3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum..okudukça daha çok daha çok ürküyorum evlilik denen olaydan, ve insanlardan.

allah sana sabır versin..nafaka falan almayacağım demişsin ama bence çatır çatır al.sana bunu yapmış olmasının bedelini bu şekilde olsun ödet ona.(elbet birgün zora düşecek ve her zora düştüğünde kendine lanet okusun)

çok üzüldüm gerçekten.allah yanında olsun...

:1shok::1shok:
Allahim neler de olmus boyle yarabbim sen esirge !
Kimlere guvenecegiz guzel Allahim offfffff

boyle bir pislikten kurtuldugun için çok sevinmelisin..
Allahin izniyle zamanla yaran kapanacaktir ve ondan bin kat mutlu bir hayat yasayacaksin

Ama inan çok uzuldum
serefsiz adam !
madem nisanliyken soyleseydi ya ! korkak pis herif ! :1shok:

allahim yardimcin olsun çok çok geçmis olsun dilerim çok çabuk kurtulur toparlanirsin :teselli:

Şuan gördüm gelişmeleri ferhunde şok oldum
pişkinliğin yüzsüzlüğün bu kadarina da pes doğrusu!:1shok:
Rabbim güç versin sana:teselli:
yüklü bir tazminat al hatta neyi var neyi yoksa al öyle boşa
don gömlek birak ortada melek hanim onu giydirsin

arkadasim nafakani al essek gibi ödesin meslegin var nasil olsa rahat rahat yasarsin biraz zamandan sonra hatta kendi yuvani kurarsin oda af edersin köpek gibi sürünecek basini hangi duvara vuracagini sasiracak bu yaptigi yanina kar kalmaz rabbim belki seni imtihan ediyodur isyan etme kaderim böyleymis gülüp gec eminim karsina dürüst serefli bir insan cikacaktir yuva yikanin asla yuvasi olmaz o kadininda yaptigi yanina kar kalmaz bol bol dua et canim güclü ol...allaha emanet ola.s.

bütün yazılanları tek tek okudum şok oldum bi an kendimi koydum yerine........çok kötü bi durum hiç uzatmadan hemen boşan
nasıl bir zihniyettir anlayamıyorum allah kahretsinn insanım diye dolaşırlar bide ortada doğacak o küçük bebeğin ne günahı varr offffffffffffffff..
allah yardımcın olsun arakadaşımm güçlü oll...

madem başka kadına gidecekti neden seninle evlendi yaaa Hiç mi korkuları yok Allahtan bunu yaparken
bencede en iyisi ayrılmak.Allah yardımcın olsun.iyi ki kendi ayakların üzerinde durabiliyor ona muhtaç değilsin.

ne demek nafaka falan istemiyorum!

hazır babası da reddetmiş yapma arkadaşım çeksin cezasını!

tamam neticeye bakarsak şanlısın ama düşünsene bi adamın istedigi de buymuş "boşanmak" söylemeyememiş sen yakalamışsın bi de kolaylık olmuş o adi herife yani herşey onun gönlüne göre olmuş! al bence tazminatı falan!!! haa ihtiyacında yoksa bagışla bir yere ne bileyim.

düğünde de varmış o kız dedinya ben olsam düğün kasetlerimi seyrederdim bilmiyorum belki ögrenmek ne işime yarıcak ama işte merak ederdim kimmiş bu şıllık diye! işte arkadaşlar malesefki gene kadın kadının düşmanı hadi madem hamile kaldın şu bu tabi en büyük hata erkektede burda bi kadın dayanaışması gibi bişey yaşansaydıda bu şıllık gelip sana düğünden önce ilişkileri oldugunu hamile oldugunu falan söyleseydi ya!!! BENCE SEN BU İLİŞKİYE PARAVAN OLARAK KULLANILMIŞSIN! KADININ KİM OLDUGU ÇOK KİLİT NOKTA GİBİ GELDİ BANA! DEĞİLSE Bİ MAHLUK NEDEN BAŞKASI VARKEN VE HAMİLEYKEN DİĞER KADINLA EVLENSİNKİ!

bi de geçti gitti tamam ama şu kısmı anlamadım canım adam araba işiyle ilgili bir işte çalışıyor di mi böyle yerler gece de mi açık oluoyr da gecenin bilmem kaçı aranılıp işe çagırılıyor -sözde- burdan aymalıydın belki de.

belki de bilerek yakalanmak istedi baksana paşamızın gönlündeki de buymuş!!!!

ne denebilirki Allah'ından bulsunlar.o şıllıkla da hem cins oldugum için utandım! hem metres ol adama hem düğüne git hem masum bir bebek kondurt rahmine! hem de sana hiç bişey olmasın!!!!

seni bilmem ama ben hiiiç muhatap olmadan koca diye aldıgım o adamı büyük bi ceza çektirirdim bu da bu saatten sonra anca tazminat davası gibi birşeyle olabilir!

