Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki doktora gidicekmisin tekrardan doktorum bana regl olursanda ilk gün en geç ikinci gün hemen gel dedi
Emin değilim canım ya bana reglin gecikirse haberleşelim dedi sadece tekrar nasıl bir süreç oluyor onu da bilmiyorum femara ve igne kullandım yine mi aynılarını verir bilmiyorum

Benim durumumda olan var mı hemen devam mı ettiler?
Ara vermek doğru mu uzun yola çıkmayı planlıyorum da ne yapmalıyım
Yani eger istiyosan bebiş hiç erteleme cnku gene adetin 3-5 inde ilaçlar baslancak vs süreçlerin var ama yorgunum bir ay dinlenmek istiyorum diyorsan da senin tercihin canım

Bana eğer olmazsa tekrar adetin 3.4. günü gel aynı işlemi uygulayacağız demişlerdi. İsterseniz gidip konuşun 1 ay ara vermek istiyorum diye

Yok yok canım:) sen hele bir 4-5 gün bekle bence senin varmı belirtilerin nasılsın
Göğsümde hassasiyet iğne sonrası hiç geçmedi, kasıklarda ağrım vardı doktorum progestan verdi biraz azaldı, saçma sapan herseye ağlıyorum.Mesela bugün minik çok eski bir araba gördüm "ya yazıkk arabası ne kadar minik" dedim hüngür hüngür sokakta ağlamaya başladım :)
Not: bizim arabamız yok önce kendine ağla demi durumlar o kadar vahim yani iğne ve progestan etkisi diyip susuyorum

Ahh bu progestan yarım saat önce içtim bende baş dönmem başladı gene her akşam sarhos gibi döndürüyor beni kapsül olarak alıyorum ben bendede saçma aglama bi anda geçiyo bu hormon yüklemeleri mahvetti bizi ya

Canım doktorum bana fitil olarak kullan yanetkisi az olsun dedi sende fitil olarak kullan bence, ilacın adı Protestan değil mi?turuncu beyaz kutu

Canım doktorum bana fitil olarak kullan yanetkisi az olsun dedi sende fitil olarak kullan bence, ilacın adı Protestan değil mi?turuncu beyaz kutu
Benimki progestan kapsül canım bak böyle içi doktor kapsül olarak daha etkili dedi bana da ama cok yan etkili kapsül olarak sarhos gibi dönüyorum

Eklentiler

• 25F958A7-CEB4-408F-B9C5-B2AB43599521.jpeg
    195,5 KB · Görüntüleme: 28
Canım bunu fitil olarak kullan kapsül olarak kullanma banada yazmıştı doktor fitil olarak kullan dedi
Her doktor farklı bişey diyor işte bana da agızdan al dedi İşe yarasında iki türlüde yarasın insallah :) benim rahim duvarım kalındı güzel demişti doktor gene de yazdı bide pozitifi görsek insallah

Canim merhaba bende subat ayinda klomen+catlatma ignesi oldum ama malesef sonucum negatiftì adet olunca cagirdi doktorum bu ay ara vericez dedi klomenin etkisi devam eder zaten dedi diger ay asilama yapalim dedi tabi ben nisanda memlekete gidicem mayista asilama yapilit herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…