Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayın ikisinde iğne olmuştum kızlar sizce iğne etkisi mi adet günüm bugün.
Hayır kuzum iğne etkisi geçmiştir tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah belirtilerin nelerdi acaba benimde 3 günüm var ilk defa bugün mü teste pozitifi gördün b

Hayır kuzum iğne etkisi geçmiştir tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah belirtilerin nelerdi acaba benimde 3 günüm var ilk defa bugün mü teste pozitifi gördün b
Evet bugün pozitif gördüm bir kaç gün önce tertemizdi. Yalnız ilkinde de böyleydi onu kimyasal gebelik olarak düşürdüm. O nedenle bir hafta daha bekleyeceğim kan için. Sanki adet oluyor gibi belirtilerim var.

Evet bugün pozitif gördüm bir kaç gün önce tertemizdi. Yalnız ilkinde de böyleydi onu kimyasal gebelik olarak düşürdüm. O nedenle bir hafta daha bekleyeceğim kan için. Sanki adet oluyor gibi belirtilerim var.
Benim bugün 11.günüm negatif takip ediyorum her sabah benimde Aralık ayında kimyasal oldu o zaman 12.gün Negatifti 15.gün pozitif çıkmıştı kimyasal oldu tabi sağlıkla ilerlesin canım benim hiç bir belirtim yok kimyasal olduğu ayda hiç belirtim yoktu

Pozitifi gördükten kaç gün sonra kimyasal oldu canım

Kimyasal gebelik olduğunu anlamanızı sağlayan farklı bedensel bir belirti oluyor mu kızlar ya? Yarın tekrar kan vericem ama içimde korku var. Karnımda sürekli sancılar var kimyasal gebelikle ilgili değildir inşallah bgm21

Valla belirtiyle bir alakası olduğunu düşünmüyorum canım Benim kimyasalda gebeliğe dair adet gecikmesi dışında en ufak belirtim yoktu

Canım selam , ben gecen ay kimyasal gecirfim. Yarın sbaah iğne vurulucam ama birax önce agrı girdi sol tarafıma . Catladı sandım kendiliğinden hemen dr yazdım catlamaz rahat olun dedi . İğneden önce catlar mı onu dr görüyordur değil mi

Boyutunu hesaplayıp ona göre tahmini söylüyor kuzum, en son kaç mm di yumurta?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…