Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bir sey sormak istiyorum simdi ben pcosluyum ve dedigim gibi subatta klomen kullandim bu ay vermedi doktorum etkisi devam eder dedi simdi adetimin 8. Gunundeyim sag kasigimda agri var normal mi sizce yumurtalar mi buyuyor ya buyuyup catlamazsa doktorda gelmene gerek yok dedi diger ay asilama yapicaz dedi kafam karisti icerde neler oluyor acaba keske ultrason aletlerimiz olsada surekli baksak ne var ne yok yumurtalarda rahimde

Göğsümde hassasiyet iğne sonrası hiç geçmedi, kasıklarda ağrım vardı doktorum progestan verdi biraz azaldı, saçma sapan herseye ağlıyorum.Mesela bugün minik çok eski bir araba gördüm "ya yazıkk arabası ne kadar minik" dedim hüngür hüngür sokakta ağlamaya başladım :)
Not: bizim arabamız yok 😃 önce kendine ağla demi 😉 durumlar o kadar vahim yani iğne ve progestan etkisi diyip susuyorum 🙃
En başından beri kullanıyorum progestan bende

Ahh bu progestan yarım saat önce içtim bende baş dönmem başladı gene her akşam sarhos gibi döndürüyor beni kapsül olarak alıyorum ben bendede saçma aglama bi anda geçiyo bu hormon yüklemeleri mahvetti bizi ya
Kapsül olarak değilde vajinadan alırsan daha iyi çünkü kana mideye etkisini gösterdikten sonra anca rahimi hazırlıyor gebeliğe ama vajina olarak alırsan hemen etkisini rahimde hazırlıyor cnm

Bugün 7. Günüm ve mide yanmam var sizde varmı böyle şeyler
Bnm ilk aşılama zamanından beri var 9. Gün bende kan testi verdim Beta hcg 1.71 çıktı fakat Dr daha çok erken olduğunu söyledi çünkü aşılama tarihim 2 Mart çatlatma iğnesi vurulduğum tarih 28 Şubat bakalım

Benimki progestan kapsül canım bak böyle içi doktor kapsül olarak daha etkili dedi bana da ama cok yan etkili kapsül olarak sarhos gibi dönüyorum
Fitil olarak daha etkili dedi bana da :) forumdan bak istersen genelde fitil olarak al diyor doktorlar direk yerine gidiyor
İçince vücuttan ayrışıp böbrekleri geçecek falan derken etkisi azalır zaten

Günaydın kızlar iğne günü hariç 13. günüm ve test böyle çıktı iğne etkisi mi acaba ya?

Eklentiler

• 20220311_061042.jpg
    20220311_061042.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 96
X