Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim, inan çok mutlu oldum Allah hepimize nasip etsin inşallah❤

Kızlar aranızda var mı ben gibi sabırsızlar çatlatma iğnesinin 10. Gününe kadar kan testi yaptıran sonuçlarınız nasıldı meraktan ölücem

Kızlar aranızda var mı ben gibi sabırsızlar çatlatma iğnesinin 10. Gününe kadar kan testi yaptıran sonuçlarınız nasıldı meraktan ölücem
İnan hergün gün sayıyorum heycandan günümü ama yapamadım hala cesaret edemiyorum bi yandan da

Ben 6 yıldır hep sabırsızdım bu ay ilk defa iğne oldum ama pek heyecan yok içimde

Ben fazla cesaretli çıktım heralde sınırda deyince doktor eczaneden 4 tane gebelik testi aldım her gün tekrarlıcam testleri evde pazartesi kan vercem

İlk aşılamada stres yapmamak için araştırmadan birşey okumadan gitmiştim doktor ne diyorsa onu yapıyordum. aşılamadan sonra regl gününe kadar stres yaptım ve ciddi ağrılı bir dönem geçirdim. kabızlık zaten beni hayattan soğuttu
Şimdi 2.ci aşılama için gün sayıyorum. biraz daha sakinim ve stressiz :)

Benimde ikinci aşılamam. Sen ne zaman aşılama oldun canım.

9.gun bugun benim normal testle yaptim erken testle fln degil tek çizgi var. Igne etkisi kalmamis. Olsa şimdiye kadar görünürdü dimi kendimi yine üzmek istemiyorum ama neden olmuyor..

9.gun bugun benim normal testle yaptim erken testle fln degil tek çizgi var. Igne etkisi kalmamis. Olsa şimdiye kadar görünürdü dimi kendimi yine üzmek istemiyorum ama neden olmuyor..
Canım daha cok erken ama 16. Günü bir gör hemen morelini bozma ztn döllenme süresi bile rahme ulaşması 5-7 günü geçiyor 6 gün sonra bir daha yap

Bende 3 martta başladım yarın son 10 martta çatlatma iğnesi olucam hadi hayırlısı güzel haberler hepimizden inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…