3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

dün sabaha karşı okudum bu konuyu...şoklar içinde...

o an yazamadım hiçbişey çünkü kendime hakim olamamaktan korktum....

o zati şerif için söylenecek çok şey var...söylerimde...içimdende söylüyorum:kızgın::kızgın:

ama arkadaşlar zaten yeteri kadar söylemiş....
ve sende zaten yapman gereken en doğru şeyi yapıyorsun şu an...

hiiiç üzme kendini....elimde değil diyceksin evet ama sana yemin ederim değmez arkadaşım...hiç değmezzzzzzzzzz....göz yaşının bir damlasına bile değmezzzzzzz

arkadaşlara katılıyorum iyiki çocuğun olmadan görmüşsün gerçekleri...allah göstermiş sana bunları...zararın neresinden dönsen kardır...

ve şunu aklından hiç çıkarma o iki insan müsvettesi hayatları boyunca mutlu olamayacak....sen sadece bekle ve gör....ilahi adalet çok büyüktür....:nazar:

sen şimdi bir an önce onu hayatından çıkar....kafandanda....biraz zaman alacak...üzülceksin aklına geldikçe canın yanacak...ama inan bana çok iyi olmuş aslında bunları görmen bilmen....bu adam seni ömür boyu aptal yerine koysa dahamı iyi olurdu...

yalnız varya harbiden kocan içinde o kadın içinde söylenecek 2 laf var...o iki kelimenin sözlükte anlamını en iyi karşılayan onlar olur sanırım:kızgın:

bugün "bu acıya nasıl dayanıcam" dediğimiz acılar 3gün sonra sadece birer "anı" olarak geçiyor aklımızdan o yüzden sebat etmeli insan!

en karanlık tan vakti olurmuş bilirsiniz demekki güneş yakın arkadaşım güçlü ol sen! o da üzülmedigini gördükçe kudursun!

özelden mesaj atıpta demek ki sen kocana sevgini veremedin melek kocanı daha çok sevdi oda onu tercih etti diyerek bide aldatılmanın tek suçlusu benmişim gibi düşünüp yazanlara teessüf ediyorum ..arkadaşlar lütfen biraz düşünüp de konuşun bi acıyı yaşamak için illa başınıza gelmesi gerekmiyo yalvarıyorum sizee senağlama

bence de yuhhh,bunu kim söylediyse ayıp,yarın sizin başınıza gelmeyeceğni garanti edebilir misiniz,ferhundecim,bak bu mübarek cuma günü çoğumuz dua ettik sana(çoğumuz diyorum,insafsız düşüncelere sahip olanlar da var yazdığın gibi)Allah yardım etsin diye. o adam kadınlar kulübünün eline geçseydi de linç etseydik keşke....

şuanda herşeyden sıyrılmanın verdiği rahatlıkla eminim çok mutludurlar yani ben öyle hissediyorum içim içimi yiyo ama elimden bişey gelmiyo ..:KK43:((((((((((((((((( tek bildiğim çok geçmeden pişman olacağı ve hiç bişeyin eskisi gibi olamayacağı çünkü bunları yaatan birisinin affedilmeyi asla hakettiğini düşünmüyorum. zaten eğer affedersem başım eğik gezmek zorunda kalırım bence artık allahlarından bulsunlar :KK43:((((((((

mutlu mudurlar,canım bütün topic o ikisine ne gözle bakıyor,nasıl ah ediyor bir baksana,it gibi pişman bence,rezil oldu çünkü senin ve ailesinin gözünde,beter olsun inş

ya canım benim içimi sozlattın gözlerim doldu inanamazsın...
ben ilk baslıgını okdum bir gelişme var mı canım sıkıldı...
ne diğeceğimi sasırdım yaa cok üzüldüüm

arkadaşlar bunu yazan arkadaş özelden yazıp bana destek olmak istediğini konuşmak istediğini söledi bende saf saf msn adresimi verdim ve bu tür suçlamalarla bana binbirtürlü şeyler yazdı beni suçlu bulurmuş gibi yani sen kendindede suç bul demekki melek kocanı daha çok sevdi bazı insanlar sever ama sevgisini belli edemez demekki sen belli edemedin gibi saçma saçma kelimeler kullandı kan beynime sıçradı ..şu halimle bile onu kırmak istemedim ama iletişimimi kestim herkesten biraz daha vicdanlı olmasını bekliyorm hayat bu insana ne getireceği belli olmuyo ne yazıkki :KK43:((((((((((((((((((((((

yaaaa var yaaaa çok afedersiniz ama çokkkk pisss sayıcam şimdi haaa:eek:klava:

e pesss yuhhh hatta çüşşş demek istiyorum...

ya kız 3,5 aylık evli ve kalkıp bu dingil diyorki sen kocanı sevmemişin yeteri kadar o daha çok sevmiş diyor...üstelik bunlar daha nişanlıyken görüşmeye başlamış ve bu kız nişanlıyken sevgisini gösterememiş öylemiiiiiii....e be aptalll e be dangalak sen neden bahsediyorsun yaa:eek:klava: kaldıki öyle bile olsa bu herifin yaptığını hafifletiyor mu bu????

valla bozdum ağzımı uyarıda gelecekse gelsin umrumda değil..ne bu bee...gevşekliğe bak kadındakiii...aaa delirdim yaaa:eek:klava:

onunda o ismi melek ama kendi şeytan olan o...dan farkı yok...
ben var ya yolarım böylesini...ahlaksızzz!!!! birde şeytan gibi teselli etme bahanesiyle msnini alıyor sonrada böyle konuşuyor...amacın ne senin!!

