3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

Hiiiii.allahım ya.ne kadar kötü birşey.allah kimseye yaşatmasın.allahım sana da sabırlar versin.

anlattım olanları ama sanırım geçmiş sayfaları okumadınız kopyalıyorum..

--------------------------------------------------------------------------------

merak eden arkadaşlar için yazıyorum.

arkdaşlar hiç bişey beklediğimiz yada düşündüğümüz gibi olmadı. kuşadasına falan gidemedim evde bekledim konuşmak için tekrardan eve gelip gitsin baskın yapayım diye değil konuşmak için.. geldi herşeyi bildiğimi gece onu takip ettiğimi söledim çok şaıracaksınız ama inkar etmedi yanımda ablam vardı o melek denen kadın hamileymiş kızlar şok üstüne şok yaşadım boşanmayı kabul etti bana bunları yaşattığı için özür diledi ama başka şansı yokmuş yani boşanmayı isteyen o oldu. ailem onun ailesi herkes biliyo dün gece evden gitti üstelik kız bizim düğünümüzde varmış ben görmemişim nişanlandıktan sonra başlamış aralarında bişey bitirecekmiş ama olmamış bu tarz şeyler anlatırken fenalaştım çekti gitti.allahından bulsun diyorum annem ve ablam yanımda kalıyo. düğünde takılan takılar kayınvalidemlerde duruyodu onların hepsini bana getirdi.sonuna kadar destek olcağını söyledi.babası evlatlıktan reddetti bunları yazarken bile şaka gibi geliyo hala bu kadar saf salak olabileceğime inanamıyorum..herşey yaşandı ve bitti. (((((((((((((((((((((((((((((

allah yolunu açık etsin cnm bende tam büyük ihtimalle daha önceden lişkisi vardır diye yazacaktım bunları okudum kimse 3.5 ayıkken ayrılma istemez biz ne söylesek boş biliyorum çok üzgünüm çok

:1shok: Hiii, aman yarebbi. Birde hamileymiş o kız öylemi. Nişanlıyken başlamış öylemi. Ne namussuz, şerefsiz bir adam tabi o kızda. Allahlarından bulsunlar. Allahım ne pişkin, pislik bir adam. Sen cümlemizi koru böylelerinden yarabbim.

Ne midesizmiş ,sen anlamasan, bildiğini söylemesen rolünü kesmeye devam edecekmiş öylemi.:mymeka:

Rezil insanlar ne olacak...

Kocan kişiliksizin tekiymiş, kadına gelince söyleyecek kelime bile bulamıyorum. Beraber olduğu adamın düğününe gidecek kadar rezalet bir kadından ne beklenir ki.

Allah' tan cezalarını en yakın zamanda bulurlar merak etme.

Zor bir dönem bekliyor seni, ama güçlü olmaya çalış.

Allah yardımcın olsun.

basina gelen olay tabiki cok kötü ama iyi bir yönüde var düsünki : 3,5 yil olsaydi ve cocuklarin vs olsaydi senin icin daha zor ve daha kötü olurdu sanirsam...

tabiki hic bir kadin aldatilmayi haketmez ve bu serefsizlik beraberken bile yapilmaz birak evliyken...

senin adina üzüldüm ama bir yöndende svindim cünkü böyle bir pislikten erken kurtulmussun... Yaptigi serefsizlik ya birde gelip herseyi anlatmasi hamile oldugunu dügününüzde oldugunu vs...

inanamıyorum bütün bu olanlara. ne kadar iğrenç bi adammış bu yaa.. sana şuan ne desem boş gelecektir. ne biçim bi adamki geçen hafta senden çocuk istiyor şimdi yüzsüzlüğü ne kadar ele alıyor. ben şuna inanıyorum yuva yıkanın yuvası olmaz ve tarih hep tekerrürden ibarettir. çünkü bu adamın nefsi yokmuş bunu sana yaptıysa yarın öbürgün öbür kadınada yapacaktır. ki öbür kadın hemen çocuk doğuracak ve birbirlerinden uzaklaşma sebepleri çoğalacak işte o zaman bu iğrenç adamda yine yapacak, aldatacak.

