Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar merhaba cumartesi günü değerim bugün 109 çıkmıştı pazartesi 269 çıktı bugünde 729 çıktı inşallah allahın izniyle cuma günü keseyi göreceğiz. benimde 3. klomen tedavim doktorumuz 2. klomenden sonra isterseniz aşılamaya geçelim isterseniz son kez klomen kullanalım dedi bizde son kez denemek istedik. son denemede doktorun verdiği wm multifer vitamini birde arısütü polen propolis bal kullandım günde 2 defa belkide bunlarında etkisiyle bu ay olumlu sonuç aldık. Sizlerde denemek isterseniz arısütü polen propolis deneyebilirsiniz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin, hayırlısıyla evlat sahibi olalım inşallah..

Arj sütü polen propolisi nerden aldınız. Sağlıkla ilerlesin inşallah

Kuzum aşılama öncesi son cıkıstayım bu ay da femara ve pazar sabah çatlatma iğnemi vuruldum bugün 3. Günüm bakalım bu ay daha rahatım kafa olarak ins son olur sen nasılsın canım nasıl gidiyor
Bende iyi çok şükür iyi diyelim iyi olsun işte Rabbim sizinde gönlünüze gore versin hayırlısıyla hayırlı evlatlar versun sizede insaAllaah

Merhaba, ben de yeni üye oldum çok uzun zamandır takip ediyorum herkesin sonucunu merakla. Ben de dün ovitrelle iğne oldum, bakalım. Omuzdan vurdular ve vurulan taraf sırt ve göğüs tarafım çok ağrı yapıyor. Sizde de böyle oldu mu? Ve uzun zamandır kimse yazmamış ne durumdasınız?

Bilmiyorum hemşire yerinde yoktu acil ambulanstaki kişi yaptı. Okudum omuzdan da yapılabilirmiş ama o tarafım resmen ağrıdan kopuyor bugün de öyle. Umarım etkisini azaltmaz ilk kez çatlatma iğnesi uygulanıyor bana da.

Merhaba kızlar bnde ilk defa femera kullandım ve dün ovitrelle ignemi oldum doktor bna 1 gun var 1 gun yok dedi iliski kararsiz kaldim ne yapiyim birde havuc suyu catlama iyi geliyor diyorlar o kadar acemiyim ki bu konuda
2 yildir istiyoruz polikistik over oldugumu yeni ogrendim o kadar doktora gittigim halde
Insallah canı gönülden isteyen herkesin bebisi olur

çatlama için iğne yapmışsın zaten havuç yemene gerek yok tutunması için avokado iyi onu yiyebilirsin genelde doktorların dediğine göre ilişki yaşıyolar ben dinlememiştim siz bilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…