3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

bir evlenen pişman birde evlenmeyen
en iyisi evlenmeyecen,kariyer yapacan,para kazanacan,gezip tozacan,hayatını yaşayacan

ya bu erkekeler ömrümüzden ömür alıyor yaaaaaaaaaaaaa

kesinlikle katılıyorum bu yoruma
adam sanıyosun evleniyosun sonra böyle şerefsiz çıkıyor işte
lanet olsun yaaaaklava:

Konunun yönünü değiştirmeyelim konu arkadaşımıza destek olmakmı bu konuda olan anlaşmazlıklarımızı dökmekmi?

haklısın hayatım...

sinirlendik ya kadına o yüzden terbiyesizliğinin bedelini ödesin istedik biraz abarttık mı ne?

Son düzenleme:

bunu yazan kişinin bayan olduğuna inanmıyorum
kim nerden bilebilirki sen kocana nekadar sevgi verdin

bencede hemen boşanmalı yada intikamını aldatarak almalı

sacmalik bu aldatsin mi??? erkek namusuzluk yatidiye ferunde80 da mi namusuzluk yapsin pardon ama cok yalnis bir akil bu allah korsun olurmu hic öyle sey :mymeka: ayni sefyeye inmek gerek mez bu cahilik olur

nasıl savunabilirlerki o kişiyi anlam veremiyorum bu kişi melek yada onun tanıdğı olmasa bile o zihniyette 2. insan olmaya razı biri anlaşılan boşver canım sen takma kafana

bunu yazan aramızdaki şerefsiz acaba kendisi de böyle birşey mi yapıyor acabaklava:

neyse tamam konusu kirlenmesin arkadaşın.inşallah o kişi de hatasını anlamıştır.biz ferhunde80nin probleminden devam edelim konu dagılmasın.

çok geçmiş olsun arkadaşım okudum başına gelenleri ve yorumları çok üzüldüm inan ama oluyor bazen böyle akıl almaz olaylar benim de bir tanıdığımın kocasının halasının kızıyla ilişkisi varmış ama evlenememiş her nedense ve tanıdığım kadınla evlenmiş ama hala kızıyla ilişkisine devam çocukları bile varmış kadını anlayamadım hiç ama adam her ikisiyle de idare ediyor yıllardır. kadının maddi durumu iyi evi de kendisinin neden bu adama yıllardır katlanıyor kimse anlayamıyor aklımın almadığı birşey bu sen en iyisini yaptın en azından çocuk bağın da yok umarım hakettiğin seni mutlu edecek birini çıkarır tanrım karşına

Ferhunde'cim...
lutfen su ozel mesaji atan kisiyi salla gitsin
agzi olan konusur, neler gormedik ki bu sitede ?
acisi derdi olana bile sevinen insanlar oldu, var boyle dengesizler, lutfen derdine dert katma
ya açikça soyle kim oldugunu (ki bence gerekmiyor bile) yada konuyu kapat bence.

Kendi derdine donelim...inan çok zor yasadiklarin...3.5 aylik evlilik nedir ki ?
yuregim çok sizladi cunku bende senin gibi yeni evliyim...yeni evlinin psikolojisini bilirim.
o kadar adiymis ki. madem biri vardi, neden seninde hayatini kararti, neden yapti bunu neden ? belkide yasak iliski heyecani vardi bilemeyiz.
ailen yaninda sukurler olsun
ailesi de yaninda, buda guzel
isin var, meslegin var
dimdik dur daima, o yikildikça yikilacaktir Çok üzgünüm çoook

Allah yardimcin olsun, çok çabuk ayaga kalkarsin insallah
Uzulme...bir gun gelecek bunun bedelini odeyecek
Guzel Rabbime sigin...dualarimiz seninle
Sevgiler :teselli:

çok isterdim dimdik ayakta durmayı karşısında bunun içinde elimden geleni yapıcam içimde ona karşı en ufak bi his bile kalmadı şuandan sonra tek istediğim soyadından kurtulmak . dışarı çıkmaya korkuyorum herkes bana garip garip bakıyo gibi geliyo yada ben üstüme alıyorum ama başarıcam en sonunda kendimle barışık bi insandım bugüne kadar bundan sonrada öyle olmalıyımm

başaracaksın arkadaşım...

sen bu güçlü ve kararlı tavrına devam ettiğin sürece dimdik ayakta olacaksın...

bugünler geçecek .......

Allahım bundan sonra seni iyi insanlarla karşılaştırsın tüm güzellikler seninle olsun inşallah..

canımcım
kimse şu mesajı atan şahsiyet acıklasana bizde bilelim

belki oda evli bi kadının kocasını ayartmıştır.

canımcım
kimse şu mesajı atan şahsiyet acıklasana bizde bilelim

belki oda evli bi kadının kocasını ayartmıştır.

Ferhunde usanmadan bütün sayfaaları okudum.
çok çok hemde çok zor bir durum ama unutmaki herşey insanlar içindir.
Bunları kimse yaşamak istemez şüphesiz,kimse boşanmak veya ihanete uğramak içinde evlenmiyor..
Senin başına gelmiş çok acı verici bir durum ve eşinde inkar etmemiş kabul etmiş vs vs..
Herşey senden yana ailen eski eşinin ailesi onlarda çok mahçuplardır muhakkak..
Herşeyden önce bir psikolokdan destek al derim tek başına üstesinden gelemezsin..
Umarım yarınlar sana güzel haberler mutluluklar getirir..Sevgiyle kal.

Canim...insanlar bakar da konusur da guler de uzulurler de...
bunun onune geçemezsin
ama utanacak tek kisi var, oda esin olacak o dengesiz igrenç insan
Allah sukur senin anlin tertemiz
Hiç merak etmen, basaracaksin
Ustelik ailende yaninda sukurler olsun...
Gelismelerden haberdar edersen sevinirim.
:teselli:

şuanda herşeyden sıyrılmanın verdiği rahatlıkla eminim çok mutludurlar yani ben öyle hissediyorum içim içimi yiyo ama elimden bişey gelmiyo ..((((((((((((((((( tek bildiğim çok geçmeden pişman olacağı ve hiç bişeyin eskisi gibi olamayacağı çünkü bunları yaatan birisinin affedilmeyi asla hakettiğini düşünmüyorum. zaten eğer affedersem başım eğik gezmek zorunda kalırım bence artık allahlarından bulsunlar ((((((((

inanamıyorum ne insanlar var hem senden çocuğu olsun istiyor hemde olayı yüzüne vurunca olayı kabul edip boşanmayı sorunsuz kabul ediyor. Doyumsuzluk bu, belliki çocukla seni kendine bağlamak istemiş. Ayrılırkende karşısında ağlayıp sızlamadın diye sende bunu istiyordun heralde diyor klava:
Canım çok geçmiş olsun. Keşke hiç başına böyle bişey gelmeseydi ama erken farkettiğin içinde şanslısın. Bundan sonra umarım herşey istediğin gibi gider :1hug:

allah sana güç ve sabır verisn.
Inaşllah en kısa zamanda şerfli bir insan ile mutluluğu bulur anne olurusn canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…