Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İgnenin 11. Günü bugün daha etkisi geçmemiş galiba yoksa umutlanmali miyim bilemedim sizde durumlar nasıl kızlar?

Eklentiler

• IMG-20220317-WA0001.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 53
canım benım ocak ayında 9. gün iğne etkım gecmıstı. 11 gün negatifti 13 gün pozitif oldu bence var
Ayy öyle mi dersin ağzın bal yesin inşallah vardır cumartesi sabahı tekrar yapmayı düşünüyorum inşallah daha net bir şekilde çıkar.. senin hiç belirtin var mıydı? Akıntı ağrı sızı? Belirtilerin ne Zaman başladı?

ben ocak ayında femara kullandım kımyasal gebelik gecırdım . Regli sancısı vurdu hepb bana ve regli olacağım sandım. Sonra ağrı kesici içecektim test yapayım dedım cıf cızgı cıktı ama ben cok yorgun sürekli idrara cıkıyordum ve hep uyuyordum bırazdan ondan anladım . Bence var bak bugün kandil Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Kızlar benım bugun iğne günüm sırtım tutulmuş üst kemık agrıyor azaldı biraz daha iyiyim iğne de vurulcam bısı olmaz dimi sizce felç felan olman

Kızlar wcye gittim regl oldum sanmıştım yine beyaz kremsi akıntı var sadece, bugün iğne sonrası 17. Gün kaset test negatif
Böyle bişey gelen var mı başına???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…