3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

47 sayfayı bir roman gibi okudum.çok üzüldüm.ama eşinin belasını bulduğunu okuyunca çoooooooooooooooooooooook sevindim.emin ol bu günler onun daha iyi günleri.çok kötü günler bekliyor onu.ama seni çok güzel günle rbekliyor.sende toparlanmaya çalış,
.HAYAT ÇOK GÜZEL.

işte hep aynı şey..kocalar gider kadına..koca suçlu olmaz,hatta mağdurdur çünkü kadın ona fingiremiştir ,o da ne yapsın dayanamamıştır garibim..o masum olmasında fingirdeyen kadınmı masum olsun değilmi?
yapmayın Allah aşkına yaaaaaaaa....o kadından kurtulacağınıza kocanızın biraz vicdan sahibi olması için Allaha yalvarın..kendinizi de kandırmayın..
senin kocan o yolun yolcusu ise onu kim durdurabilir..hadi bir kadından kurtuldun,öteki kadından da kurtuldum,ötekinden de mi kurtulacan..kaç kadından kurtulacan sen yaaa...kocan da nasıl olsa bna kabahat bulmuyor diyip birlikte olabildiği kadar olacak kadınlarla...sende hafiye gibi hayatını sürdürecen...şimdi burada bir erkek olsa helal olsun sana derdi herhalde..birde evleneceği kişinin yada karısının senin gibi olmasını isterdi..:kızgın:

Sanırım yanlış anlaşıldım,benim amacım daha tazecik kurulan bir yuvanın bir adi yüzünden yıkılmasının önlenmesi..Kolay mı kuruluyor bir yuva ne hayallerle başlıyorsun,ne hengameler atlatıyorsun,benim anlatmak istediğim erkekleri savunmak değil,hem kendisi yıpranacak hem de ailesi..bu kadar sert dille eleştirmenize gerek yoktu...Tabi o çapkın kocaların da haddini bildirmek lazım,zaten cezasız kalmazlardı ki ama iş işten geçmiş umarım ilerde seni ömür boyu mutlu edecek biriyle karşılaşırsın ferhunde80...

üfff ne gelismeler olmus meger....
bende kafa dinlemeye gittin sanip konuyu unutmusum,
okumam baya zamanimi aldi.....
o pislik herif icin agzimizi bozmaya degmez artik,
kendi etmis kendi bulmus....daha beter olsun:mymeka:
arada olanlar sana olmus.....
senin icin zor günler simdi, zor da olsa gecer, atlatirsin...
gene sanslisin dicem....
cabuk farketmissin olanlari, yoksa hem seni, hem melek hanimi (!)
idare edicekmis yillarca.
sana bol sabir diliyorum,
alabildigin herseyini al, o senden hayatini, hayallerini, mutlulugunu aldi....
neyse yazmicam, biraz daha yazarsammm agzimdan baska seyler cikacak...
sana bolllll sabir arkadasim,bu konuda ne ilksin nede son olucaksin...:teselli:

offf daha yeni gördüm bu topigi coktandir girmioydum...fena oldum desem yerinde olur vallahi cok üzüldüm...erkek milletine güven yok..ben bu yüzden evlenmek istemiyorum. hayatimdaki insanla evlenmeye korkyuorum cünkü güvenmyiorum. Baska biri olsa yine güvenmezdim farketmyior genel olrak cok güvensizim cünkü bikac sene önce cok arkamdan vuruldum. ne kadar korkunc birsey arkadasim...kendi ayaklarinin üzerinde durucak durumdasin cok sükür..hersey senin lehine gitmis arkadasim sen de hhiiiiiiic üzülme, senin hic bir kabahatin yokkyasakkelime

O alçağı insan müsveddesini sensiz bırak nasıl hareket edeceğine en doğru sen karar verirsin allah sabır versin yardımcın olsun ''YAZIK ÖMRÜNE BOŞA VE YOLUNA DEVAM ET'' bu arada içinden ne geliyorsa onu yap ağlayacaksan ağla bağıracaksan bağır bu güne kadar değer verdiğin sakındığın sevdiğin önemsediğin kıymet verdiğin biri için kendin için sevgin için senin yaşadıkların için duyguların için ağla akıt zehrini çünkü bir anda yok olmaz ki var olanlar yaşanmışlıklar tek taraflı yaşansada yüreğini bastırma gururun için, yoksa allah korusun hasta olursun.normalde bu gibi travma karşısında nasıl bir tepki verilmesi gerekiyorsa ver ve KURTUL.yüreğin artık ağlama dediğinde sil gözlerini...

yeni başlangıçlar ve huzurun yanında hakkında herşeyin hayırlısını versin yaradan.

