Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Negatifi bir kere gördüm bir daha görünce daha cok morelim bozulcak en azından 2 gün daha bekleyeyim olmazsam doktor randevumda direk kan veririm 😞
Sultan sende iki gün iki gün diye diye kaç gün oldu yap artık bence varsa görmüş olursun.negatif olsa bile adet olana kadar umut vardır yine her zaman😃

kızlar merhaba ; şubat ayında çatlama iğnesi ile kımyasal gebelik gecırdım. Bu ay Femara kullandım 2 yumurtam ve 18,5 mm olmus dedi. Yarın sabah 10.00 da iğne vurulacağım . dr bana ilişki gnlerini ;
Perşembe sabah 10 da iğne
cuma aksamı 22.00 da ilişki
cumartesi ilişki
pazar boş
pazartesi ilişki şeklinde devam edelim dedi. İlk ilişkiyi 36. saate getırdı normal mı sizce

kızlar merhaba ; şubat ayında çatlama iğnesi ile kımyasal gebelik gecırdım. Bu ay Femara kullandım 2 yumurtam ve 18,5 mm olmus dedi. Yarın sabah 10.00 da iğne vurulacağım . dr bana ilişki gnlerini ;
cumartesi ilişki
pazar boş
pazartesi ilişki şeklinde devam edelim dedi. İlk ilişkiyi 36. saate getırdı normal mı sizce
normal çünkü iğne ile yumurta 36 saatten sonra çatlar

cumartesi ilişki
pazar boş
Ama bence bunlara bu kadar takılma ilişkiye girdikten sonra bile spermler 2-3 gün canlı kalabiliyor ondan gün aşırı ilişki diyorlar bide tabi sperm kalitesi artsın diye sen doktorunun dediği gibi yap kafan karışmasın hiç canım ins bu ay kavusursun 🙏

Ama bence bunlara bu kadar takılma ilişkiye girdikten sonra bile spermler 2-3 gün canlı kalabiliyor ondan gün aşırı ilişki diyorlar bide tabi sperm kalitesi artsın diye sen doktorunun dediği gibi yap kafan karışmasın hiç canım ins bu ay kavusursun 🙏
inşallah canım cok sağ ol . Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar günaydın :) varmı gelişmeler adet olmayanlar içim
Yarın kandil ve iğne günüm 🥺 çok heyecanlıyım iğneden önce de denedik hamıle olsam ultrasonda hemen çıkmaz dimi 😂 bi unut sadece iğne öncesi deneme bugün son gün biri cunku yazmıştı iğne öncesi de deneyin diye
kendıme yoldaş buldum :) benımde yarın iğne günüm kacta olacaksın iğneyi ?

X