Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maaşallah kuzum bence hamile olmama ihtimalin yok, test çok güzeldi bugün iğne sonrası 6. Günüm iğne etkisi ne zaman geçer diye test yapıyorum şuan kendi uydurduğum bir gölge var sanki yani iğne etkisi geçmek üzere hatta gün içinde biter Sonra 10. Günden itibaren belirti aramaya başlarım

Kızlar iğnenin 8. Gününden durum bildiriyorum fikir olması açısından iğne etkisi geçmiş sanırım
Benle aynı kafadansınbende iğne etkisi ne zaman geçer diye test yapıyorum 6. Gündeyim belli belirsiz kameraya çıkmayacak bir çizgi var sanki (sanki diyorum bende emin değilim ) Yarına hiç etki kalmayacak sanırım.
Dün gece 2ye kadar kuruluk vardı şimdi çok yoğun kıvamlı akıntım olmaya başladı. Hayırlısı bakalım

Kızlar benim 6.günüm dünden beri hani adetiniz biter de çamaşıra gelmez ama silince kahverengi bi sey olur ya pecetede oyle bi durum var sizde de var mi acaba olmadi mi

Kızlar benim 6.günüm dünden beri hani adetiniz biter de çamaşıra gelmez ama silince kahverengi bi sey olur ya pecetede oyle bi durum var sizde de var mi acaba olmadi mi
Ben 8. Gündeyim henüz öyle bişe yaşamadım belki yerleşmedir

Kızlar bende dün 11.00 de vuruldum bu akşam 8 -9 da başla dedi inşallah 14 gün sonra hayırlı haberler alırız bu arada ilk denemem iğnedrn sonra 24 saat gecti henüz hiç bir ağrı hissetmedim
Canım ne durumdasın, iğne etkisi var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…