Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya ben 5 Mart’ta iğne vurulmuştum idrar testleri negatif hala adet gelmedi ya 🤦‍♀️ Progestan fitil kullanmıştım 1 hafta oldu fitili bırakalı hala tık yok ya 😬😬

Kızlar pazar günü 352 olan değerim bugün 257 ye düşmüş sanırım kimyasal oldu 😔 umarım bekleyenler güzel sonuçlar alır hoşçakalın..
Canim cok uzuldum ama gecen gun bi video izledim bi kac kiside bu sekilde olmus ve sagljkli gebelik olmus doktorun kendisi qnlatiyordu bende de kimyqsal olmustu bi kere milyon tane video izlemistim.. bi kac gun sonra tekrarla canim..

Kizlar ben 32 yasindayim ve 2013te evlendim 1 sene sonra cocuk istedik yani 9 yildir ne hayal kirikliklari ne uzuntuler yasadim etrafimda herkes istedigi zaman istedigi ayda gebe kaliyordu tabi cevre baskida vardi eeee ne zman cocuk cocuk dusunmuyormusunuz die sorular sorular...yani demem o ki artik cok dert etmiyorum sadece dua ediyorum ve tabi doktorlarada guveniyorum ama asla vazgecmedim bende bir gun anne olacagim isteyen herkesin kucagi dolsun

Kizlar ben 32 yasindayim ve 2013te evlendim 1 sene sonra cocuk istedik yani 9 yildir ne hayal kirikliklari ne uzuntuler yasadim etrafimda herkes istedigi zaman istedigi ayda gebe kaliyordu tabi cevre baskida vardi eeee ne zman cocuk cocuk dusunmuyormusunuz die sorular sorular...yani demem o ki artik cok dert etmiyorum sadece dua ediyorum ve tabi doktorlarada guveniyorum ama asla vazgecmedim bende bir gun anne olacagim isteyen herkesin kucagi dolsun
En kısa zamanda insallah kavusuruz canım benim 🙏🙏 sorun varmıydı sende veya eşinde peki

Kızlr günaydın 17 Mart da iğne oldjm
İlk gebelık testini erken den yaptım eşimle eğlencesine 2 gün önce sılık çıktı
Sırt ayrım devam edıyo valla kalktım evde tekin yaptım anasınınsstşm
Alltakı de ıkıncı oda sılık çıktı ama çıktı
Bat 4 nisan hakkım da hayırlısı
İğne etkisidir sanırım hala 😍

Eklentiler

• A98C4C2F-4B61-4F2F-BCA3-DCC69E424C8C.jpeg
    A98C4C2F-4B61-4F2F-BCA3-DCC69E424C8C.jpeg
    65,5 KB · Görüntüleme: 36
Kızlr günaydın 17 Mart da iğne oldjm
İlk gebelık testini erken den yaptım eşimle eğlencesine 2 gün önce sılık çıktı
Sırt ayrım devam edıyo valla kalktım evde tekin yaptım anasınınsstşm
Alltakı de ıkıncı oda sılık çıktı ama çıktı
Bat 4 nisan hakkım da hayırlısı
İğne etkisidir sanırım hala 😍
7 gün olmuş canım şuan iğne etkisidir 13. Gün tekrarla ins pozitif olur hep ❤️❤️

X