Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy benim göğüsler hala hassas ya 🤦🏼‍♀️ uçları sanki bir çocuk emzirmişim gibi dik dik duruyo çamaşırlara sürttükçe acıyo var mı ben gibi olan? Daha ne kadar acaba iğne etkisi devam etcek ?

Ayy benim göğüsler hala hassas ya 🤦🏼‍♀️ uçları sanki bir çocuk emzirmişim gibi dik dik duruyo çamaşırlara sürttükçe acıyo var mı ben gibi olan? Daha ne kadar acaba iğne etkisi devam etcek ?
Dün sızıdan gözlerimden yaş aktı benimde😔 bugün sızlama azaldı ama hala dik duruyor. Beta hcg test silindi ama yan etki neden geçmiyor anlamadım 🤷‍♀️

4 gün üst üste ilişki sonrası sana kalkış dedi canım 😂 yarın öğlen 12 de iğneyi vurulucam ben saat olarak değerlendirmeyi düşünüyorum 😂 24-36-48 sonra gün aşırıya döner 😂
Merhaba benimde yarın kontrol var yumurta gerekli büyüklüğe geldiyse iğne olacağım. İlişki iğneden sonra 12 ve 36. Saatlerde mi olmalı?siz birde 24 yazmışsınız yani hem sabah hem akşam gibi mi?

Merhaba benimde yarın kontrol var yumurta gerekli büyüklüğe geldiyse iğne olacağım. İlişki iğneden sonra 12 ve 36. Saatlerde mi olmalı?siz birde 24 yazmışsınız yani hem sabah hem akşam gibi mi?
Kuzum kesin bir şey diyemem sana ama ben Aralık ayında 24 ve 36. Saatleri değerlendirmiştim sabah ve akşam kimyasal olsa bile tutmuştu şimdi ise 12-36-48 saat şeklinde ilerlicem 😂 24. Saati kaçırdım 🙈

Kuzum kesin bir şey diyemem sana ama ben Aralık ayında 24 ve 36. Saatleri değerlendirmiştim sabah ve akşam kimyasal olsa bile tutmuştu şimdi ise 12-36-48 saat şeklinde ilerlicem 😂 24. Saati kaçırdım 🙈
Bende 12 ve 36. Yi değerlendireyim ondan sonra gün aşırı diye düşünmüştüm ama şimdi napsam bilemedim

Var canım ama çok yoğun değil
Bende de çok yoğun değil ama yumurtlama akıntısı gibi şeffaf uzayan tarzda, karnımda davul gibi şişti ama son 3 4 aydır reglden önce çok gazım oluyor bu normalde belirti ama bende tutmadığının belirtisi gibi🙈
Şuraya sonunda pozitif gördüm diye ne zaman yazarım acaba? ☺️

Bende de çok yoğun değil ama yumurtlama akıntısı gibi şeffaf uzayan tarzda, karnımda davul gibi şişti ama son 3 4 aydır reglden önce çok gazım oluyor bu normalde belirti ama bende tutmadığının belirtisi gibi🙈
Şuraya sonunda pozitif gördüm diye ne zaman yazarım acaba? ☺️
Şişkinlik ve gazında iğne etkisi olduğunu söylüyorlar 2 gün öncesine kadar bende aynı öyleydim günlerde geçmiyor umarım pozitif pozitif tamamlarız süreci 🙏😊

Canım benim saat 1 de 36.saatim oluyor mutlaka değerlendiricem yarın öğlenide değerlendirmeyi düşünüyorum ve salı gecesinide değerlendirip emekliye ayrılıyorum 😂
Arkadaşlar meraba konuşmalarınız okudum da bende bugün çatlama iğnesi oldum doktor bize pazartesi çarşamba ve cuma ilişki gümü olarak verdi sizlere iğneden sonra mı hergün verdi

X