3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

henüz evlilik kurumuna geçilmeden nişanlılık aşamasında bu bayan varmış.adam kızın eksikliği var mı yok mu yoklamadan anlamadan o varmış.insan olan,konuşma yeteneği olan ,medeni olan kişi bir sıkıntısı varsa eşini çeker bu bu bu der düzel yada düzelelim der.Gidip farklı açılardan kendini tatmin etmez.Çare arar evinde bulamadımı çareyi ayrılsın medenice gitsin ondan sonra ne halt yiyorsa yesin.Kadınlar olarak eşleriniz 4-4lük mü şunu eksik buldum güle güle kocacım ben aldatmaya mı gidiyorum diyorsunuz hemen yapmayın arkadaşlar bu yapılanın ferhunda yönünde hiçbir kabahati yok.olsaydı adam çıkar sende şöyleydin böyleydin diye söylerdi

ceylasya arkadasim ferhunde senin hakkinda atip tutmadi sadece sizden biraz anlayisli olmalnizi rica etti ortada igneyi önce kendine batiracak bi durumda yok 3,5 aylik esini aldatan karaktersiz adamin teki yüzünden kendinde neden arasinki hatasini??? ferhunde sizden sadece ona destek olmanizi istedi burdada ona destek olmak icin variz onun icin paylasti bizimle bu durumu daha güclü olabilmek icin.. tabi sizin fikriniz ayri olabilir ama ferhundenin piskolojisi sizin fikrinizi anlayacak durumda olmayabilir bunuda göz önünde bulundurun.. ferhundecim sende kimseyi aldirma canim bir imtihan bu senin icin yasanmamis farz et sükür et biz hepimiz senin yanindayiz allah herseyi gönlüne göre verir yeterki sabir et ve dua et..dualarimiz seninle canim:1hug:

harem kurmaya çalışmamış olsa tek eşli bir hayat sürerdi ta en başından ya meleği tercih ederdi yada ferhundeyi ama o ikisinide seçmiş ikisinide elinde tutmak istemişyerimseniben

ceylasya arkadasim ferhunde senin hakkinda atip tutmadi sadece sizden biraz anlayisli olmalnizi rica etti ortada igneyi önce kendine batiracak bi durumda yok 3,5 aylik esini aldatan karaktersiz adamin teki yüzünden kendinde neden arasinki hatasini??? ferhunde sizden sadece ona destek olmanizi istedi burdada ona destek olmak icin variz onun icin paylasti bizimle bu durumu daha güclü olabilmek icin.. tabi sizin fikriniz ayri olabilir ama ferhundenin piskolojisi sizin fikrinizi anlayacak durumda olmayabilir bunuda göz önünde bulundurun.. ferhundecim sende kimseyi aldirma canim bir imtihan bu senin icin yasanmamis farz et sükür et biz hepimiz senin yanindayiz allah herseyi gönlüne göre verir yeterki sabir et ve dua et..dualarimiz seninle canim:1hug:

saol arkadaşım gerçekten en ihtiyacım olduğu dönemde hiç tanımasamda en büyük desteği sizlerden gördüm bu gerçekten benim için çok önemli . şu halimde bile inanın kimseyi kırmak istemiyorum. yaşadıklarım hiç kolay değil allah da düşmanımın bile başına vermesin . kimse bende dahil 3,5 aylık evliliğini böle sonlandırmak istemez eminim hayalleri evliliği yıkılan üstelik başka bi kadın için yıkılan ve karaktersiz bi insanla gerçek yüzünü görmeyip evlenmek çok acıymış :KK43:(((((((((

yok başkasından da çocuk yapmış gibi kelimeler kullanmıycak ozaman arkadaşımm

arkadaşlar çıkıyorum evden lütfen tartışma ortamlarına girmeyin gerçekten çok üzülüyorum beni anlayanda anlamaynda olabilir bu çok normal

merak eden arkadaşlara umarım güzel şeyler yazabilmek için geri dönerim :KK43:((((((

