Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben biraz önce progestan fitil kullandım sonra eldivene kahverengi leke geldi böyle sünen uzun birşey böyle bir şey ile karşılaşan varmı ? Galiba ben regl olucam yarın
Progestan geciktiriyor diye kullanmıyorum ben canım ama benden hala beyaz krem gibi akıntı geliyor, kahverengileri bile göremedim testim negatif yine

Selamlar 9 mart çatlatma iğnesi vuruldum 12 mart aşılama yapıldı bugün iğnenin 7 ci günündeyim, iğne etkiisinin geçip geçmediğini görmek için test yapmıştım, cizgi var mi ? Ilk idrarla yaptim

Kızlar günaydın :) varmı gelişmeler adet olmayanlar içim
Yarın kandil ve iğne günüm çok heyecanlıyım iğneden önce de denedik hamıle olsam ultrasonda hemen çıkmaz dimi bi unut sadece iğne öncesi deneme bugün son gün biri cunku yazmıştı iğne öncesi de deneyin diye

Bnde kullanıyorum progestan hâlâ olmadım ama regli beklemedeyim.

Doktor bırakmanı söylemedimi canım bıraktıktan sonra gebelik yoksa regl oluyorsun

hamile olduğunu fark ettikten genelde en geç iki hafta sonra falan kese oluşuyo şuan için öyle bir durum tespit edilmez ultrasonda

Kızlar ben biraz önce progestan fitil kullandım sonra eldivene kahverengi leke geldi böyle sünen uzun birşey böyle bir şey ile karşılaşan varmı ? Galiba ben regl olucam yarın
Ya yerleşmedir ya adet öncesi sökülmedir bugün belli olur canım

Canım benimde sana bir sorum var neden senin iğnen 17 sinde öncesinde adetin 5. Günü klomen kullanıp peşine çatlatma iğnesi olman lazımdı senin sürecin neden böyle
Vallla kuzum 4 Mart da adet oldum 8 Mart ve 12 Mart arası bana klomen verdi hatta 6 Mart da da kortizon iğne verdi bana ( hormon içinde dostanem verdi ) 5 gün vermıs sonrası boşa çıktık deniyelim dedik işte 17 si de benım kendı 14 Cu günüm yanı yumurtlama günüm doktor bana öyle verdi He ama sununda dedi eğer tutmaz ise önümüzdeki ay ilacın dozunu arttırıcam dedi belkı senın dediğine çıkabilir klomen cok kullanabılırm ama ben Burfa cok okudum herkese 5 gün vermıs doktorlar klomen kız dogru zaten adetin 5 günü vermıs bana 5 gün ilacı kullandım 17 si benım yumurtlama

Hayırlısı olsun kuzum ins tek seferde tutar bende cumartesi gününe randevumu aldım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…