Hakkında herşeyin hayırlısı olsun, şunu unutma her şerrin bir hayrı mutlaka vardır. inan çok üzüldüm yaşadıkların çok ağır. ve bundan sonra onun karşısında dimdik dur sakın 2. kez ağlarken görmesin seni ve sakın muhattap olma.

canım 3.bucuk aylık evliyken bunu yapan adamdan kurtulduğuna dua et canım daha cok gencsın Rabbim karşına inşallah en dürüsttünü en hayırlısını çıkarır mutlu olursun
eşinle kadına gelıncede Allah onların cezasını verir merak etme bitanem sevgiyle kal

Aynı mesajı alıntı yaptım, kusura bakmayın ama okudukça dank etti kafama, ne demek başka şansı yokmuş. Yani aldatmaktan başka şansı yokmuymuş. İllaki aldatmak zorundamıymış. İllaki bu kadar şerefsiz olmak zorundamıymış. Ne demek bu ya, ne demek:mymeka:

Allah bildiği gibi yapsın o kadınıda. Kişiliksiz, kendisine saygısı olmayan pislik.
Allahım ne çok küfür biliyormuşum ben meğersekafamçokkarıştı

Pes diyorum başka bişey demiyorum.ne kadar zor bi durum senin için.ne diye evlendi madem bu adam senle ya hayret vallaha.sakin olarak düşün ve kararını ver cnm.zararın neresinden dönersen kardır.hayat devam ediyor sonuçta.sevgiyle ve umutla kal cnm

canım bunu mahkemeye ispatla ve yüklü miktarda tazminat ve nafaka alll...
Allah yardımcın olsun...

hiç üşenmeden 23 sayfayı okudum şok üstüne şok oldum :1shok:

ben böyle şeyleri sadece filmlerde olur sanırdım ama değilmiş

çok üzüldüm ama yol yakınken görmeniz çok daha hayırlı olmuş sizin için

allah kolaylık versin ne diyim

çok üzücü bir durum, ama yapılacak şey belli, sen de biliyorsun. şükret ki erkenden görmüşsün yüzünü, yıllarını da kaybedebilirdin bu değmez adam için, yol ver gitsin canım, kurtar kendini, Allah yardımcın olsun

canım benım durumuna çok üzüldüm ama sen yıne allahın sevılen kullarından bırıymişsınde en kısa zamanda çocuk olmadan görmüşsün bu arada kendınıde suçlama okurken şok oldum ve ılk defe tanımadıgım bırı için gözlerim yaşla doldu çünkü bende 1,5 yıllık evlıyım

ya arkadaşım bu nası bi insan ;
sanada çocuğumuz olsun sana benzesin dediğini yazmıştın ya seninde çocuğun olsaydı hamile kalsaydın nolucaktı gerçekten arkadaşım bence sen şu aldatılanlar içindeki en şanslı kadınsın ki 3,5 ayda çocuğun olmadan anladın gerçekleri...
yüzünde mutlu bir ifade vardı demişsin demek senin öğrenmen için kendince baya açık vermiş ama sen anlamamışsın yani sen onu yakalamamışsın o kendini yakalatmış bu dahada iğrenç
birde benim anlamadığım bu kadın ne ara hamile kaldı düğününüzde varmış madem eşin bırakamıyacaktı senin hayatını neden mahfetti yeni hamileyse çocuğu neden aldırmadı çocuğu istiyorsa o kadını istiyorsa neden seninle evlendi
sen kurtuldun canım bunun için rabbime dua etmelisin şimdi daha fazla "neden böle " "neden ben" sorularını kafandan silip toparlanmaya bak

Agzımı bozmak istemiyorum
Böyle kişiliksiz bir adamdan :mymeka:fazla yara almadan kurtulduguna sevinmelisin cnm

işe gitmiyorum evdeyim gelip eşyalarını toplarken evde olmak istiyorum hiç ağlamıyorum bişeyler boğazıma düğümleniyo yutuyorum ..

bi gün bunun başıma geleceğini söyleseler ve bu kadar güçlü olabileceğimi söyleseler güler geçerdim ama yenilmicem. hiç de aldatılcak gibi çirkin biri değilim gayet bakımlıyım hatta güzelim diyebiliri. bunu ukalalık olarak söylemiyorum zaten bütün aldatılan kadınlarında gerçekten güzel olduğunu düşünüyorum .şerefsiz insanlar oldukça biz bunları yaşamaya mahkumuz. böyle bi olayla karşı karşıya kalan tek insan ben değilim bunuda biliyorum.. allahtan tek dileğim mutlu olamasın her yönden mutlu olsun sürünsün perişan olsun oooooofffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff senağlama senağlama

allahından bulsun böyle insanlar...inan şok olarak okudum yazılanları...allahın sevgili kulusun inan başında farkettiğin için...allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…