:eek:klava::eek:klava:

ferhundecim aman diyim böyle gereksiz ottan farksız insanlar için üzme kendini....
bak o kadar üzüldüm ve sinirlendimki uyarı almayı göze aldım senin için...
ama bunları söylemeseydim çatlardım ben....

ben haklının yanında olurum her zaman...gözümde korkmaz kimseden....eğer bir acı çeken varsa haklı varsa ortada susamam ben...

kusura bakmayın gerçekten tüm siteden yönetimden özür dilerim ama bunu yapmassam çatlardım.....

ay zaten cinlerim tepemde sinirlerim bozuk...birde böyle insanları görünce patladı içimdeki volkan...aaaa:eek:klava::eek:klava:

şuanda herşeyden sıyrılmanın verdiği rahatlıkla eminim çok mutludurlar yani ben öyle hissediyorum içim içimi yiyo ama elimden bişey gelmiyo ..:KK43:((((((((((((((((( tek bildiğim çok geçmeden pişman olacağı ve hiç bişeyin eskisi gibi olamayacağı çünkü bunları yaatan birisinin affedilmeyi asla hakettiğini düşünmüyorum. zaten eğer affedersem başım eğik gezmek zorunda kalırım bence artık allahlarından bulsunlar :KK43:((((((((

Ferhundecim gizli her zaman tatlidir. Bu sitede cok gorduk evliyken baskasina kacan kadinlari bile gorduk. Dusun 3 cocugunu yuz ustu birakip evli adama kuma gitti. Ama ne oldu? pisman oldu, hersey gizli iken tatliydi ama basbasa kalinca sorunlarla pisman oldular ama son psimanlik fayda vermiyor dedigin gibi.

Parasiz pulsuz kalsin bakalim. Kopekler gibi pisman olsun.nan cok yakinda o da olacak. Belki baba olmanin verdigi heyecan tatli geliyordur simdi. Ben esinin hareketi dogru kesinlikle demiyorum ama insan nasil bu kadar az surelik evliyken bu tur bir sey yapar cozmeye calisiyorum. hamile kalinca birakamadi belki de.

Ve sana sen de istiyormussun belli demesi gercekten inanilmaz. ne beliyordu. kocacigim olsun o cocuga da bakariz. ben seni seviyorum deyip evde kalip onu affetmeni mi? oldurmedigine polislerle basip rezil etmedigine dua etsin. ki hani sen demistin bir kere. esimin arabasini kadisaki markete sordum o da melek diye bir kadin oturuyor orada vs demisti. Dusun butun mahalleli biliyor kocanin kadina geldigini. Kadin o yolun yolcusu. Eh ne yapalim esin de layigini bulmus. simdi icine sine sine cocugumun anasi, karim diye koluna taksin gezsin.

saolun arkadaşlar.. şuanda birlikte olduklarından eminiz artık işede gitmediği için arabası hep o kadının evinin ordaymış. yapılacak söylenecek çokda bişey kalmadı galiba bundan sonrası için umarım hayatıma devam edebilecek gücü kendimde bulurum içim paramparça her haberde her aklıma geldiğinde isyan ediyorum :KK43:(((((((((((((((((((

Aslinda o ev de kira ise ev sahibi ile konusup zina ediyorlar evli adam diye attirmak lazim. ev de bulsunlar bakslim. umarim kadin calismiyordur ve surunuyorlardir guzelce,

Senin yaşadıklarının daha kötülerini yaşamış biri olarak...

Sakın ailesine inanma et tırnakdan ayrılmaz 2 gün sonra onlar yine bir araya gelir yaşananları unutur hatta sen oğullarına karılık yapamadı olursun, onlara kanıp isteklerinden vaz geçme..

Mahkeme de delil olabilecek herşeyi sakla, iş mahkeme boyutuna gelince herşeyi yapan o oluyor ama seni suçlayacak birsürü şey sunacak bu sefer unutup herşeyi kendini korumaya çalışacaksın

Bir an önce işine dön yaşadıkların tek senin başına gelmiyor sen şanslısın benim gibi bir de çocuğun yok işin başında kurtuluyorsun o mikroptan.İşin sana güç verecek, kendinle barışık olmıyacak birşey yapmadın ki sen, sen kendinle gurur duy onun gibi pisliğin ipliğini pazara çıkardın böyle şerefsizle yaşamadın sırf başımda bir koca olsun diye

