Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazı kadınlar yumurtlama döneminde de kanama görebiliyor belki yumurtlama kanamasidir.

Bat ne zaman peki çatlatma iğneni adetine yakın öı oldun ki ?

Kızlar ben kan tahlili verdim fakat benimki büyük ihtimalle tutmadı yada erkenmi verdim bilmiyorum 1.71 çıktı sonucum.

Hanimlar merhaba bende klomen +catlatma ignesi oldum 18 subatta ama malesef hamilelik olmadi doktor bu ay ilac vermedi diger ay asilama yapalim dedi ama ben bu ayida ovulasyon testleriyle takip etmek istiyorum yapan var mi aranizda kacinci gun baslamaliyim hangi markayi almaliyim bide c ve T cizgisini once koyu gorup sonra T acilinca mi catlama olmus oluyor

Hayirli olsun guzelce tutunsun bebegin sana cok seviniyorum bole haberler gelince
Çok teşekkür ederim herkes güzel haberler alıp umutlarına kavusur inşallah.
Ben önceki aylarda birgebenin günlügu sayfasından 50 li ovulasyon testi almıştım. Normalde 30 .gün yumurtluyorsam 20.gunden itibaren teste başlamıştım. Ama klomenden sonra belki erken de yumurtlama olabilir siz adetiniz biter bitmez başlayın isterseniz. T çizgisi c den koyu olduğunda lh pik yapmış demek yani 36 saate kadar yumurta salınacak ertesi gün t çizgisi c den silik olursa çatlama olmuş demek. Lh pikinden itibaren en az 3 gün ilişkiye giriyorsunuz. Sperm problemi varsa gün aşırı ilişkiye giriyorsunuz. Pikten sonra 17.gun de HCG testi yapıyorsunuz.umarim her şey gönlünüzce olur

Hayır tam tersi femara kullandığım için sanırım erken gelişti yumurtalarim adetin 10.gunu ovittrelle vuruldum bugün 13.gunum
Bence bekle canım kötü düşünme yumurtalar gelişip çatladıysa herşey yolundadır bebiş de gelsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…