inşallah senin için iyi gelişmeler olur ama yaptıgın ayıp bunu da bil istiyorum ama anlamak istemityosun beni yuva bozan kadınblar sınıfına koymaya çalışıyosun bide başkasından çocuk yapmıştır gibi kelimeler kullanıyosun diger arkadaşlarada soruyorum fikrine katılmasam sizin arkadından yorum yapsam yok ikinci kadın yok ondan bundan çocuk yapan bi kadın die ne tepki verirsiniz hele orda bi durcaksın neyse ya sinir etti benii

inşallah senin için iyi gelişmeler olur ama yaptıgın ayıp bunu da bil istiyorum ama anlamak istemityosun beni yuva bozan kadınblar sınıfına koymaya çalışıyosun bide başkasından çocuk yapmıştır gibi kelimeler kullanıyosun diger arkadaşlarada soruyorum fikrine katılmasam sizin arkadından yorum yapsam yok ikinci kadın yok ondan bundan çocuk yapan bi kadın die ne tepki verirsiniz hele orda bi durcaksın neyse ya sinir etti benii

arkadaşım pes yaniii sen sinir olsan kaç yazarr.... içi yanmış acısı çok taze bi kadın var ortada hadi yaptın bi gaf susacağına hala devam ediyorsun bu kadar sakinlikle seni karşılayan ferhundeye teşekkür etmek lazım senin gibilerle uğraşmak gerçekten zor ama sen otur evde melek gibileri korumaya yada ferhunde gibi masunları suçlamaya devam et..

yeter yanii bukadar da bi insanın üstüne gidilmez burda destek olmak için varız madem destek olmuyorsun girme topiğe elbet sana göre de topicler vardır ara bulursun..

off yani off :1no2:

henüz yolun çok başındasın canım bence bitir bu evliliği eğer ailende karşı gelmeyecekse tabi mesleğinde varmış çocuk olmadan bitir bence zaten birdaha midenin alacağını sanmıyorum böyle birini.allah sabır versin.

saçlarımı sardım sabah hiçte bakımsız gitmeye niyetim yok çok kızgınım bi kaç günlük sakinliğimi hala korumaya devam edebileceğimi düşünemiyorum ama sakin olmak istiyorum..

kalabalık bi yerde buluşucaz ama arıcam onu yeri söylemek için henüz bilmiyorum ...

sanırım özür diliceğini sanmıyorum nedense ama ne konuşacağınıda merak etmiyo değilim .dualarınızı bekliyorum kızlar :KK43:((((((((((((

allah hakkında en hayırlısını versin. hakkında hayırlı olanada gönlünü razı kılsın.
dualarım seninle canım.

inşallah hayırlı haberler verirsin

bi de arkadaşlar şu diğer bayan hakkında yorum yapmayın lütfen. biz ferhunde için buradayız

arkadaşlar bi soru sormak istiyorum size ...kayınvalidem mahkemede bana şahitlik yapacağını sölemişti bu olayda hiç bi günahım olmadığı için en az yara almam için elinden geleni yapacağını sylemişti.ama bunu duyan eşim sürekli arayıp mesajlar atıyo seni aldatmış olmam ailemi senin yüzünden kaybetmeme neden olamaz daha fazla benimle uğraşma aldatıldın kendinde suç ara biraz da yeter artık diye şeyler sölüyo...:KK43:(( sanırım kendimde suç bulmamı söyleyen arakdaşlar belkide haklı napıcağımı bilmiyorum artık yaşadığım acı yetmezmiş gibi bide bunlarla uğraşıyorum :KK43:

arkadaşlar bi soru sormak istiyorum size ...kayınvalidem mahkemede bana şahitlik yapacağını sölemişti bu olayda hiç bi günahım olmadığı için en az yara almam için elinden geleni yapacağını sylemişti.ama bunu duyan eşim sürekli arayıp mesajlar atıyo seni aldatmış olmam ailemi senin yüzünden kaybetmeme neden olamaz daha fazla benimle uğraşma aldatıldın kendinde suç ara biraz da yeter artık diye şeyler sölüyo...:KK43:(( sanırım kendimde suç bulmamı söyleyen arakdaşlar belkide haklı napıcağımı bilmiyorum artık yaşadığım acı yetmezmiş gibi bide bunlarla uğraşıyorum :KK43:

inanamıyorum ya !!!!