Sanırım yanlış anlaşıldım,benim amacım daha tazecik kurulan bir yuvanın bir adi yüzünden yıkılmasının önlenmesi..Kolay mı kuruluyor bir yuva ne hayallerle başlıyorsun,ne hengameler atlatıyorsun,benim anlatmak istediğim erkekleri savunmak değil,hem kendisi yıpranacak hem de ailesi..bu kadar sert dille eleştirmenize gerek yoktu...Tabi o çapkın kocaların da haddini bildirmek lazım,zaten cezasız kalmazlardı ki ama iş işten geçmiş umarım ilerde seni ömür boyu mutlu edecek biriyle karşılaşırsın ferhunde80...

sizin bu dediğiniz evlendikten sonraki aldatma ya da dogan problemler için geçerli olabilir ancak...bu konu sahibi arkadaşımız, zaten başından beri kandırılıyormuş, ortada bir yuva varsa zaten yapıcı yorumlar yazılıyor en azından kendi adıma öyle...ama bu olayda ortada bi yuva yok, kurtarılabilcek bir olay yok, hatasını anlayan bir koca bile yok!
yani olay sizin o cümlenizdeki gibi sadece "tabi o çapkın kocalarında haddini bildirmek lazım" denecek kadar bile masumane değil.
sanmıyorum ki bu sitede bir başkasının evliliğini bitirmeye meraklı kadınlar olsun! sanmıyorum ki burdaki bir kadın yıkılan bir "yuvanın" vebalini almak istesin...
belki diğer başlıklarda tamam ama bu başlıkta ferhunde 80nin konusunda bence dediğiniz çok yersiz...çünkü ortada bir yuva bile yok, kadın daha nişanlılıktan aldatmış ve belliki gerisi de var o işin çözülecektir inşallah! ha diğer yuvalarda -konularda- arayış içinde olan kocaların olaylarında dediğiniz çok makul ama dediğim gibi bu olayda bu tavır çok yersiz olur yasakkelime

özelden mesaj atıpta demek ki sen kocana sevgini veremedin melek kocanı daha çok sevdi oda onu tercih etti diyerek bide aldatılmanın tek suçlusu benmişim gibi düşünüp yazanlara teessüf ediyorum ..arkadaşlar lütfen biraz düşünüp de konuşun bi acıyı yaşamak için illa başınıza gelmesi gerekmiyo yalvarıyorum sizee senağlama

onlara kafayı takma ve takılma hayatım:teselli:,
buraya yazma cesareti gösteremeyen kişilerin sözlerine değer verip ayrıca sa üzme kendini tatlım:teselli:

sözlerinin arkasın da olsalar her kelimesine sahip çıksalar buraya yazarlardı değil mi canım benim:teselli:

bütün yorumlar için teşekkür ederim. gnlerdir uyku uyuyamıyordum ilaç almıştım ve bütün gece uyumuşum :KK43:( desteği için btün arkadaşlara teşekkür ediyorum iyiki varsınız

nasıl bi zaaftırki bu daha 3,5 aylık evlilik de başka
birineihtiyaç duyuluyo ya...
nasıl bişey bu..senin adına çok üzüldüm..
belki sana kolay diyeceksin ama bırak gitsin bence..
daha cicim aylarını bile gidip başkasını koynunda geçiren bi adam 5-10
yıl sonra haremine kaç kadın daha ekler..
sen kaç üzüntüye daha katlanmak zorunda kalırsın..şimdi yeni evlisin..unutman
alışman daha kolay olur...bu evlilik daha damarlarına işlememiştir.
o yüzden yeniyken kes kopar bağını bence cnm

bütün yorumlar için teşekkür ederim. gnlerdir uyku uyuyamıyordum ilaç almıştım ve bütün gece uyumuşum :KK43:( desteği için btün arkadaşlara teşekkür ediyorum iyiki varsınız

