29 Eylül Ovitrelle kullananlar🌸

Doktorum üç ay deneyelim sonrasında rahim filmi istedi bana kalsa hemen bu ay çektireyim ama

Doktorum üç ay deneyelim sonrasında rahim filmi istedi bana kalsa hemen bu ay çektireyim ama
Ozaman vardır bi bildiği canım. Benimde 3 gündür kasık ağrım var kramp şeklinde giriyor sağ tarafıma. Bat 19 Ekim yarın iğnenin 14. günü test yapsam net sonuç alabilir miyim acaba adeti beklicem dedim ama çok yapasim var

Bence yap canım aklında şüphe kalmaz en azından ben negatif gördüm malesef tekrar pozitife dönmeyeceğinden eminim

Bence yap canım aklında şüphe kalmaz en azından ben negatif gördüm malesef tekrar pozitife dönmeyeceğinden eminim
Canım senin bat ne zamandi iğnenin 14. günü adet olunur falan diye okudum burda birkaç yerden internette de yazıyor. Benim bu kasık ağrısı da galiba adet olacağım için. Önceki iğneni hatırlıyor musun kaçıncı gününde adet olmustun

Canım bi önce ki iğnede 14 . Gün regl olmuştum bende ama bu sefer olmadım 17 si bat tarihi beklemedeyim regl belirtim de yok işin garip tarafı

Canım bi önce ki iğnede 14 . Gün regl olmuştum bende ama bu sefer olmadım 17 si bat tarihi beklemedeyim regl belirtim de yok işin garip tarafı
Yaaa insallahhh gebelik vardır Aminnnn benim ağrım ondan demek ki adet olcam, bilmiyodum ben bunu o yüzden ağrı acaba mi dedirtti ama büyük ihtimal adet geliyor benim

Yaaa insallahhh gebelik vardır Aminnnn benim ağrım ondan demek ki adet olcam, bilmiyodum ben bunu o yüzden ağrı acaba mi dedirtti ama büyük ihtimal adet geliyor benim
Ay inşallah hepimizin kucağı dolsun
Ama hiç umudum yok bende regl olucak gibi hissediyorum bu ay da fiyasko akıntın var mı pekş

Kızlar bende 29 eylülde iğne oldum bat 16 ekimdş ama dün olmadım 15 i cumartesi test yaptım negatıf cıktı bugunde adet olmazsam yarın tekrarlıycam süt gibi bembeyaz akıntım gelıo kasıklarımda sancı ve mide bulantım oluyo çok ama testler negatıf anlamadım yani

Kızlar dr iğnemi yazdı aldım. Şimdimi yapsam acaba yoksa gece mi. Dışarda işlerim ver bi ağrı sızı yapar mı

Kızlar dr iğnemi yazdı aldım. Şimdimi yapsam acaba yoksa gece mi. Dışarda işlerim ver bi ağrı sızı yapar mı
Kişiden kişiye değişiyor canım iğneyi yaptığın saat farketmiyo ilişki saati önemli zaten. Ama iğneyi buzdolabına koysaydin bende sabah aldım akşam yaptım eczacı dolapta bekletin demişti

Kişiden kişiye değişiyor canım iğneyi yaptığın saat farketmiyo ilişki saati önemli zaten. Ama iğneyi buzdolabına koysaydin bende sabah aldım akşam yaptım eczacı dolapta bekletin demişti
Eve geldim biraz dolaba koydum saat 1de yaptım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…