pes artık diyorum o adama!!!

canım kendini bunaltma ve aklını berrak tut aldanma sözlerine delirdi tabii kendi öz ailesindende destek almana saldırıyor.

HİÇ BİR NEDEN SEBEB NE OLURSA OLSUN BİR KADINI (ERKEĞİ)ADİCE AŞAĞILAYICI BİÇİMDE CEZALANDIRMAYI GEREKTİRMEZ VE BUNU HİÇBİR VİCDAN HAKLI GÖRMEZ.

yani sen rahat ol aldatmanın haklı görülür tarafı olamaz düzelmeyecek bişiy varsa boşanırsın onurlu bir şekilde,bir hata söz konusu idiyse konuşsaydı senle bak şunu şunu yapma veya ben şunu şunu istiyorum diye sen müneccimmisinde ne istediğini veya neden irrite olduğunu anlayasın ilişkinizin o sana söylemeden.
çırpınsın dursun 3.5 aylık güzel evliliğine nasıl kıydığını düşündükçe kahrolsun.

çok zor bir durum.ama daha yolun başında bunu yapan ilerleyen zamanlarda da yapıcaktır.örneğin hamilelik dönemi.. gibi . yaşın çok genç ve bir meslek sahibisin.ayakların üzerinde durabilirsin.Allah yar ve yardımcın olsun.

canım sende ne suc olabılır kı
memnun olmayan alır basını adam gıbı ceker gıder
boyle bırı cepte bırı evde bu serefsızlıgı hakedecek hıc bısey yapmıs olamazsın
kendını sorgulama bence o adam vıcdanını rahatlatmak ıcın sana camur atıyor
aldatılmayı hıc bı ınsanoglu haketmez

boşanma konusunda zaten hiç bi pişmanlığım yok aldığım en doğru karar bence ama yaptıklarından midem bulanıyo artık çok üzülüyorum :KK43:((

sana kendinde suç ara demeyi biliyorda mademki seninle mutlu değildi,4 yıl boyunca nişanlı kaldınız ne demeye evlenmiş seninle
mademki hiç evlenmeseymiş,seninde dünyanı alt üst etmeseymiş,bu acıları yaşatmasaymış
seni aldatmış olması sadece ailesini değil,seni,evliliğini ve onurunu ve daha pek çok şeyini kaybettirecek ona ama daha farkında değil
bu arada o ismi melek,kendisi şeytan olan kadın kaç aylık hamile?

Son düzenleyen: Moderatör:
suclu deilsin asla nolur boyle dusunme ama o adam olcak senı psikolojık olarak çökertmeye çalısıyor canım ...
en azından o adama inat dimdik ayakta kalman gerek tatlım ..
kayın validenın mahkeme ssenın yanında yer alması çok guzel ama buna guvenebılcekmısın?yanı senın tarafında yer aldıgı kesın olarak bılıyorsun değilmi?
msjlarına karsılık verme,ararsada açma boşver çatlasın sen işine bak canım.. boyle sıfatı olmayan birinden ayrılmakla en iyisini yapıyorsun :eek:klava:
son olarak kendı saglıgın acısından bi doktordan psikolojık destek alsan senın için iyi olur canımmm a.s.

hem suçlu hemde güçlü akıllıya bak heleeee takma arakdaların dediği gibi.Duygu sömürüsü yaparak üste çıkmaya çalışıyor.Şuçu kendinde arayacakmışmışşın bak bak bak bakkkk....
durumuna öyle üzüldüm ki Allah yardımcın olsun ne diyeyim :KK43:

X