Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu progestan beni iki gündür mahvetti ilklerde o kadar hissetmiyordum ama son 2 gündür aldıktan bir saat sonra baş dönmesinden yürüyemiyorum aynı sarhos gibi dönüyorum sizde de böyle oldumu bir haftadır kullanıyorum bu arada

Kızlar doktorum iki gün sonra testi tekrarlaması istedi. Kocaeli'de devlet hastanesi dışında en uygun HCG baktırabileceğim bir hastane biliyor musunuz? Dün acilde baktırmamaya yemin ettim 🤭 sağlık sigortamdan da gitmesin istiyorum.

Kızlar doktorum iki gün sonra testi tekrarlaması istedi. Kocaeli'de devlet hastanesi dışında en uygun HCG baktırabileceğim bir hastane biliyor musunuz? Dün acilde baktırmamaya yemin ettim 🤭 sağlık sigortamdan da gitmesin istiyorum.
sağlık ocağı, tebrik ederimmm saplıkla büyüsün minişşşşş :)))

Çok teşekkür ederim 😍 inşallah kimyasal değildir. Sağlık ocağına gidemiyorum mesai saatlerimden dolayı o yüzden özelden acilden vereyim istedim.
eğer idarecinize gebelik durumunuzu söylerseniz saatlik periyodik kontroller için izin vermek zorunda kendisini strese koymayın:) bu süreçte tavsiyem kendinizi lütfen yormayın stresten uzak durun beslenmenize dikkat edin :)

Çok teşekkür ederim 😍 inşallah kimyasal değildir. Sağlık ocağına gidemiyorum mesai saatlerimden dolayı o yüzden özelden acilden vereyim istedim.
ilk gebeliğiniz mi? bir de yaşınız kaç :) nedn kötüyü düşünüyorsunuzzz 12. günde olabilecek en güzel değer bence :)

tebrikler canım benim 🤩🤩🤩tekrarla testi bakalım haber ver bizede

ilk gebeliğiniz mi? bir de yaşınız kaç :) nedn kötüyü düşünüyorsunuzzz 12. günde olabilecek en güzel değer bence :)
Bir kere kimyasal geçirdim çok heveslenmistim. Bu sefer keseyi görmeden heveslenmek istemiyorum. Yıpratıcı oluyor çünkü. Yaşım 28 ☺️

eğer idarecinize gebelik durumunuzu söylerseniz saatlik periyodik kontroller için izin vermek zorunda kendisini strese koymayın:) bu süreçte tavsiyem kendinizi lütfen yormayın stresten uzak durun beslenmenize dikkat edin :)
Ben danışmanlık yapıyorum her gün kendi ofisimden uzak firma ziyaretlerim oluyor o yüzden hep haftasonlari kontrollere gidiyorum ☺️

Kızlar bugün nasılsınız iyimisiniz keyifler belirtiler hormonlar test yapanlar 😊 ne durumdasınız
bugün iğne günü hariç 12. günüm test yapmamak için baya direndim ve yapmadım:KK48: diğer günlerden farklı olarak bugün akıntımda artış var sürekli böyle ıslaklık hissiyle dolaşıyorum onun dışında başka bir değişikliğim yok benim

bugün iğne günü hariç 12. günüm test yapmamak için baya direndim ve yapmadım:KK48: diğer günlerden farklı olarak bugün akıntımda artış var sürekli böyle ıslaklık hissiyle dolaşıyorum onun dışında başka bir değişikliğim yok benim
BENDE DE AYNILARI OLMUŞTU BENCE TEST YAPMALISIN :)

Aynı durumdayız gerçekten benimde akıntılrımda artıs var ve 12. Günüm ins sonumuz pozitiftir canım :) yarın yapsak mı artık test ne diyosun

Aynı durumdayız gerçekten benimde akıntılrımda artıs var ve 12. Günüm ins sonumuz pozitiftir canım :) yarın yapsak mı artık test ne diyosun
inşallah bebiştendir akıntılar :)) ben sanırım bir iki gün daha beklicem negatif görürsem moralim bozulur

moralim bozulmasın diye testleri erişemiyceğim bir yere kaldırdım:olamaz: bir yada iki gün sonra yapıyım diyorum bat ya 13 yada 14 mart çünkü
Benimde 16 mart bat tarihim 5 test siparişim bgn gelicek yarından itibaren başlayayım diyorum bende bir de bilmiyorum meme uçlarım olduğundan daha belirgin daha koyular sende de ole mi oda erken gebelik belirtisiymiş

X