3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

benimde eskiden tanıdığım ve konuştuğum biri vardı
o zamanlar o nişanlsıından ayrılmıştı ve biz birlikte geziyorduk eğleniyorduk falan
ama sevgili değildik
ayrılma sebepleride aldatmaymış meğersem tabi ben bunu çok snradan öğrendim
neyseh biz hoş beş zaman geçiriyoruz telefonlarımızda birbirimizde var
arıyodu beni bende onu arıyordum bazenn

bu adam müteahhit,ablamlara ev satmıştı o bahaneyle tanıştık biz...
neyseh işte bu beni aramamaya başladı zaten sevgilim falan değil ya bnde bunu aramıyordum
2 ay snra ablamdan duydumki evlenmiş

evlendikten 3 ay snra beni aradı
gel görüşelim diye bnde neden görüşücezki dedi yani ne oldu dedim
oda ne olucak canım bi kahve içeriz dedi
bnde gerek yok falan dedim ama sert bi şekilde demedim
bu bi kaç kere daha aradı en son 3. aramasında bi bağırdım arama beni seninle paylaşıcak ortak bi noktamız olamaz diye
o arkadaş olarak dedi
bnde bizi biri görse ne düşünür biraz kendine gel dedim
ne olucak bizde herkezin göreceği yerde olmayız dedi şok oldum :S
yani böyle insanlar ne yazıkki huyundan vazgeçmezler
o yuzden çok iyi düşünün

ben böyle yaptım ama o adam tabi başka kızlarada böyle aradığını falan duydum
e herkez bnm gibi değil maalesef

allahım iyi insanlarla karşılaştırsın

o zaman boşasın olsun bitsin aldatmayan erkek varmı hangi birinden boşanacak

öyle demeyin ya bence, herkes öyle deildir helal süt emmis insanda vardir mutlaka..siz böyle konustukca böyle konular okudukca ben sevgilime olan güvenimi kaybediyorum cok yanlis bisey aslinda sucsuz yere günahini aliyorum belki ona cok güvendigim halde böyle seyler duydukca güvensizlik olusuyo ama birazda benim almanyada sevgiliminde türkiyede olusundan kaynaklanio bazen acaba aldatiliyomuyumdur diye düsünmüyo deilim ama sonra kendime cok kiziyorum hatta bi kac defa test etmistim karsilik vermeyincede kendime cok kizdim sen neyapiosun diyesenağlama

cnm benim çok üzücü bir deneyim yaşamışsın ama kendine güvenin hiç gitmesin buyüzden.
aksine böyle bir ailen var herkes sana destek hatta o şerefsizin ailesi bile ..
en başta ekonomik açıdan özgürsün evin başında bunları da düşün ve gerçekten bu üzücü olayı yaşayan birçok kişden daha şanslı olduğunu unutma.
sakın ama sakın insanlara özellikle erkeklere güveninide bu haysiyetsiz yüzünden kaybetme.hepimiz sevmek ve sevilmek isteriz . daha çok gençsin umarım hayat karşına çok çok iyi insanlar çıkarır cnm.en kısa zamanda en az yarayla bu durumu atlatman için dua ediyorum cnmm

Canım o sana kötü söz yazan insan böyle evli bir adamla beraberdir.
Ama yuva yıkanın yuvası olmaz
birgün aynısını onada yaparlar..
Budünya etme bulma dunyası

saolun arkadaşlar.. şuanda birlikte olduklarından eminiz artık işede gitmediği için arabası hep o kadının evinin ordaymış. yapılacak söylenecek çokda bişey kalmadı galiba bundan sonrası için umarım hayatıma devam edebilecek gücü kendimde bulurum içim paramparça her haberde her aklıma geldiğinde isyan ediyorum :KK43:(((((((((((((((((((

ferhunde canım takip ediyorum yazılarını
ama lütfen bu kadar kendine acı çektirme canım benim
yaşadıklarım çok zor şeyler ama artık bunları düşünmemeye çalışmalısın
canım benim iyi olan yanlarınıda düşün lütfen çocuğun yookk böyle bi adamdan şanslısın
çok erken öğrendin daha çok gençsin şanslısın
canım benim ilerde o kadar mutlu olki bu günlerini inş. hiç hatırlama
allahın sevgili kuluymuşsun canım benim

