29 Eylül Ovitrelle kullananlar🌸

Kızlar belirtisi olan ya da test yapan var mı acaba Ben test yapmaya korkuyorum biraz bugün 11.günüm ama
Benim iğneden sonraki 11. Günüm. 9.gün testlerde negatifi gördüm. Bugün de negatif. Sadece sol kasıkta ağrı var dünden beri ama ne ağrısı bilemiyorum enfeksiyon da olabilir,üşütmüş te olabilirim.başka da bişi yok ben de

Kızlar belirtisi olan ya da test yapan var mı acaba Ben test yapmaya korkuyorum biraz bugün 11.günüm ama
Kritik bı gün canım yanilabilirsin zaten yapma 14. günü bekle bence bende haftasonu yapiyim dedim iğne var mı vücudumda bi bakiyim dedim oda bozuk çıktı tek çizgi bile çıkmadı benim umudum fazla yok nedense test yapmicam dayanabilirsem adet günümü beklicem

Ya inanır mısın bu sefer benim de hiç umudum yok akıntı dışında olağan bi belirti de yok sanırım yine olmadı

Kızlar test yaptınız mı Ben yarın bi yapmayı düşünüyorum
merhaba canım, benim bugün iğne gününü saymazsak 13.günüm. ama 9. günden beri negatif görüyorum. hiç bir belirtim yok. adet öncesi klasik aşerme var. o yüzden adet olacağımı düşünüyorum. ama içimde de hala umut var. rüyalarıma giriyor artık. 11aydır deniyoruz. ilk kez klomen kullanmıştım ama psikolojik olarak yorgunum. eşime de dedim olmazsa birkaç ay ara verelim diye.

Kızlar moralim bozuldu ya 11. Günüm 12 mm 1 yumurta gördü pazartesi tekrar gideceğim büyür mü acaba

Bende iğneden sonra ilk defa test yaptım ikinci denemem iğne ile ama bugün negatif gördüm
Umut hepimizde var ama olmayınca pes etmeyin lütfen ben de bir buçuk senedir istiyorum 2 aydır tedavi görüyorum ama bu ay da olmadı sanırım. Pes etmeyelim güzel haberler alacağımıza çok inanıyorum kafamız ne kadar rahat olursa o kadar güzel ilerler sürecimiz. Doktorum bana üç kez iğne uygulayalım sonrasında rahim filmi isteyeceğim demişti sizin rahatsızlığınız ne tam olarak

Kızlar moralim bozuldu ya 11. Günüm 12 mm 1 yumurta gördü pazartesi tekrar gideceğim büyür mü acaba
Canım hiç bozma moralini benim ilk ay sol tarafta 17 ve 12 mm iki yumurta vardı iğne kullandım ikisi de çatladı ama olumlu sonuç alamadık ikinci ay sağda 19 mm ve 17 mm iki yumurta vardı ama bu ay da pozitif göremedim biraz nasip işi modunu yüksek tut kafan ne kadar rahat olursa süreç o kadar güzel ilerler

merhaba çok güzel şeyler yazmışsın canım ama inşallah sonraki ay için kendimi hazır hissederim.
benim sol yumurtalık kistim var 3cm. başka birşey yok. ki ben 11aydır doktor kontrolünde yumurta takibi yapıyorum hiç döllenme olmadı bu zamana kadar.
nasip diyorum. bu da bi nimet sonuçta inşallah bize de verilir hayırlısıyla.

Canım senin eşin göründü mü doktora

Canım senin eşin göründü mü doktora
Evet göründü canım hiçbir problem yok çok şükür.
Bende var malesef sorun foliküllerim fazla imiş ne polistik oversın ne de değilsin dedi doktorum çok aydınlanmış değilim bu konuda bi sonra ki muayene de ise sebepsiz infertine deriz biz böyle durumlara dedi bir çok doktor değiştirdim ama yine en çok içime sinen bu olduğu için devam ediyorum bir ay daha deneyip duruma göre rahim filmi çekecek
Sizin eşiniz muayene oldu mu

Aynen öyle canım nasipten ötesi yok hepimiz hakkında hayırlısı olsun inşallah
Kaç yaşındaydınız

Evet oldu onunda bi problemi çıkmadı. Rahim filmi için neden bekliyorsun ki canım benim doktor tutmazsa bu ay isteyecek galiba öyle demişti. Belki orada bi sorun vardır yani boşuna zaman geçmiş oluyor sonuçta. Doktor mu dedi sana senin kendi kararın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…