Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah canım belirtilerin var mı
Yani akinti bende zaten hep vardi akinti var. Surekli bi sag kasığım bir sol kasığım agriyor. Sonra bazen hasta olacakmisim gibi karnim agriyor. Boyle agrilarim oluyo surekli.. kasıklarım agriyinca hamile gibi hissediyorum. Karnim agriyinca hasta olacam gibi hissediyorum. Az once hasta oldum sandim tuvalete girdim pecete sildim bisey yoktu. Duphaston ilac bitince biter bitmez olunuyo ilac son bir tane kaldi onu da yarin icersem hasta olurum buyuk ihtimalle

Merhaba hanimlar tam 2 saatir tum yorumlari okudum bitirdim bu form cok guzel olmus acana cok teşekkürler
Klomen ve ovitrelle 3. Kullanisimdi bu ay dozu artirarak gunde 3 tane ictim ve 3 yumurtam olustu catlatma ignesi oldum 8 gun once. Saat itibariyle bugun 8. Gunum. 1 senedir sadece 1 kere kimyasal oldu tum degerlerim hormnlarima esimn aperm tesleri hersey normal eger bu ayda hamile kalmazdam hsg istedi doktorum artik bende merakla bekliorum insallh tum bekleyen arkdsalrima Allahim guzel haberlerini versin.. Guzel haberlerini alan arkadaslarimizada saglikli sihatli kavusmayi nasip etsinn

Yaa meraktan heyecandan gece uyuyamadim. 2den sonra mi ne uyudum. 6 bucuk gibi uyandim geride uyuyamiyorum. Test yapmama bir bucuk iki saat kaldi. Olumsuz sonuc gorucem diye cok korkuyorum insallaah hayırlısıyla pozitif görürüm yaaa Rabbim tum isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin insaAllah

Masallaahhhh canimmm saglikla gelsin bebis dua et bizede eee anlatmistin ama bi toparlarsan neler yaptin belirtiler falan nasildi

Hoşgeldin canım insallah en yakın zamanda kavuşuruz

Maşallah canım benim saglıkla tutunsun insallah

Kızlar bende şimdi doktordan geldim covidden dolayı regl olunca gidememiştim ilk klomen ovitrella sonucunda olmamıştı biliyorsunuz ki doktor muayenede şimdiden sağ tarafımda yumurtalarımın oluştuğunu şuanlık 11 mm olduğunu çarşamba tekrar gidecem o güne kadar daha da büyür dedi kan testi verdim bakalım klomen etkisi devam ediyor olabilir dedi bir de ben dün hayıta başlamıştım o da geliştiriyo olabilir bakalım insallah bu ay herşey yolunda gider

Insallah canim doktor banada vermemisti klomen etkisi devam eder die ama hic kontrole cagirmadi diger ay asilama yapcaz die ben hatta demistim yinede geliyim mi yumurta kontrolu icin gerek yok demisti..bak senin yine kontrol ediyor 11mm kacinci gunde oldu

Ayın 18 inde adet olmustum covidken cok agrı kesici aldım 20 sinde bitmişti adet dahil bugün 8. Gün daha yumurtlama dönemime var bide şimdiden 11 mm olmuş dedi çarşamba gene gidicem canım büyük ihtimalle bu ay da çatlatma iğnesi vericek çarşamba bence iğne yaptırıcaktır öle tahmin ediyorum aşılama için bişey demedi henüz

Rica ederim, hoşgeldin canım❤❤❤
Güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…