özelden msj atan hanımlara diyecek kelime bulamıyorum
ayıpppppp

çok zor çok acı arkadaşlar..ağlammayayım değmez diyorum ama olmuyo bağırmak çekip gitmek istiyorum ama ailemi üzmek istemiyorum :KK43:(( babam beni görmeye gelmiyo onu öyle üzgün görmeye dayanamıyorum toparlasın kendini eve dönsün diye haber yollamış annemle.. hangi insan evladının beni ailemi üzmeye hakkı var sorarım size biz burda acı çekip kahrolurken o kendi uçkuru peşinde zevki sefa ediyo bumudur adalet nasıl dayanılır buna ben haketmedim bunları artık dayanamıyorum yaa :KK43:(((((((((((((((((((((((((((

canım benim boşuna kendini üzme daha geç daha kötüde olabilirdi....3.5 ay değilde sene olabilirdi ortada bi çocuk olabilirdi...Allahtan gerçek yüzünü erkenden görmüşsün... ne yapmayı düşünüyorsun bilmem ama yerinde olsam eve almaz aradığındada dün gece nerde kaldınsa oraya git der bidaha da anca boşanma davasında yüzünü görürdüm...bide beni üzen bişey var sanki sebep yaratmak ister gibisin...yani hiç bi sorunumuz yok cinsellikte dahil diyorsun...olsa nolur siz daha yeni evlisiniz herşeyinde bi tedavisi var...ben ne olursa olsun aldatmayı sağlıyacak bi neden göremiyorum...memnun olmayana kapı orda...ayrıca ben napıcam diye karaları bağlama dik dur biraz suçlu o,hata yapan o.... dik duraması gereken arkasına bakmaması gereken sensin....ve emin ol kaybeden kapasını duvardan duvara vuran hiç bi zaman huzur bulamayan o olacak...eee etme bulma dünyası...

çok zor çok acı arkadaşlar..ağlammayayım değmez diyorum ama olmuyo bağırmak çekip gitmek istiyorum ama ailemi üzmek istemiyorum :KK43:(( babam beni görmeye gelmiyo onu öyle üzgün görmeye dayanamıyorum toparlasın kendini eve dönsün diye haber yollamış annemle.. hangi insan evladının beni ailemi üzmeye hakkı var sorarım size biz burda acı çekip kahrolurken o kendi uçkuru peşinde zevki sefa ediyo bumudur adalet nasıl dayanılır buna ben haketmedim bunları artık dayanamıyorum yaa :KK43:(((((((((((((((((((((((((((
tabi üzülürler senin yuvan bozuluyo...ama zaman herşeyin ilacıdır... inan bu yanına kalmayacak Allahın adaletine güven....

canim sakin isyan etme ne olursa olsun haline sükür et böyle bi durumda bile sükür edersen allahim seni görür sana sabir ve güc verir bunu imtihan olarak kabul et sabir et sabrin sonu selamettir hic yasanmamis farz et demesi kolay canim biliyorum ama 3.5 aylik bi evlilik düsünsene bi cocugun olsaydi oda babaya düskün olsaydi herzaman onun yüzünü görmek zorunda kalicaktin ayrilsanda onunla baglarini tamamen koparamicaktin ama cocugun yok dua etmelisin bukadar erken gördün o ahlaksizin yüzünü sanmasinlarki simdi rahat huzurlu yasicaklar bi cocguklari olsun is yok para yok pul yok ne büyük dertler bekliyo onlari biliomusun hele bide senin günahini almislar yaptiklari yanina kar kalmaz canim rabbimin adaletine güven kendini birakma bol bol dua eta.s.:1hug:

tabikide hiç kimsenin hakkı yok canım benim seni ve aileni üzmeye ama talihsiz bi durum yaşıyosun içinden geldiği gibi davran ağla bağır çağır ama bastırma bu duygularını bu günlerde geçecek bitanem izin ver annen ve baban vee sevdiklerin yanında olsunlar
gerekirse uzmandan yardım al arkadaşım
bırak o insanı düşünmemeye çalış allahından bulsun hayatta zaten en başta kaybetmiş bi insan karaktersiz kişilik sahibi olmayan birisi allahından bulsun

saolun arkadaşlar.. şuanda birlikte olduklarından eminiz artık işede gitmediği için arabası hep o kadının evinin ordaymış. yapılacak söylenecek çokda bişey kalmadı galiba bundan sonrası için umarım hayatıma devam edebilecek gücü kendimde bulurum içim paramparça her haberde her aklıma geldiğinde isyan ediyorum :KK43:(((((((((((((((((((

