Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarrrr çok kötüyüm bel ağrısından agladım resmen basım grip gibi oldum kemiklerim agrıyo bagısıklıgım düştü resmen bu iğne bana yaramadı çok ağır geçiriyorum

Kızlarrrr çok kötüyüm bel ağrısından agladım resmen basım grip gibi oldum kemiklerim agrıyo bagısıklıgım düştü resmen bu iğne bana yaramadı çok ağır geçiriyorum
Geçmiş olsun kuzum ama bravo sana sen hala test yapma!ya pozitifsen ama kimyasal geçiriyorsan ne olacak?test yap bişey varsa ona göre önlem al

Kızlar bıgün iğnenin 13. Günü kaset test negatif ama aşırı bel ağrısı ve göğüslerimde ağrı var aynı durumu yaşayıp pozitif olan var mı yarın sabah erken gebelik yapıcam

Kizlar yaa ben 10 martda ignemi vuruldum. Oncesinde klomen kullanmistim bugun igne gunu haric 7. Günüm ve sapp sarı akıntı geldi ve çisimde sap sari bence ben hamile olmicam icime öyle doguyor oyle hissediyorum. Hepte icime dogan cikar cogu zaman yanilmam. İnşallah bu sefer yaniliyorumdur yaaa akıntının sarılığına şok oldum sap sarı yaaa

Bu arada sultan bence hamile icime oyle doguyor hadi test yap resim at da sevindir bizi de. Kendimize sevinemiyoz bari sana sevinelim

X