Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktor fitil neden verdi size bana vermedi henüz fitil kozlar beni aydınlatın :)
Canım bana doktorum vermedi aslında benim aşılama zamanından kalan progesteron fitilim vardı ben kendim kullanıyorum. Progesteron bebek varsa tutunması için kullanılıyor bir önceki iğnemde kimyasal gebelik olduğu için kullanmak istedim

Canım bana doktorum vermedi aslında benim aşılama zamanından kalan progesteron fitilim vardı ben kendim kullanıyorum. Progesteron bebek varsa tutunması için kullanılıyor bir önceki iğnemde kimyasal gebelik olduğu için kullanmak istedim
Çatlatma iğnesi oldumu pekı canım benım ilk olcak persembe günü bizde sprem hep kaçıyor ya size de oluyor mu Allah askınıza var tabi hiç olmayacak kadar da demem ama dışarıya da kaçıyor 🙁

Çatlatma iğnesi oldumu pekı canım benım ilk olcak persembe günü bizde sprem hep kaçıyor ya size de oluyor mu Allah askınıza var tabi hiç olmayacak kadar da demem ama dışarıya da kaçıyor 🙁
Evet canım iğnemin 10.günündeyim ☺️ Normal kuzum herkeste oluyor sadece eşin hemen geri çekilmesin 2-3 dk beklerse daha iyi olur ve belinin altına mutlaka yastık koy

Evet canım iğnemin 10.günündeyim ☺️ Normal kuzum herkeste oluyor sadece eşin hemen geri çekilmesin 2-3 dk beklerse daha iyi olur ve belinin altına mutlaka yastık koy
Var ya seviyorum sizi ya valla bakın persembe günü kandıl burda herkes herkese dua edecek ona göre :) bolbol dua elınızden ne gelirse tamam mi size soruyorum bide bana guzel cevaplar veriyorsunuz hepınzı Allah razı olsun vallla
İyi geceler 😍❤️❤️🌸🌸

Var ya seviyorum sizi ya valla bakın persembe günü kandıl burda herkes herkese dua edecek ona göre :) bolbol dua elınızden ne gelirse tamam mi size soruyorum bide bana guzel cevaplar veriyorsunuz hepınzı Allah razı olsun vallla
İyi geceler 😍❤️❤️🌸🌸
Ne demek canım benim hepimiz aynı şey için uğraşıyoruz ☺️ İnşallah güzel sonuçlar alıcaz hepimiz 🙏

Anladım canım yanlış anlamazsan vajinada renk değişikliği oldu mu ? Ben iğnenin 10.günündeyim progesteron fitil kullanıyorum fitili koyarken vajinada yumuşaklık ve kırmızı pembe bir renk değişimi var hamilelik belirtisi diyorlarda sana sormak istedim 🙈
Est niye yanlış anlayayım :) o şekilde bir gözlemim olmadı açıkçası 🙃

Ben de doktorumun bana söylediği bir şeyi paylaşayım belki işinize yarar. Benim 3 yumurtam oluşmuştu hepsi de sağ taraftaydı. Doktorum belinin altına yastık koy ve biraz sağ tarafa meyilli yat dedi yumurtalar o tarafta olduğu için.

Olduğunda haber ver ama 😂😂😂 teşekkür ederim kuzu cevap için sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏
Çok sağol♥️ Benim şuan sırt karın ağrılarım fazla. Akıntı falan da hiç yok biliyor musun kişiden kişiye çok değişiyor gerçekten belki senin bedeninde de o şekilde kendini gösteriyordur 😊

Yani ben zaten çok yoğun kanama yaşamadığım için bilemiyorumki yoğunmu .. baya az gelmiş şuanda .. aslında erken değil bence 35-36 günde bir regl oluyorum döngümün 23. Çatlatma iğnesi oldum 13 gün sonra normal bence tam 36. Günde oldum yani artık ümit yol bu ay için bemce canım 🥰
Hayırlısı kuzucum iğne sonrası 16. Gün yine negatif ve süt beyaz kremsi akıntım var ne regl olabildim ne hamiş 🙈

X