canımmmmmmmm FERHUNDEEEEE80 kendine gel şekerimmmmm

Yaşadığın koley değil evet ama ŞÖYLE BİR SİLKELENNNNN KENDŞNE GELLLL
DERİN BİR OH ÇEKKKKKKK VE BÖYLE BİR HERİFTEN(ADAM DİYEMİYORUM) KURTULDUĞUN İÇİN BİLDİĞİN BÜTÜN DUALARI OKU ŞİMDİ ONLAR KISA BİR SÜRE SONRA BİRBİRİNİ YEMEYE BAŞLICAK ONLAR KÖTÜYE GİTTİKÇE SEN DAHA İYİ OLACAKSIN DÜŞÜNME BENCE ARTIK ONLARI SEN KENDİNİ DÜŞÜNNNNN GİT KENDİNE BİR BAKIM YAPTIRRRRRRR BİRAZ ALIŞVERİŞŞŞŞŞŞŞŞŞ AYNAYA BAK Bİ SEN GÜÇLÜ VE GENÇ BİR KADINSIN

tüm yorumlarda bırak gitsin deniyo söylemesi kolay ama bu durumda yapmasıda en kolay yorumlarınızda sonuna kadar haklısınız. böyle bi adamla hayatımı devam ettirmem için mutlaka kafayı yemiş olmam gerekiyo zaten evliliğimi kurtarmam için bi çaba sarfetmeme gerek yok çünkü karşı tarafın zaten böyle bişeye ihtiyacı yok galibe en çokda bu üzüyo beni..

tüm yorumlarda bırak gitsin deniyo söylemesi kolay ama bu durumda yapmasıda en kolay yorumlarınızda sonuna kadar haklısınız. böyle bi adamla hayatımı devam ettirmem için mutlaka kafayı yemiş olmam gerekiyo zaten evliliğimi kurtarmam için bi çaba sarfetmeme gerek yok çünkü karşı tarafın zaten böyle bişeye ihtiyacı yok galibe en çokda bu üzüyo beni..

seni anlamaya çalışıyorum canım evet pişman olsa yalvarsaydı en azından biraz rahat ederdinnnnn ama o zman belki affedebilirdin bu da hayatının hatası olurdu ömrünün sonuna kadar başka kadın ve kadınlarla aldatılmayı görmezden mi gelecektin ve kocanın başka bir kadından çocuğu olmasına gözmü yumacaktın aslaaaaa aslaaaaa en kısa zamanda boşan ve kendine yeni bir sayfa aç evet çok zor evet çok acı çekiyorsun ama Allah kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez canım neler oluyor hayatta bir düşünsene eşi ölenler evladını kaybedenler daha neler neler insanlar dayanamam dedikleri nelere dayanıyorlarrr Her şerde bile bizim bilmediğimiz bir hayır vardır canımmm bu yaran çok zor kapanacak belki izide kalacak ama geçecek

1,5 yıllık evli yakınım boşanıyor ev dağıtıldı.Mahkemesi şubatta neden dersen sebep yok kayınvalide oğlunun kıza aşırı ilgisine seyirci kalamadı ve yuvayı yıktı eşinide kışkırttıp.Erkek tarafının iddalarını kızla beraber inan komedi filmi izler gibi okudum o durumda güldüm .Kız deliler gibi seviyor çocuğu bırakacak ,çocuktan en ufak bir olumsuzluk anlatamıyor ve bu insanlar severek ayrılıyor.Ama o kadar sıkıntıya rağmen dimdik ayakta durmaya çalışıyor.Neden anlattım en azından senin nefret edeceğin ve ele alınacak ciddi bir sebebin var.Onda oda yok hala çok severken ayrılıyor ve sebepsiz hiçten yere ,hiçbir acı kalıcı değildir ve inan buna hiç bir olayda sebepsiz değildir.Bundada hayır ara ki inanıyorum şuan çok üzüldüğün şu olayı belkide ileride iyikilerle anacaksın.Seni haketmeyeni dua etki zamanında farkettin.O nasıl bir kadındır ki ona güvenip yuva kuracak bu adiliği hazmetip yapan bir kadın kimbilir ileride ne cevizler kıracak emin ol içi hiç rahat olmucak bu ilişkide Rabbimin adaletide büyüktür.Sen acının mükafatını ,onlarda yaptıklarının cezasını eminim görecektir.İki yanlıştan bir doğru çıkarmaya çalışıyorlar kadın yanlış adam yanlış sence sonu doğruya çıkar mı?

