Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar yarin igne gunu haric 15. Günüm ve sabah erkenden erken gebelik testi yapicam cok heyecanliyim. İnsallaah pozitif görürüm. Bir an once yarin sabah olsun. Sanki icime hamileyim gibi doguyo oyle hissediyorum. İnsallah da hayirlisiyla hamileyimdir. Sonuc ne olursa olsun sizle burda da paylasicam insaAllah

İnsallah canım belirtilerin var mı

Merhaba arkadaşlar çatlatma iğnesi vurulanlar kaç saat sonra ilişki olmalı sizce doktor 36 saat dedi ya kaçırırsam diye korkuyorum

Hayirli olsun cok sevindim saglikla kucaginiza alin insallah belirtileriniz nelerdi catlatma ignesinden sonra hangi araliklarla iliskiniz oldu
İlki 36 saat ve sonrasında gün aşırı 3 defa. Ben sonrasında 1 saat kadar belime yastık koyup dinlendim. Herhangi bir belirtim olmadı. Günüm geçtikten bir kaç gün sonra test yaptım. Beta hcgye bugün baktırdım. İlerlediğini görmek için idrar testini takip ettim iki günde bir. Şu anda göğüs hassasiyeti ve sanki âdet olucak gibi belimde ve karnımda ağrı var

Eklentiler

• IMG_20220323_144832.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 43

Akıntı her zaman vardı benim onunla ilgili bir değerlendirmem olmadı açıkçası. Adet gününün geçmesini beklemesini öneririm herkese de. Diğer türlü sürekli stres oluyo. Aktivite yürüyüş. Kafadan atacaksın bebekle ilgili fikirleri.

Allah nazarlardan saklasın canım benim, bizlere de duanı eksik etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…