3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

inşallah canım herşey güzel olacak olmalıda zaten ..çok doğru hayatı ıskalama lüksümüz yok..

Canım benım yazılanları başından sonına kadar okudum senı çok iyi anlıyabılıyorum sonuçta yaşanmışlııklar var bırden kafandan atman güç ama ınankı zaman herşeyın ılacı şu donem senın için çok sancılı olacaktır şüphesız Allahın sevgili kulumuşunkı sana gerçek yuzunu başından gostermış elınde mesleğin var ailen arkanda en onemlısı sen çok güçlü bır kadınsın o pislik eşin emn olkı köpekler gibi pişman olacak çunku öyle bır kadın herkesın altına yatar afedersınız ama kımsenın yaptığı kımsede kalmaz senın gıbı bırını hayatta bulamaz o ağlamak istediğinde ağla kendını sıkma ağla içini boşalt hasta olurusn kendıne dıkkat et

Sakın üzülme sen çok güçlü bir kadınsın.. Bu aslında senin zaferindir keyfini çıkar canım.. Daha çok gelecek kapına seni kandırmasına sakın izin verme..

Beter olsun insallah ! ! !
Bu senin için ilk zaferin degil mi bitanem ? ayaklarina gelmesi çok guzel birsey. yaaa akli basina gelmis mi pis ! çok geç evet ... o kendi pisliginde çirpinsin dursun
Seni çok guzel, huzurlu, tertemiz bir hayat bekliyor bitanem. :teselli:
Inan buna lutfen :1hug:

çok üzülüyorum böyle olmasına bunları haketmediğim için ağlıyorum.. asla geri dönmem bu içimdeki yara hiç bi zaman kapanmıcak bunu biliyorum

Haketmedin evet...Ne çok insan var biliyorsun degilmi haketmediklerini yasiyorlar...peki ne yapabiliriz ? bunlarda Allahin emri degilmi ? bazi sinav agirdir...senin sinavin çok agir geldi...Rabbim sevdigi kullarina verirmis zaten boyle aci sinavlari.
Sen bir kere, tez zamanda o pislikten kurtuldun...
Dedim ya..simdi toparlanma asamasindasin...niye, neden, kendine sorman çok normal...aglaman çok normal...bosalt içini ama kotu bir insanin soyadini tasimaktan kurtuldun. Yeni evliyken gerçek yuzunu gordun ve bitti. ve caninin cani ailenin yanindasin
Hersey guzel olacak arkadasim inan buna..sadece dua et ve inan...:1hug:
a.s.

canım benim inanılmaz üzüldüm yaşadıklarına bunu hiç bir kelime söz ifade edemez içideki acını anlamaya çalışıyorum.
sana saçma sapan msjlar yazan arkadaşlar için ise sadece şunu söylüyorum hiç bir davranış yada düşünce şeklinin karşılığı aldatma olamaz eğer sana uymuyorsa defolur gider ne halt yersen yersin ki insanlar 3 ayda birbirlerine ne kadar kötü davranabilirler ki ben 2.5 yıllık evli bir insan olarak şunu söyleyebilirim bizim evililiğimiz bile henüz yeni bir 10 15 yıl geçer rayına oturur bunu deneyimli arkadaşalarımız daha iyi bilirler
o süreçten sonra sen iyi bir kadın olamadın demekki deme hakkını göremesekde o cüreti gösterebilirsin arkadaşım ama şu durumda ferhundeye hiç kimsenin bunu söyleme hakkı yok

zaman insanlara anne baba acısını bile unutturuyor bir aşağılık adamı mı unutturmayacak
ve inanıyorum ki o çok pişman olacak ki olmaya bile başlamış anladığım kadarıyla
senden aflar dileyecek akılını bulandıracak
sana şunu yap bunu yapma diyemem bu herkesin kendi hayatı kendi seçimlerimiz bizi biz kılıyor
Ancak şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki canım bir şeyi bir kere yaparsan hata 2. si aptallıktır denenmişi denemeyeceksin o meleğiyle ruhani bir yolculuğa devam edebilir.

bir gün bunları arkadanda bırakacaksın mış olacak hepsi
ve acılarının seni ne kadar güçlendirdiğini göreceksin ben sende bu enerjiyi görüyorum sen inanılmaz güçlü ve kaliteli bir kadınsın
aksi halde bunu çok basitliklerle dolu bir maceraya sürükleyebilirdin iyi ki evini basmadın yada bayağılaşmadın süpersin

şimdi zümrüd-ü anka kuşu gibi küllerinden kendini yeniden yeniden yeniden ne kadar gerekliyse yaratma vaktin
silkelen gözyaşlarını sil psikolojik destek al ve umudunu hiç kaybetme her zaman yanındayız unutma
a.s.a.s.a.s.

