29 Eylül Ovitrelle kullananlar🌸

karaca0109

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
66
13
24
Merhaba hanımlaar bu ay ikinci denemem letu+ovitrelle ile ilk ay malesef gebelik elde edemedik benimle aynı tarihte iğneyi kullananlar var mı? Birbirimize destek olalım istiyorum çünkü psikolojik olarak baya zorlu bi süreç
Ben eşimin işi dolayısıyla istenilen tarihlerde çok fazla ilişki şansı elde edemiyorum malesef yine de bir umut diyorum
Doktorum bana cuma iğne cumartesi + pazar günü ilişki önerdi fakat bi saat belirtmedi bunun da bir önemi var mı bunu da öğrenmek istiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Merhaba, ben de 27'sinde iğne yaptırdım. İğneden ortalama 24-36 saat sonra yumurta çatlıyormuş. Aslında spermler kadın vücudunda 3-5 güne kadar canlı kalabiliyor ama çatlayan yumurta hücresi
12-24 saat canlı kalıyor. Doktorlar hamilelik şansını arttırmak için yumurta ve sperm hücresinin karşılaşma ihtimalini maksimuma çıkarmak istiyor ve sperm kalitesi düşük olmasın diye de gün aşırı ilişki öneriyorlar. Saat ve gün vermelerinin sebebi bu.
İnşallah istediğiniz gibi sonuçlanır

Umarım ikimiz için de güzel haberler alabileceğimiz bir süreç olur tarihlerimiz çok yakın , sizde bir sorun var mıydı bende foliküllerimin normalden biraz fazla olduğu söylendi bu sebepten bu tedavi uygulanıyor.
Çokta tedirginim açıkçası ikinci defa deniyorum

Amin inşallah kolaylıkla, sağlıkla ve hayırlısıyla güzel haberler alalım
Ben biraz zor hamile kalıyorum, ilk hamileliğim zamanlarında hiçbir sorun yok diyorlardı ama hamile kalamıyordum. En sonunda gittim kendi isteğimle rahim filmi çektirdim ve kendi isteğimle çatlatma iğnesi yaptırdım gebe kalma şansım artsın diye.
Şimdi de aynı yolu deniyorum bakalım...
2 ay önce korunmayı bıraktık, ilk ay olmadı, geçen ay yine film çektirdim, filmden dolayı geçen ay korunduk. Bu ay da iğne oldum, hayırlısı olsun inşallah.
Sizin kaçıncı ayınız?

Ben jen
Ben henüz hiç hamile kalmadım, 1.5 yıl oldu evleneli 1 senedir korunmuyoruz ama malesef hiç gebelik oluşmadı ben de 2 aydır bu tedaviyi deniyorum umarım dediğiniz gibi olur bir an önce erişiriz o güzelliğe

Bende bu akşam vurdurucam 36 saat sonra ilişki önerdi pazartesi sabah dedi çalışıyorum bide sabah çok vaktim olmayacak yarım saat beklemek yeterli mi acaba duş için

ilk defa mı deniyorsunuz bu tedaviyi belki yumurtanız çatlamayıp kiste dönüşür diye 2 adet istemiştir. Benim de eşimin işi dolayısıyla istenilen saatlerde ilişki elde edemiyoruz ama burada bi yazı okumuştum tek bir ilişkiyle bile hamilelik elde edenler var nasip işi biraz
İçeride hasta vardı zaten asistandan haber gönderip sordum bilmiyorum ya aklım çok karıştı

Evet ilk defa deniyoruz. 1 buçuk yıldır olmuyor bizim bakalım Rabbim hayırlısını versin

İlişkiden sonraki gün kontrole çağırdı mı sizi beni çağırdı yarın gideceğim de ne bekliyor beni merak ediyorum

Bizim de aynı şekilde bir buçuk yıldır olmuyor :) umarım hepimiz bu ay hayallerimize kavuşuruz. Sizin sorununuz neydi peki, doktorum bana foliküllerimin fazla olduğunu söyledi bu ay ikinci denememiz
Bizde bir sorun gözükmüyor canım seni çağırdı mı ilişkiden sonraki gün kontrole

İlk iğnemde çağırmıştı ama ikinci iğnede adet olursan ikinci gün olmaz isem 1 hafta sonra gelmemi Söyledi . Sizi çağırdılar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…