Çok büyük bir sınavdan geçiyosun canım... Emin ol bütün bunları atlatınca mutlu günler seni bekliyo olacak.. ailenin desteğini alman çok önemli. Allah hepinize sabır, güç versin..

Allah sana güç kuvvet versin canm okuduğum ve çok üzüldüğüm bir konu?bu nasıl bir vicdandır madem öyle bişe var ne diye evleniyorsun be adam o kadınıda bulup bi güzel dövmeli neyse cnm çok üzüldüm...bunları en kısa zamanda aşman dileğiyle.........

ya canım çok zor bişey yapmanı isticem senden ama ben olsam sanırım bunu yapardım..
kadının evini tam olarak öğren ve eşin ordayken onları bas..
hatta yanına akrabalrından birilerini alıp git, sana destek olsunlar..
suratlarına tükür, boşanma davasını aç, tazminat falan, ne hakediyorsan peşine düş..süründür..
naçizene fikrim..

canım çok geçmiş olsun, arkadaşların yorumlarına kesinlikle katılıyorum ne kadar güzel sana güç vermişler, sana destek oluyorlar senin adına ben çok mutlu oldum Allah karşına her zaman iyi insanlar çıkarsın, keşke başına bu olay gelmeseydi keşke hiç kimsenin başına gelmese ama oldu napalım senden kaynaklanmıyor ki yaşadığın bu ihanet , neden kendini sorguluyorsun o kadının benden ne fazlası vardı, ben bunu haketmedim gibi düşünceler oluşturma lütfen böyle birşeyi hiçkimse haketmez ki sen de hak edesin üzme kendini demiycem böyle bir durum karşısında tabikide üzülüceksin şu an sen tuz buz olmuşsun kırgınsın, en önemlisi bu kırgın ve çok öfkelisin onun için bende arkadaşlar gibi bir doktordan yardım almanı öneririm en azından sakinleştirici bir iki ilaç alırsın en azından uyursun geceleri ve zaman be güzelim herşey geçer Allah korusun insanlar evlat acısı yaşıyorlar ona bile alışılıyor ki sen seni haketmeyini mi unutmıycaksın elbetteki unutacak önüne bakıcaksın inşallah senin kıymetini bilecek birinle karşılaşacaksın güçlü ol arkadaşım Allah yardımcın olsun , tüm kalbimle dua ediyorum sana ...

canım benim kulun gücüne giden olaylar yasadıgı üzüntüler hep hakkında hayırlısı olurmuş .belkide cok sonra öğrenecektin bu adamın pisliklerini ama bebegin olacaktı ve sen bu gücü kendinde bulamayıp en azından bebegin için affedecektin ve bir ömür güvensiz ve aldatılmanın üzüntüsüyle o adama katlanmak zorunda kalacaktın .bak yaşın daha 28 ve bu yaş okadar genç bir yaşki daha hayatını kurmaya yeni başlıyor insanlar .ama Allah a şükür senin düşünecek maddi hiçbir sıkıntın yok .şimdi yapman gereken bir an önce dimdik ayaga kalkmak .kimseyi sana bakıyormuş gibide hissetme ha evet belki bakıp konuşacaklarda ama ne dicekler biliyormusun ..
helal olsun kıza o pislik herifin tek yanlışında koydu kapıya dicekler hiç utanma sıkılma utanması gereken birisi varsa o adlarını bile anmak istemedigim iki yaratık ...

Vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum....
Yapacak pek bişey kalmamış sana....
Arkana bile bakmadan çekip gitmekten başka....
Allah güç versin sana ve ailene. Birde çocuk yapalım diyormuş. Böyle erkekeler varya... nedenir ki....
Umarım kolay atlatırsın canım benim...

Son düzenleme:
X