heeeeeeeeeyt be,kesin zafer,başarı ve zafer senindir...Allah önüne hep iyilerini çıkarsın

canım başına gelenleri baştan sona kadar okudum evlenmeden önce başka biriyle bende nişanlıydım düğünüme birhafta kalaya kadar aynı saflığı bende yapmıştım ve bi arkadaşım bana nişanlımın kankardeşimle el ele dolaştıklarını söyledi ben inanmadım tabiki sonra niişanlım bugün eve gitme ustalar evde demişti evlencewğimizde oturcağımız evdi burası tamam dedim ama içim içimi yedi evde ustalık bi işimiz yoktu bende işten çıkıp eve geçtim kapıyı açmamla gülme sesleri geldi daha benim elimi sürmediğim yatağımda kankardeşim dediğim kişiyle çırılçıplak karşımdalardı beni gördüler sadece yüzlerine tükürüp çıktım sonra tabi ailelerarasındaki kavgalar evlen boşanırsın davetiyeler gitti falan filan ama sonu güzel oluyor şimdi başka biriyle evliyim sllshım onu başımdan eksik etmesin diyorum sadece sende öyle düşün sonu elbette güzel olur

canım ya sakın üzülme o değmez adama,kendine yazık,sen en saf temiz halinle eşim diye beklediğin insan seni 2-3 aylık evliyken türlü yalanlarla aldatsın ,sonra yok pişmanım,ozaman aklın nerdeydi beyinsiz herif,sen en doğrusunu yapmışsın boşandıktan sonra etrafına bile yaklaştırma bence,dost olacak bir durum yok bence,aranızda bir çocuk meselesiolsa sende çocuğun hatrına dost kalınsın dersin,ama baranızda konuşulcak bişey kalmamış,kendini üzme,rabbimdaha güzel günler versin sana,bukadar tanımadığın insanlar bu sitede senin için güzel dileklerive duaları var,senin için güzel günler var elbette,allah yardımcın olsun,

Geçmiş olsun güzelim Allah,ın sevdiği kuluymuşsunki seni o adamdan kurtarmış.
ZAMAN herşeyin ilacı inan bana dua etki bir çocuğunuz yok yada hamile değildin boşanma esnasın zaten öyle bir durumda boşanmakda istemeyecektin bunlar hepsi büyük avantaj ve üstelik böyle sancısız bitmeside güzel yani bir ay içinde herşey sonuçlanmış seni yıpratmadan, bitmiş bunlar hep artı bana kalırsa.O karaktersiz daha kafasına çok vuracak çok yalvaracak ama sana bir tavsiye konuşmak bile konuşma artık onunla ne olur kandırmasın seni tekrar biz kadınlar duygusalız onalrda bunu bildiği için sürekli kafa karıştırıyorlar yoluna altın serse kabul etmem.
Mevlam sana en yakın zamanda herşeyi unutturur inşallah ve kıymet bilen kişşilerle karşılaştırır umarım.

Pardon bu kadar buyuyecegini derken???? daha ne kadar buyumesi gerekiyordu ona gore en fazla? nisanliyken aldatmaya baslayip, 3.5 aylik evliyken o o..pudan cocuk peydahlamaktan daha buyuk ne olabilir ki?

Bu kadar yuzsuz de olunmaz ki? pek de merakliydi ilk basta bosanmaya. senden beklemiyordu demek ki bosanacagini? demek ki seni bu 4.5 senede hic tanimamis. Senden ayrilip yalanlarla gece karidin koynuna girerken pek de tatliydi degil mi?

Ah ah inan ex-kocanin karsisina gecip oh sana mustehaktir deyip karsisinda kahkahalarla gulesim asagilayasim geliyor.

canim bir de haketmedim diyorsun da, bence artik neden neden diye sorma. sukur sukur, sana binlerce sukur yarabbim diye dua et. beni bu genc yasimda ilerde basima gelebilecek bir felaketten, bu sekilde en az zaararla kurtardigin icin sana binlerrce sukur yararbbim de. canim yasadiklarin oyle kolay kolay kaldirilacak bir sey degil.

ama kocanin her yalvarisi senin icin biraz daha zafer demek olacak. ama onun icin daha yukimlarin en buyugu olmadi. henuz seni kazanabilirim tekrar dusuncesinde. en buyik zafer onu tamemen silip bnaska birisiyle acaba dedigin, kalbinin pir pir ettigi zaman olacak. Tekrar asik olacaksin. tekrar mutlu olacaksin. Tekrar bembeyaz gelinliginle yeni gelin olacaksin. anne olacaksin. bugunleri sadece hayal olarak hatirlayacaksin. hooopp deyip beyninden silemezsin keske elimizde oyle bir guc olsa ve aciyi icimizden sokup atsak. yasanilmadan zamani gelmeden bitmiyor bu aci. ama eger ex esin mutlu olsaydi daha cok uzulecektin. ama mutsuz ve pisman. yani dogru yoldasin.

