Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ilişkiye girerken sprem genel olarak dışarda kalıyor bizde normal mi ya İğneden önce değerlendırıyoruz da biz su an o aşamadayız

Hayır doktorum vermemişti
Anladım canım yanlış anlamazsan vajinada renk değişikliği oldu mu ? Ben iğnenin 10.günündeyim progesteron fitil kullanıyorum fitili koyarken vajinada yumuşaklık ve kırmızı pembe bir renk değişimi var hamilelik belirtisi diyorlarda sana sormak istedim

Progesteron kullanan kızlar kendinizi belli edin sizlere sorum var
Ben kullanıyordum canım doktor negatif olana kadar devam demişti grev yüzünden kan tahlili yaptıramadım ama 2 gündür kullanmıyorum, iğne sonrası 15. Günüm bugün

Hiç bakmadım ben desem

Ben kullanıyordum canım doktor negatif olana kadar devam demişti grev yüzünden kan tahlili yaptıramadım ama 2 gündür kullanmıyorum, iğne sonrası 15. Günüm bugün
Rahimde yumuşaklık var mı canım bana çok yumuşak gibi geliyor çok rahat fitil koyabiliyorum birde renk değişimi var

10. Günün sanırım, bende 12. Gün sonrası vajina daraldı

İğne gününü saymıyoruz cok erken olmussun sanki yerleşme fln olabilir mi yoksa yogun oldunmu
Yani ben zaten çok yoğun kanama yaşamadığım için bilemiyorumki yoğunmu .. baya az gelmiş şuanda .. aslında erken değil bence 35-36 günde bir regl oluyorum döngümün 23. Çatlatma iğnesi oldum 13 gün sonra normal bence tam 36. Günde oldum yani artık ümit yol bu ay için bemce canım

Evet ilki negatif olunca daha yapmadım 20 yi görene kadar da yapmıcam :) ama cok bel agrım var siz de bel agrısı yazmıssınız hala devam ediyor mu şiddetlimi
Bende sendenim canım 20 yi görene kadar yapmıyorum bugünde hâlâ regl olmadım ama bel ağrısı ve sol tarafta aşırı ağrım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…