29 Eylül Ovitrelle kullananlar🌸

Allah yardımcın olsun canım inşallah bu ay tutar. Ben yarın gidicem bugüne randevu alamadım hayırlısı hakkımızda

Pes etmeyeliiim ben de bugün ufak bir ağlama krizi geçirdim ama toparlandım şükür benim de üçüncü denemem olacak bu ay
zaten son bir kaç ay pes etmeyeyim diye kendi modumu yüksek tutmaya çalışıyordum. erkek kardeşimin çocuğu oldu 9 aylık şimdi,ablamın oldu 5 aylık şimdi. onlarla da sık sık görüşüyorum. çok seviyorum yeğenlerimi ama son zamanlarda hep gözlerim dolmaya başladı olur olmadık yerde.dedim ben bi dinleneyim. kendimi rahatlatayım

Bende evleneli bir buçuk sene oldu evlendiğimiz günden itibaren hep çocuk istedik ama nasip olmadı son 3 aydır tedavi sürecindeyim bu ay üçüncü denemem olacak çok haklısınız dinlenmek istiyor insan. Ben de aynı şekilde çok hevesleniyorum çok istiyorum ama biliyorum ki en doğru zamanda en güzel şekilde olacak lütfen modunu düşürme pes etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…