Olayların karşısında vereceğin tavrıda sen belirlersin unutma.Madem olan oldu üzülmeyi,kahretmeyi seçme tam tersi bu olay beni dahada güçlendirdi deyip ruhunu çakı gibi kaldır ayağa gün içinde omuzların ve başın her zaman dik olsun çökük durma artı içinden gelmesede gülümse beyin bunun sahte gülümseme oldunu idrak edemez ve o ruh haline büründürür seni,sakın slow dinleme sakın sakın mümkünse en hareketli şarkılarla haşır neşir ol:)hayat çok güzel acıda olcak ki içindeki güzellikleri görebilelim ve pişip olgunlaşalım.Pozitif enerjimizle herzaman yanındayız sana destek bissürü insan var.Eminim kolay atlatacaksın bu sinerjiyle mutlu ve huzurlu kal daima.

evet benim ilişkiyi bitirmem için çok büyük bi nedenim var haklısın ama neden bitsinki ya da neden böyle oldu diye kendimi yemekten de yapamıyorum umarım zamanla geçicektir :KK43:(((.

çok geçmiş olsun ferhundecim :KK43: Hepimiz çok üzgünüz başına gelen olay yüzünden. Yanındayız, destekciniz cnm

bugün yalnız ve yüzyüze konuşmak istdiğini söledi . bende kabul ettim saat 3 gibi görüşcez ama inanın nasıl davranacağımı bile bilmiyorum :KK43:(((((((

bugün yalnız ve yüzyüze konuşmak istdiğini söledi . bende kabul ettim saat 3 gibi görüşcez ama inanın nasıl davranacağımı bile bilmiyorum :KK43:(((((((
aaaaa...

canım bence bakımlı bir şekilde git.mesajından "demek senden ayrılmak istiyormuşsun" yazısından seni bitkin bitik görmeyi umdugunu anlıyoruz.aradıgını göremeycince bu mesajı yazmış...saçına bi fön tuttur en azından...

çok stres yapma sakin ol.
nasıl davranayım diye de çok kasma netice de onun stres içinde olması lazım ne büyük hata yaptı.

babasının tepkisinden ötürü belkide pişman olup özür dilicek ama güncelerce arabasının o kapıda kaldıgını da unutma.

halka açık bir yerde mi buluşacaksınız?

aaaaa...

canım bence bakımlı bir şekilde git.mesajından "demek senden ayrılmak istiyormuşsun" yazısından seni bitkin bitik görmeyi umdugunu anlıyoruz.aradıgını göremeycince bu mesajı yazmış...saçına bi fön tuttur en azından...

çok stres yapma sakin ol.
nasıl davranayım diye de çok kasma netice de onun stres içinde olması lazım ne büyük hata yaptı.

babasının tepkisinden ötürü belkide pişman olup özür dilicek ama güncelerce arabasının o kapıda kaldıgını da unutma.

halka açık bir yerde mi buluşacaksınız?

saçlarımı sardım sabah hiçte bakımsız gitmeye niyetim yok çok kızgınım bi kaç günlük sakinliğimi hala korumaya devam edebileceğimi düşünemiyorum ama sakin olmak istiyorum..

kalabalık bi yerde buluşucaz ama arıcam onu yeri söylemek için henüz bilmiyorum ...

sanırım özür diliceğini sanmıyorum nedense ama ne konuşacağınıda merak etmiyo değilim .dualarınızı bekliyorum kızlar :KK43:((((((((((((

evet ferhuunde söleyebilirsin adımı ben söledim çekindiiğimde yok melek te değilim evet aldatıllmış olabilirsin ama bundan ders çıkarmalısın hayat bu ders vermeden sınav yapıyo lafınıda söleyebilirdin ki ben öle bişi söledikten sonra pişman oldum sana sölediğime ve kırıldıgınıda anladım ama ben herzaman önce nben ne yaptım die bi soarım kendime buda bi bakış açısı katılmayabilirsin yanlışta düşünmüş olabilirim
yuh dien arkadaşlarad diorum evet onunla evlenmiş ama adam evlenirken bitirmek istiyomuş ve bitirmemiş devam etmiş bu bana sadece bunu düşündürdü evet düşünüpte sölemeyebilirdim hata yaptım özür dilerim

canım nerde buluşacaksınız
eve mi gelecek yoksa dışarıda mı buluşacaksınız
sakın bitkin görünme gayet bakımlı bir şekilde çık karşısına
kesin kararlı konuş ki geri dönüş olmayacağını anlasın
o şimdi ferhunde şimdi sinirli aradan zaman geçsin düzeliriz belki diye hayal bile kuruyordur
ama sen onun bu ümitlerini yık
neler olacak ,ne söyleyecek çok merak ediyorum

X