

şok oldum ya
nedir bu erkeklerin derdi
ben olsam laale nın dedıgı gıbı daha fazla yara almadan
kendi yoluma bakardım
birşey sorcam severek mi evlendiniz?

gerçek mi bu yaaaa
bu adamlar kadınları aptal zannediyorlar
aslında asıl aciz ve budala ta kendileri
boşa gitsin walla

Bu erkekler ellerinin altinda bir es olsun.Diger taraftanda bir sevgilide olsun istiyorlar.Bu sevgililerde kalici olmuyor onlarda degisiyordur.Ac gözlü maymun istahlilar.Ama karsi taraftakide kadin evli oldugunu bilmiyormu.
Yolun basindasiniz bize demesi kolay ama bosanin derim.Bunun 3,5 ayligi böyle ise 3,5 seneligini düsünemiyorum bile.

Bu yaşadıklarının hepsini ben 10 sene evvel yaşadım, 6 aylık evliyken öğrendim eşimin başka bir kadınla ilişkisi olduğunu, bende takip ettim kadının evine kadar.Aslında daha nişanlıyken öğlen tatilinde kiralık ev bakmak için Bakırköy e gitmiştim orda ev bakarken bir apartmanın önünde eşimin arabasını gördüm aradım telefonu cevap vermedi, beklemek istedim fakat işe geç kalıyordum bekleyemedim akşam sorduğumda (tekstilciydi eşim) iş için bakırköy e gittiğini park yeri bulamayıp arka sokaklara park ettiğini söyledi bende inandım tabi.Takip ettiğimde ki gittiği evle o günki park ettiği ev aynı sokaktaydı, ben öğlen tatilinde ev ararken o farklı zevkler peşindeydi.
6 aylık evliyken boşanma davası açtım, yalvardı ağladı herşeyi yalanladı kadın beni aramıştı konuştularımızı anlattım sen o..... ya mı inanıyorsun dedi kadına pislik attı.sonrasında çok sevdiğim sözüne inandığım bir akrabası ve eşi devreye girdi ve yalvar yakar barıştırdı bizi eşim hala ağlıyor köpekler gibi yalvarıyordu, boşanma davasını geri çekmedim o zaman için inanmak zorunda kaldım ama içim de bir şeyler inanmıyordu sonra dava kendi kendine düştü ve hiç açılmamış sayıldı.
Sonrasında yıllar geçtikce bizim kavgalarımız büyüdü eşim ne ondan ne benden vaz geçti hep diğer kişiyle ilişkisini yalanladı üstüne birde benim çocuğum oldu ve ben 2 sene evveline kadar hep bu yalanlarla yaşadım eşim inkar etti sonrasında çocuk var diye herkes yuvanı yıkma dedi üstüne üstlük çocuk olunca işimden de ayrıldım.
2 sene önce baktım sağlığımda bozuldu dedim zararın neresinden dönsem kardır, kızımı da alıp bıraktım herşeyi çıktım dava açtım beş parasız, işsiz ufacık çocukla kalakaldım eşim hala yalanlıyordu baktı olmadı bu sefer de bana çamur atmaya başladı.
Çooookk uzun uluyor neyse uzatmadan huylu huyundan vaz geçmiyor
SONUÇ 10 sene beni nikahlı diğer kadınıda 10 sene nikahsız aldattı ( ona da ailesinin zorla evlendirdiğini aslında onu sevdiğini boşanmak istediğini ve benim boşanmadığımı, çocuğumun da olmadığını söylemiş)

Mahkemem 2 senedir devam ediyor bırakırken almadıklarımı mahkemede almaya çalışıyorum büyük ihtimalle alıcamda son duruşmam haftaya herşey şimdilik benim lehime gidiyor.

Tekrar işe girdim kızımın velayetini de kazandım kendime iyi kötü bir düzen kurdum biraz borçlandım ama canımız sağolsun çalışıyorum öderim.Tüm yaşadıklarıma rağmen mutluluğu yakaladım..