geçmiş olsun canım, geçmiş de aslında zaten.En büyük sıkıntını, yükünü atmışsın sırtından.Biraz sabırlı olup güçlü kal sen, neşene kaybetme, hayatın tatlarından uzaklaşma sonra bi bakıcaksın hepsi bitmiş geçmiş, saçma bir rüyaymış.Yazdıklarından kendini yansıttığın kadarıyla sen zaten güçlü, onurlu bir kadınsın.Keyfinin yerine geldiğinin haberlerini de en yakın zamanda alırız senden umarım.

süpersiniz kızlar yaa hepinize bütün içtenliğimle teşekkür ediyorum.okadar güzel şeyler yazıyorsunuzki büyük bi heyecanla okuyorum ve inanılmaz mutlu oluyorum ..bugün kendimi daha da iyi hissediyorum yakın zamanda bu kadar acıyı bir arada yaşamış olmama rağmen bunun üstesinden geliceğimi biliyorum...sizi çok seviyorumm

Canım benım böyle düşündüğüne çok sevındım sen ıyı güçlü olkı eski eşin senı böyle gördükçe kendı kahrolsun yaptıklarına aptallığına

herşyde bi hayır wardır bundan sonraa inş çok mutlu oursun ferhundecim =) hakediyorsun zaten ... yerimseniben

ferhundecim çok şükür bitmiş mahkeme yeni okudum. Sana söylediklerimi lütfen unutma aynı şeyleri yaşadığımı biliyosun senin bi sonraki evrenim ben konuştuk bunları. Geçicek yine seviceksin, güveneceksin, çok mutlu olacaksın.Geriye dönünce şimdi benim söylediğim gibi biten bu evlilik için ( ki ben buna evlilik diyemiyorum) talihsiz bi imzaydı de. Olmamış gibi davranma evet bu acılar yaşandı ama hayatına kattığın tecrübe olsun. Bizler çok güçlü ve onurlu kadınlarız bunu unutma. Beter olacak bizim ahımızı alanlar.
Yanındayım arkadaşım, yeni ve mutlu hayatına hoşgeldin a.s.

canım ya çok üzüldüm:çok üzgünüm:msj daha yeni okudum.şoktayım daha 3.5 aylık ya gerçi aldatmanın 3 ü 5 i olmaz ama ne biliym yaa of çok can sıkıcı.:1no2:şu an nasılsın bilmiyorum ama iyi ol o karaktersiz herifi takma artık kafana boşanmak en hayırlısı olmuş bencebiraz daha dolaşır peşinde sonra gider sürüne sürüne merak etme sen yoluna bak Mevlam kolaylık versin .böylelerine var yaaa:jeyyar::enbuyukkk:üzülme tamam kendine iyi bak

çok üzülüyorum böyle olmasına bunları haketmediğim için ağlıyorum.. asla geri dönmem bu içimdeki yara hiç bi zaman kapanmıcak bunu biliyorum

Arkadaşım geçmiş olsun. Çok üzücü bir durum tabiki kimse ayrılmak için evlenmiyor ama 3.5 aylıkken çokdan aldatmaya başlamış bir adamdanda hayır gelmez gibime geliyor, sözleriyle seni ikna etmesine yada kafanın karıştırmasına izin verme. Kendine yeni bir dünya kur boşver o yaptıkları için vede seni kaybettiği için vijdan azabı yaşasın. Tabiki bunları yaşamayı haketmedin. Ama artık bitti sen bundan sonraki hayatına bak. Kendini üzme üzülmesi gereken kişi sen değilsinki o üzülsün seni kaybettiğine a.s.

Bir insanın başına gelebilecek en kötü olaylardan biri bu olsa gerek ama zaman herşeyin ilacı zamanla sen bu kötü günleri atlatacaksın
Ama o kişi hiç bir zaman atlatamayacak düğününe geldiği bir adamdan hamile olabilecek kadar basit bir kadın hayatında olucak ve hediyesi bir çocuk aileside senin tarafında o pişman olmasında napsın
Onun üzüntüsü ve pişmalığı hiç bir zaman geçmeyecek ve hayatı boyunca yaptığı hatadan pişmanlık duyarak yaşıycak ki bu daha onun iyi günleri daha da çok yalvaracak yazıkk
Ayrıca bu yazılanlar herkes için bir ders malesef kimi yaşayarak öğreniyor kimi de duyarak ve görerek herkesin kendine çıkaracağı bir pay var artık erkeklere bakarken bir yandan da en kötüsünü düşünmek gerektiğini anladım
Yaşadıklarını bizimle paylaştığın için çok tşk ederim daha dikkatli olucam erkek arkadaşımla olan ilişkimde gerçi ne kadar dikkatli olursan ol yinede olabailiyo işte
Bu yaşadığın üzücü olaydan sonra inş rabbim seni çok mutlu eder-

canım Allah sabır versin umarım herşey en kıs azamanda yoluna girer ve daha ii olursun .. Kararın çok ii olmuş en kısa zamanda yolun başındayken dönmüşsün belki ilerde daha çok yara alabilirdin.. Boşanmaklada inan bana en doğrusunu yapmışsın Sen hergüne güzel başla..gerisi zaten gelir..a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…