Canım sana özelden mesaj atıp da kocanı elinde tutsaydın diyenler muhtemelen maalesef aramızda bulunan eş çalan tiplerdir..ya da zeka problemleri var çünkü sen zaten nişan dönemindeyken bu adam seni aldatmış resmen suçlu ooooooooo anlamayan da sorun..

canım okuyunca şokoldum.güçlü ol tatlım.sen yanlış bişey yapmamışsın başın dik olsun.o adamdan da en kısa zamanda kurtul yıllarca bu çekilmez canım çok ağır gelir.ver yolu nereye giderse gitsin.inş bundan sonra hersey güzel olur senın için....

vay anasını ya, cidden idam cezası olmalı böylelerini kadın erkek demeden ibreti alem için asmalı. ne dicemi şaşırdım 46 sayfa okudum şoklara girdim. bi insan namussuz arsız ar damarı çatlamış olur da bu kadar olmaz. hakkaten bu kadar olmaz. ama içimden bi ses ilerde karşına bugünlerini hatırlatmayacak bir eş çıkacağını söylüyor. bütün iyi dileklerim seninle bu pisliği üzerinden at o 3,5 ayı yaşanmamış farzet ne güzel pislikten arındın.

burada bide her aldatan kocayı boşamak mı lazım hangi birini boşayalım aldatmayan var mı diyenler de var tabi. allah kimsenin başına vermesin yaşamayan bilmez. haftalarca yemek yiyememeyi gözünün yaşının kurumamasını allah kimseye vermesin. ağladığın şey kocan eşin filan değil kendine ağlıyosun zaten ben bunları haketmedim diye. tekrar söylüyorum büyük konuşmamak lazım. allah göstermesin yarın birgün başınıza geldiğinde siz kocanızı aman kocam ne iyi ettin gel bi öpiym mi diceksiniz...

ahh kıyamam sana ben ya... canımm hemen ayrııl kurtul o pislik heriftenn... ahlaksızz seviyesiz karaktersizz ne adi bi insanmış ya 3.5 ay bu yaa mıdesızz heriff ewde gül gibi karın dururkenn ne işine gidiosun baskasınaa... bı de mesaj atmaz mı askım çok iş war ofiste uyudum diee ofisim dedigin yer basına yıkılsında altından kalkamayın dostunuzla siz... hayret bişeyy yaa sakın sıkma kendini böyle mikroplarr için allaha şükür et ki allahın sevgigi kuluymuşsun yolun basında döndurmus senı yanlıştan... iyiki bebişin yoktu canımm hep olan onlara oluorr sonraa

çok üzüldüm ne yazsak senin acını hafifletmez çok onur kırıcı birşey bu
üstelik evliliğin başında
ama benim ilk aklıma gelen eşinizin bu ilişkiye yeni başlamamış olması bence önceden beri vardı baksana bakkal bile tanıyor
yazıklar olsun
kurtar kendini herşey daha çok yeni

canım okuduysan sana daha once de yazmıstım.bende bu adama benzer bır adamla 3sene duzelır dıye yasadım.dua et cocuk yok.oncelıkle hıc uzulme yarın bu uzulduklerıne cok acıycaksın.cunkı dusundukce mıden bulanacak.ona verdıgın 1sanıyeye acıyacaksın.onlar yaptıklarını cekecekler ve sen gozunle goreceksın cunkı Allah oyle bır gosterıyokı.ayrıca ozelden sana yazanlar aynı o dıger kadının sıfatında olanlar kendılerıne adılıklerıne yaptıklarına yandas arayanlar.onlarda aynı oldugu ıcın sucu karsı tarafa atarak vıcdan rahatlatıyorlar aklılları sıra ama Allah onları goruyo onu kandırabılırlermı.yarın aynı sey onların basına gelecek Allahtan korkmazlar.ozaman onlara da dıycekler.elınızde tutaydınız dıye.ne demısler bugun bana yarın sana.oyle bır alt ust olurkı hayatları gorurler.vıcdansızlar.sana tek soylıyecegım ayrılırken alabıldıgın kadar sey al.sakın benım gıbı hanfendılık yapayım deme ona yaptıgını odet.sonra cok pısman oluyo ınsan.sakın uzulme.bence dua et o pıslıkten kurtulduguna.

Canım bende bütün yorumları okudum ve çok üzüldüm çok yeni evlilik ve sana yaşattığı şok inanılır gibi değil bencede elinde ispatların olmalı ve o adamdan manevi tazminat almalısın bu kadar kolay bitmemeli allah şükür işinde var kimseye ihtiyacın yok iyiki çocuk yapmamışsın ve çabucak anlamışsın ne mal oldugunu o seni kaybetti sen onu değil şimdi o yansın haline çoktan pişman olmuştur tükenmiştir ama nafile senin çektigin acı yanında onunki az bile ne istedi senin saflıgından güzel hayallerinden anlam veremiyorum bu erkeklere kendi zevkleri egoları için karşındaki temiz insanları ziyan ediyorlar ya kendine yapılsaydı aynı şey ne yapardı acaba allahlarından bulsunlar ne diyelim sen en kısa zamanda kendini topla ve hayatına temiz bir sayfa aç herşey güzel olucak buna inan...

X