Bence herşeyin başındayken seni daha fazla kandırmasına izin verme ama sakın bırakıpda gitme rezillik mi çıkacak bırak çıksın, gidersen aklın burda kalacak telefonlarda uğraşacaksın aileni kandıracak bu seferde burda kalıp mücadele et onu doğduğuna pişman et

gerçekten çok ama çok üzüldüm arkadaşım
ama hiç değilse yolun başında göstermiş gerçek yüzünü çoluk çocuk olmadan
bir an önce kurtul ne hali varsa görsün iğrenç adam

Güzel bir mesleğiniz var..
Daha yolun çok başındasınız..
Yerinizde olsam fazla yara almadan bu adamadan kurtulurdum..

tamamen katılıyorum.
daha 3.5 aydır evlisiniz ki bide 2aydır şüpeleniyorum demişsin, evlenir evlenmez başlamış adam. belki evlenmeden önceki bir ilişkisinin devamı hatta...
ilerde neler yapar kimbilir.
ben olsam direk boşanırdım, tazminatımla hayatım boyunca ağlayacağıma 3 5 gün ağlar kurtulurum. böyle birinin düzelmesi beklenemez.

Çok geçmiş olsun, emin ol üzülmeye değmez böyle tipler için

aslında teselliye hiç ihtiyacın yok,çünkü sorun senden kaynaklanmıyor,bir araştırma sonucunu okumuştum,erkekler güzelliğini kaldıramadığı,meslek sahibi ve güzel kadınları aldatırmış,çok biliyordu da niye onunla evlenmedi,dik durmalısın,söylemesi kolay elbette ama,çevremde de var,bu kadına bunu nasıl yapar diyorsun,yapıyorlar adiler

Sözün bittigi yer burasidir..
Insan karisina nasil kiyar bu sekilde.. 2.5 aylik yeni bir evlilikte üstelik..
Allah'im sen dosttan düsmandan uzak et!!
Güclü olmalisin canim.
Yapamam edemem, karsisinda duramam deme.
Gerekirse bagira bagira agla, assagila, firlat kafasina birseyler.
Bu seni düsürmez, asil düsen o, zavalli o.
Ailene haber vermeliydin bence..
Sanirim su an yoldasin arkadasina dogru..
Aileni bir an önce durumdan haberdar et, dogrulari anlat..
Esine karsi hata yapan biri, esine bir baskasina gitti diye iftirada atar kendini kurtarmak icin
Neler görmedik..

aysgul arkadaşım öncelikle sana geçmişler olsun inanmışsın güvenmişsin bide çocuğun olmuş ve yazıklar olsun diyorum o ayrılacağın o insanada

3.5 aylık evli arkdaşım hiç bozma moralini hayat bu allah iyilerle karşılaştırsın derler ya gerçekten çok doğru birşey

yazıklar olsun o adama senin hayallerini gençliğini yıllarını çalmış ve seni kandırmış bir adam yazık yazık

ben olsaydım kesinlikle onun tekrar o eve gitmesini bekler ve onun ailesini kendi ailemi de alır o evi basar ve bu aşalığın rezilliğini herkese gösteriridim ve yüzüne tükürürdüm çoğu arkadaş demiş yüz göz olma seviyesine düşme gibi ama çirkefle çirkef olmazsan dişini göstermezsen içinde kalır kendi kendini yersin ne varsa söyle çünkü bir daha söyleyemezsin her şey zamanında söylenir tecrübeyle sabittir

hiç bir yere gitme utancından o şehri terketmesi gereken o.
kendi kendini telkin et unut onu hiç evlenmedim hiç yaşanmadı böyle biriyle gibi
her kışın sonu bahardır unutma bu da geçer kendini ancak kendin teselli edersin değmez ağlamaya güçlü ol ben olsam tek bir damla yaş dökmezdim o alçağa

yani varya bunları alıp oralarından asacaksın şeytan diyorki git kafasını beynini patlat
ama yapma hiç birşey yapma hiç tepki verme eline boşanma kağıdı alınca görsün ayrılmak istediğini sorma dinleme duyma kağıdı alınca soğuk duş etkisi yapacaktır eminim şimdi affedersen içinde hep bi kuşku olucak acaba yinemi diyee bence ayrıl gitsin ama dediğim gibi boşanmak istdiğini aline kağıdı alınca görsün anlasın ozmaan anyayı konyayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…