...
...

kayınpederin seninle konuştu mu hiç ya da o aileden birisi ?

....
...

herşeyi araştırarak adım at davayı hangi taraf açarsa avantajda olursun, mal mülk mevzuları, tazmnat şu bu herşeyi ögren!
bırak kapaması baksın bundan sonra ona! donuna kadarda al!!! hayvan herif ya.kötükedihüso

ooohhh ne ala henüz çocuk da dogmamış hiç bi dertleri kalmadı kalmadı artık tam zamanda "yakalanmışlar" dediğim gibi paravanlık bir durum söz konusu olabilir.

maşlalah çok da güçlü kaldın arkadşaım! hadi bakalım Allah yardımcın olsun! sakın umutsuz olma bundan sonra ne olur şu bu diye olumsuzluklara kapılma..dua etki karnında çocugunla değilsin dua etki bir meslegin var dua etki 2ailede senden yana daha ne olsun bu şer olayda da muhakkakki biz insanoglunun göremedi birer hayır vardır hiç keşke deme hep iyiki de; hep iyiki dicek bir taraf bul kendine! biz kadınlar istersek varya her güzelliği başarıırız!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
severek evlendiginiz halde boyle yapmasi cok tuafima gitti ya ustelik cok yeni evlisiniz cok zor bir durum ama bu adamdan hayir gelmez..birde utanmadan msg atiyor is uzadi ozledim diye..yerinde olsam aileme konusur ayrilirdim yol yakin iken .

29 sayfayı soluksuz okudum.. Nasıl bir insan bukadar vicdansız olabilir cok sabırlıymıssın arkadasım hiç üzülmene deymez bu adam akıttıgın göz yaslarına yazık kurtulduguna sevinmelisin her şey gönlünce olsun

Sakın nafaka almıcam falan deme. Şu an gururun kırıldı o yüzden böyle düşünüyosun bir süre sonra yaşadıkların daha da hazmedilmez olabilir o zaman pişman olursun bu kadar kolay yakasını bıraktığına. Nafaka da al, arabayı da asla verme, donuna kadar herşeyini de onun ailesine gönder canım.. Sakın boşverme..
Ay sinirlerim zıpladı dünden beri bu adama iice..

canım böyle bir adamdan kurtulduğun için sevin dicem ama senin içinde yaralar açmışken nasıl sevineceksin allah yardımcın olsun bunların bir sınav olduğunu düşün gelecek güzel günler senin olsun.sinirden ellerim titriyo ne dicemi ne yazıcağımı bilemiyorum

Allahtan korkmaz kuldan utanmaz terbiyesiz herif...Allahın sopası yok ya ,layığını bulsun ş.......

Son düzenleme:
okurken şokkkk oldum :O
bende diğer arkadaşlara katılıyorum. boşanmaktan başka ne yapabilirsin?
affettikçe dahada kötüye gider. birçok örnek var oku da bak
allahım sabır versin. iyi düşün kesin karar ver canım.
daha en başındayken hemde... çok yazık çok!!!

çok etkilendim ben,kimseye güven yok bu dünyada,melek denen kız nasıl mutlu olacak acaba,bugün sanaysa yarın ona.düğününe de gelmiş yüzsüz,öyle anne babadan doğacak çocuğa da acırım,yazık

Aman Allahim resmen kanim dondu okurkennnnnnnn Allah bildigi gibi yapsin bu erkek bozmalarini hic ama hic kimseye guven kalmamis artik maalesefffffbenneyaptımki:mymeka::1no2:

O adi yuvanizi yikti Allah onu mutlumu edicek saniyosun surum,surum surunucek pislik....heleki birde sizin beddualarinizi aliyor sanmasinki bundan sonra hayatinda mutlu olucak.....beter olsunnnnnnnnnnn:mymeka:

Ne demek nafaka filan istemiyorum arkadasim donuna kadar soy bes parasiz kalsin adi herif.........valla yol,yolabildigin kadarrrrrrrrrrr o sana bunca aciyi yasatti sen hak ediyormuydun bunlari benim diyecegim alabildigince allllllllllllllllllllll......

Arkadaşlar çok haklı, kopartabildiğin kadarını al. Yok öyle nafaka istemiyorum falan demek. Biraz olsun rahatlarını kaçırmak için al. Her ay sana belli bir miktar para vermek zorunda olmaları kendini onlara hatırlatman demek. Huzursuz olsunlar. Bütçelerinde bir madde olarak varolman bile bir intikam şekli. Al parayı sevabına bir çocuğun eğitimine katkı da bulun ya da ne bileyim makyajına giyim kuşamına harca.
Alllah büyük, ümidini hiç yitirme güzelim.'Elde olan beyde olmaz' derdi anneannem. Allah karşına seni hakeden birini çıkarır, onlarda ettiklerini bulurlar inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…