Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben doktoruma yazdım şimdi çok şiddetli yaşıyorum bel ağrısını kalça ve bacagıma vurmaya başladı

Kizlar simdi ben gecen ay klomen+catlatma tedavisi olmustum ama adet oldum bu ay bos gecelik dedi doktor neyse adetimin 14. Gunundeyim bugun kahverengi bi akinti geldi acaba yumurta catlamis olabilir

Ama bişey dicem eğer yumurtalar çatladıysa kist olur muki çatlamayan yumurta kist yapmaz mı
Evet çatlamayan yumurta kist olabiliyor ama benimki endiometriozis hastalığına bağlı çikolata kisti, kendi kendine küçülme vs olmuyor ilaç bile fayda etmiyor 2017de ameliyat olmuştum yine ameliyat dendi ama bekliyorum

ayyy ayyy ayyyyy benımde yarın sabah iğnem kac yumurtan kac mm oldu :) nasıl ılıskı gunu önerdi anlat bakalım :)
Kuzum yumurtalara doktor bana yarın bakacak :) yumurtalar büyümus işe iğne vurcam dedi doktor iyi ya unıtlendırmıyor da adam dedi ki yumurtalar bğyğmemısse iğne vurmıcam öbür ay tedaviye devam ilaç dozunu arttırıcam dedi bakalım yarın ola hayrola haber et yarına doktor ne dicek acaba kimyasal olmuş senın demi ins bu sefer tutacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…